Skocz do zawartości

Destiny


YETI

Rekomendowane odpowiedzi

Kilka ogólnych informacji, które mniej więcej godzinę temu zaczęły pojawiać się w internecie na temat wielkości Destiny: Rise of Iron

1. 5 misji fabularnych + misje do odkrycia i questy.

2. Felwinter Peak, nowa lokacja socjalna oddana dla graczy.

3. Plaugelands jako nowe miejsce dla eksploracji na Earth.

4. The Devil Splicers, nowa rasa przeciwników.

5. The Archon's Forge, nowa Arena kooperacyjna.

6. Nowe i zmodyfikowane strike'i.

7. Wrath of the Machine - nowy raid.

8. Całkowicie odmienione artefakty, będą działać inaczej, niż do tej pory.

9. Nowy maksymalny Light Level cap.

10. Nowe części zbroi, uzbrojenia i nowe nagrody.

11. Nowe ozdoby (nowy rodzaj itemów - Ornaments) i itemy pozwalające modyfikować wygląd.

12. Supermacy, nowy tryb w Crucible.

13. 4 nowe mapy Crucible.

14. Odświeżona aktywność PVP - Iron Banner.

 

Warto dodać, że wrześniowy egzemplarz ‪#‎gameinformer‬'a zostanie poświęcony Rise of Iron, co oznacza, że czeka nas ponad 16 stron informacji o nowym rozszerzeniu.

Do tego wraca Thorne, najbardziej znienawidzony pistolet z pierwszego roku.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No to czas na dy.manie klientów - rok 2.

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/kompletne-wydanie-destiny-z-data-premiery-i-cena-1082904

 

 

Osoby, które zakupiły podstawową wersję gry, a następnie kolekcjonowały rozszerzenia się zdenerwują, ponieważ w przygotowaniu jest… Destiny: The Collection, wydanie zbiorcze, które zawiera:

Całość ma być dostępna w niezwykle atrakcyjnej cenie dla nowego nabywcy wynoszącej 60 euro (standardowe 249 zł), czyli dokładnie tyle, ile w 2014 roku gracze musieli wydać za podstawową wersję gry.

 

To samo Bungie zrobiło przy okazji premiery The Taken King. Ja drugi raz nie nabiorę się i olewam Destiny całkowicie.

Odnośnik do komentarza

No to czas na dy.manie klientów - rok 2.

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/kompletne-wydanie-destiny-z-data-premiery-i-cena-1082904

 

 

Osoby, które zakupiły podstawową wersję gry, a następnie kolekcjonowały rozszerzenia się zdenerwują, ponieważ w przygotowaniu jest… Destiny: The Collection, wydanie zbiorcze, które zawiera:

Całość ma być dostępna w niezwykle atrakcyjnej cenie dla nowego nabywcy wynoszącej 60 euro (standardowe 249 zł), czyli dokładnie tyle, ile w 2014 roku gracze musieli wydać za podstawową wersję gry.

 

To samo Bungie zrobiło przy okazji premiery The Taken King. Ja drugi raz nie nabiorę się i olewam Destiny całkowicie.

 

W czym problem, bo nie rozumiem? Gry tanieją z czasem, to chyba normalne.

Odnośnik do komentarza

No i co, wyczekalibyście i z kim byście teraz nap*erdalali wcześniejsze raidy? Z nikim, bo nikt nie będzie tego grał, co się nagraliście to wasze, a ci co dopiero sięgną może przez stare misje story przelecą i tyle ich będzie. To nie singleowa gra, żeby sobie wyczekać i kupić tonę kontentu, skoro większość z niego już tylko jest bo jest.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

No to czas na dy.manie klientów - rok 2.

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/kompletne-wydanie-destiny-z-data-premiery-i-cena-1082904

 

 

Osoby, które zakupiły podstawową wersję gry, a następnie kolekcjonowały rozszerzenia się zdenerwują, ponieważ w przygotowaniu jest… Destiny: The Collection, wydanie zbiorcze, które zawiera:

Całość ma być dostępna w niezwykle atrakcyjnej cenie dla nowego nabywcy wynoszącej 60 euro (standardowe 249 zł), czyli dokładnie tyle, ile w 2014 roku gracze musieli wydać za podstawową wersję gry.

 

To samo Bungie zrobiło przy okazji premiery The Taken King. Ja drugi raz nie nabiorę się i olewam Destiny całkowicie.

 

W czym problem, bo nie rozumiem? Gry tanieją z czasem, to chyba normalne.

 

W tym problem, że znowu będzie to samo próbowało Activision zrobić czyli "pełna gra" za cenę nówki a sam dodatek dla dotychczasowych graczy za około 140zł. Co za deal! Brakuje jeszcze tylko ogłoszenia jak mocny recykling starego contentu będzie miał miejsce po premierze nowego dodatku.

