Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Mendrek, jak ktoś jest taki głupi żeby kupować postacie pojedynczo po 5$ zamiast kupić cały pakiet za 20$ od razu, to jego problem. Kto Ci broni zapłacić za całość taniej?

 

A to dzielenie na DLC to jest już dzisiaj - MK - 3 postacie za 10$ (osobno po 5$), retro stroje za 10$. Jak komuś jakieś wirtualne gadżety są potzrebne do szczęścia t już jego problem.  

 

Nie zrozumiałeś. Dla mnie bijatyka gdzie na premierę jest 8 postaci i od razu zapowiedź: "reszta w DLC" jest ewidentnie dzieleniem pełnej gry premierowej na części, być może chodzi o pośpiech, ale fakt jest faktem. Dostajesz cząstkę rostera i resztę dostaniesz po czasie.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nic nie muszę, ale jak zwykle drama na wyrost i to o dziwo ze strony ludzi, którzy są najmniej zainteresowani Xone i grami na niego :)

 

Wolałbym grę w takiej formie jak MK - 60$ i ~26 postaci, ale zadowolę się 1/3 tego za 1/3 ceny biorąc pod uwagę, że IP wyciągnęli z lodówki i nikt już nie liczył na restart. Trochę inna sytuacja niż w innych bijatykach gdzie wychodzą 3 cześci na generację i robią kopiuj wklej z poprzedniej odsłony.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Cosik słaby ten pokaz MS, trailer Fable zayebisty ale to tylko trailer, Ryse wciąż 3/10, info o nowej  cyfrowej Fifie do preordera mnie nie obchodzi - słowem, byli ale jakby ich nie było. Zobaczymy co tam pokaże Sony, jako jedyny z gigantów ma konfę z livestreamem więc może być lepiej.

Odnośnik do komentarza

MK akurat jest najlepszą bijatyką 2d odchodzącej generacji i ma najlepszy tryb story w historii bijatyk i pełno contentu dla pojedynczego gracza czy też dla sieciowego. Jakby równać zawartość KI do MK to KI z tymi 8 postaciami bez strojów powinno kosztować z 5 dolarów. Moc MK czy SF to nie tylko postacie i nie porównuj, że 8 postaci jest równe 1/3 zawartości tych tytułów

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

MK akurat jest najlepszą bijatyką 2d odchodzącej generacji i ma najlepszy tryb story w historii bijatyk i pełno contentu dla pojedynczego gracza czy też dla sieciowego. Jakby równać zawartość KI do MK to KI z tymi 8 postaciami bez strojów powinno kosztować z 5 dolarów. Moc MK czy SF to nie tylko postacie i nie porównuj, że 8 postaci jest równe 1/3 zawartości tych tytułów

 

Tak, Ficuś... a dlaczego nie za 1$ :D Cebula niektórym do głowy uderza ;)

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Nie wiem czego się spodziewaliście po nowej generacji, ale chyba nie odejścia od modelu dzielenia gier na małe części i wrzucania 1/3 do sklepu na premierę, a resztę do ściągnięcia. Skoro model DLC się przyjął, to wydawcy idą za ciosem. Sprawa KI jednak nie różni się bardzo od tego co mamy na obecnych konsolach, ta gra jednak nie jest sprzedawana w pełnej cenie, więc miejmy to też na uwadze. Jasne, że to lipa, ale mam wrażenie, że skupianie swojej frustracji na jednej firmie też pachnie fanbojstwem.

 

Ja też mam nadzieję, że nie skopią Fable. Jestem pewnie jedną z dwóch/trzech osób na świecie, którym trójka się bardzo podobała (nawet bardziej od dwójki, nie bawił mnie tam ten simsowy model rozwoju postaci). więc poprzeczki wysoko nie wieszam ;)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

ficuś dobrze podsumował twoją 1/3 gry za 1/3 ceny więc nie gadaj tu o cebuli

 

i serio nie ogarniam jak gracz może tak srać na graczy a bronić korporacji która szuka tylko nowych dróg wyzysku

 

jesteś poprostu zdrajcą i konfidentem

 

A Ty niedorozwojem. Tak możemy się obrzucać epitetami. Bronię gry, jakbyś nie zauważył. To Ty doszukujesz się nie wiadomo czego w sprzęcie i grach, które miałeś i masz gdzieś :)

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

ale nikt nie skupia :) sam pisze, że Driveclub może być sonowym KI czyli niby oszczędność na starcie ale za marną namiastkę pełnoprawnego contentu, a gdy już kupimy zawartość, która w dawnych czasach była od razu na płycie wyjdzie nam drożej i zrozumiemy, że właśnie zostaliśmy wydymani

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

normalnie zignoruje tego czlowieka bo wymiotowac mi sie chce jak czytam Don protect m$$. Psujesz caly temat chlopie. Zreszta kiedys sam powiedziales ze nie zmieniasz zdania nizaleznie od okolicznosci. Co by M$ nie zrobil bedzie dla ciebie za(pipi)iste

 

Chyba już Tobie pisałem, że za cienki w uszach jesteś żeby cokolwiek zrozumieć i jak widać miałem rację.

Odnośnik do komentarza
Bronię gry, jakbyś nie zauważył.