Edytowane przez Kymel
Odnośnik do komentarza

No to czas na dy.manie klientów - rok 2.

 

http://naekranie.pl/aktualnosci/kompletne-wydanie-destiny-z-data-premiery-i-cena-1082904

 

 

Osoby, które zakupiły podstawową wersję gry, a następnie kolekcjonowały rozszerzenia się zdenerwują, ponieważ w przygotowaniu jest… Destiny: The Collection, wydanie zbiorcze, które zawiera:

Całość ma być dostępna w niezwykle atrakcyjnej cenie dla nowego nabywcy wynoszącej 60 euro (standardowe 249 zł), czyli dokładnie tyle, ile w 2014 roku gracze musieli wydać za podstawową wersję gry.

 

To samo Bungie zrobiło przy okazji premiery The Taken King. Ja drugi raz nie nabiorę się i olewam Destiny całkowicie.

niesamowite dymanie, że dwuletnia gra staniała. a wiesz, że na jesieni wychodzi wiedzmin goty i tez bedzie kosztowal taniej niz oryginalnie gra + 2 dodatki?

 

ja gram od miesiaca, gre kupilem na przecenie jak mozna bylo dorwac pakiet z TK za 130 ziko. i co? i guw.no - nie grałem w podstawke ani pierwsze 2 dodatki bo ten kontent jest w tej chwili martwy. tak samo jak ktos kupi rise of iron, no to ominie go story + wszystkie raidy/striki/iron bannery ktore sa grane teraz. no bo co - nowy gracz ma teraz placic 4 stowki? a jakbym chcial zaczac grac w wowa to moze mam zaplacic 700 za wszystkie dodatki? xD

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

 

W czym problem, bo nie rozumiem? Gry tanieją z czasem, to chyba normalne.

W tym problem, że znowu będzie to samo próbowało Activision zrobić czyli "pełna gra" za cenę nówki a sam dodatek dla dotychczasowych graczy za około 140zł. Co za deal! Brakuje jeszcze tylko ogłoszenia jak mocny recykling starego contentu będzie miał miejsce po premierze nowego dodatku.

 

No i? Za darmo chciałeś dostać to rozszerzenie, czy jak? Poczekaj ze dwa lata jeszcze, to tę Kolekcję kupisz za 50zł.

 

 

 

Tego dodatku chyba w ogóle miało nie być, ale im się D2 spóźnia, więc przerzucili część sił i machnęli, żeby zapełnić rosnącą lukę.

E-e... Tak to miało wyglądać, więc nie zdziwię się jak będziemy mieć po nowym roku jakąś ultimej kolekszyn.

destiny-comet-clean-image-next-stage.fr_

 

 

To już dawno jest nieaktualne. W tym roku powinna wyjść pełnoprawna kontynuacja, ale Bungie ma taki burdel i się nie wyrabia, że skleili kolejne DLC. Koleś z Kotaku, co ma dobre źródła w Bungie, ładnie opisywał całą sytuację. Niestety kolejny rok będą chcieli jechać na tych nędznych live eventach.

Edytowane przez wrog
Odnośnik do komentarza

Sorry, ale nie jestem na tyle głupi żeby drugi raz płacić za gó.wno zwane Destiny. Raz się człowiek nauczył i mu wystarczy. Destiny to jest flagowy przykład recyklingu contentu gdy dev nie ma już żadnego pomysłu na swoją grę. Brakuje tylko newsa, że odświeżą VoGa albo Crotę. Z Prison of Elders już to zrobili :kaz:

Odnośnik do komentarza

oj tam, niezle ten dodatek wyglada tylko troche malo kontentu za 120 ziko przynajmniej w porownaniu z TTK i kwietniowym updatem.

 

ja gram od miesiaca i bawie sie swietnie. fajnie ze na koncowke TTK sie jeszcze zalapalem tylko troche szkoda ze pewnie co lepszych itemkow juz zdobyc nie zdaze. 

 

tymczasem dzisiejszy drop z Iron Bannera:

 

ViMENSK.png

 

:banderas:

 

PS: czy ktos jest chetny zrobic raid na hardzie (+ ew. challenges) na xbonie? probowalem w weekend przez LFG i dramatycznie slabe to jest. 

Odnośnik do komentarza

Dla mnie zrobili głupotę, gdy wydając TTK nie odświeżyli starszych dodatków podbijając ich poziom trudności i moc broni do najwyższych leveli postaci TTK. To by zapewniło masę dobrej zabawy osobom powracającym, które po podstawce rozstały się z Destiny, jak ja i być może po setkach godzin z dwoma pierwszymi dodatkami, w TTK grałbym do dzisiaj. A tak, wydali wszystko w jednej paczce, dwa dodatki to głupie pif paf jak do kaczek, no i TTK, który w zasadzie też mnie nie urzekł. Tego najnowszego to mogliby sobie już oszczędzić, bo ta gra to chyba już nikogo.

 

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...