 

nie bronisz gry tylko chamskiego skoku na kase

 

i rzeczywiście ani XO ani KI nie zamierzam kupować ale to nie znaczy że mam ze spokojem patrzeć na takie zagrywki, bo jeśli twórcy skapną sie że takich ludzi jak ty jest więcej to zaczną wszędzie stosować takie zagrywki, a to mi sie bardzo nie podoba

 

naprawde nie wierze że prawdziwy gracz może na to patrzeć ze spokojem i jeszcze bronić chorej sytuacji

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Bronię gry, jakbyś nie zauważył.

 

nie bronisz gry tylko chamskiego skoku na kase

 

i rzeczywiście ani XO ani KI nie zamierzam kupować ale to nie znaczy że mam ze spokojem patrzeć na takie zagrywki, bo jeśli twórcy skapną sie że takich ludzi jak ty jest więcej to zaczną wszędzie stosować takie zagrywki, a to mi sie bardzo nie podoba

 

naprawde nie wierze że prawdziwy gracz może na to patrzeć ze spokojem i jeszcze bronić chorej sytuacji

 

 

Ja nie wierzę, że dorosły niby człowiek może s**ć ogniem na bezosobowy kawałek plastiku...

Odnośnik do komentarza

 

Ja nie wierzę, że dorosły niby człowiek może s**ć ogniem na bezosobowy kawałek plastiku...

 

czyli co ? teraz to że nie podoba mi sie polityka dojenia graczy i niszczenia naszego hobby robi ze mnie teraz płaczliwego dzieciaka który robi niepotrzbnie drame?

 

naprawde ci muszą nieźle płacić za takie odwracanie kota ogonem :confused:

 

ja stad ide bo wieje (pipi)em

Edytowane przez Yano
  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

mi ten Ryse przypomina sytuację z Heavenly Sword - to i to ładna wydmuszka

 

Zapominasz, że grafika to 60 % doznań z gry ?!?! Cevat Yerli by się obraził xD A tak swoją drogą, to poza fajnym Fable ( podobno PvE jak w Guild Wars 1 w klimatach Fable, a ten villain mode to coś a la Dungeon Keeper - ktoś zna ? ) nic ciekawego pod względem zapowiedzi nie było. Jeśli chodzi o Fable to jestem mocno na tak, reszta meh. I niech spadają z tym Ryse, wolne, nudne i bez pomysłu, już nie wspominając że prawdziwe walki gladiatorów były o wiele ciekawsze ( bitwy morskie, symulacja bitew z przeszłości, walki gołymi rękami ze zwięrzetami, i przede wszystkim - cała gama różnych broni i pancerzy - haki na rękach, sieci, itp )

Edytowane przez aphromo
Odnośnik do komentarza

 

Ja nie wierzę, że dorosły niby człowiek może s**ć ogniem na bezosobowy kawałek plastiku...

 

czyli co ? teraz to że nie podoba mi sie polityka dojenia graczy i niszczenia naszego hobby robi ze mnie teraz płaczliwego dzieciaka który robi niepotrzbnie drame?

 

naprawde ci muszą nieźle płacić za takie odwracanie kota ogonem :confused:

 

ja stad ide bo wieje (pipi)em

A jedyna firma która wyciąga hajs z graczy i niszczy hobby to MS co nie ?

 

Aha. Jesteś mega zaślepiony myśląc ze Sony zrobi inaczej, bo chyba zapomniałeś już kto sprzedawał demo jako grę, kto wprowadził online pasy, kto obiecywał nie wiadomo czego ale 'Sony krul, bug' a ms to wstretne hamburgery beka z wieprza hahaha

 

Dramat po prostu.

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

MeSSer: W rzeczywistości to gladiatorzy ze zwierzętami nie walczyli, a tym bardziej nie gołymi rękami :P Wyszkolenie profesjonalnego gladiatora kosztowało kupę kasy i przede wszystkim czasu i nikt ich nie rzucał żeby sobie jakiś Simba ich zjadł :) Walki gladiatorów obrosły w większości mitami, w praktyce ginął jedynie co dziesiąty gladiator. A walki morskie to jedynie spekulacje na podstawie domniemanego systemu odprowadzania wody w Koloseum i raczej gladiatorzy z tym nic wspólnego nie mieli, a były to raczej wymyślne przedstawienia teatralne.  

Odnośnik do komentarza

I znowu o konsoli piszą jakieś mendrki, yana i inne, osoby które nie są zainteresowane w ogóle ani sprzętem ani grami na ten sprzęt. WON!

 

Tu się dyskutuję o targach więc o tym, że znowu wała pokazali też więc jak Ci się nie podoba to idź pisz w dziale xone, bo jak przestaniesz to tylko daddy i don tam zostaną.

Odnośnik do komentarza

To nie dyskusja, to pjerdolenie osób które cokolwiek by MS nie zrobiło to będa (pipi)ć swoje smuty.

 

Narzekanie na 20 dolarowego Killer Instinct, kiedy sami kur.wa płaciliście za dwugodzinne Journey 15$.

 

Yano porównujący to do 6 godzinnego CoDa to w ogóle klęska oświaty w naszym kraju.

 

TYLKO SONY!

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...