Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

 

 

 

A taka oto wiadomość mi przed chwilą Sony podesłalo:

 

Nowości na PS4™

Każdy, kto kupi system PS4, otrzyma bezpłatny 14-dniowy dostęp do PlayStation®Plus — w ten sposób będzie można pobrać grę RESOGUN™ i fantastyczną ścigankę #DRIVECLUB całkowicie bezpłatnie.

 

Resogun - odpowiedź na FIFA 14 dla X1

?? Jaka odpowiedź? FIFA jest w ramach przeprosin za opóźnienie premiery konsoli o ileś tam miesięcy.

Fifa jest za preorder,w ramach przeprosin dla tych panstw gdzie xbox one mial byc w tym roku a nie bedzie,dostana podobno forza 5

 

 

Za preorder Fifa 14, a za opóźnioną premierę w tych 8 krajach do wyboru Forza 5 albo Kinect Sports Rivals dokładnie.

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Co do obniżki ceny PS3, to ja tam nie wiem, ale 200 euro za 12 gb wersje to lekka beka, wczoraj widziałem w Media Markt za 750 zł, a to jest i tak jedna z droższych możliwości.

 

Chodzi o to, że ta cena z MM to tylko dobra wola tego właśnie sklepu, a teraz to będzie  ,, defaultowe " ,standardowe czy jakby to tam zwać. 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A taka oto wiadomość mi przed chwilą Sony podesłalo:

 

Nowości na PS4™

Każdy, kto kupi system PS4, otrzyma bezpłatny 14-dniowy dostęp do PlayStation®Plus — w ten sposób będzie można pobrać grę RESOGUN™ i fantastyczną ścigankę #DRIVECLUB całkowicie bezpłatnie.

 

Resogun - odpowiedź na FIFA 14 dla X1

?? Jaka odpowiedź? FIFA jest w ramach przeprosin za opóźnienie premiery konsoli o ileś tam miesięcy.

Fifa jest za preorder,w ramach przeprosin dla tych panstw gdzie xbox one mial byc w tym roku a nie bedzie,dostana podobno forza 5

 

 

Za preorder Fifa 14, a za opóźnioną premierę w tych 8 krajach do wyboru Forza 5 albo Kinect Sports Rivals dokładnie.

 

"Opóźniona premiera next gena w 2013 roku" Loool, ta sytuacja nigdy nie przestaje mnie bawić. w 2007 chcieli za to PS3 zjeść, a tu po SZEŚĆIU latach, czyli latach świetlnych w naszej branży fundują jeszcze gorszy cyrk.

Odnośnik do komentarza

Wlasnie stoje w mega dlugiej kolejce przed wejsciem na Gamescom. W tym roku zawalili i trzeba czekac bo wpuszczaja najpierw ludzi, ktorzy wczesniej wykupili bilety. Jakis czas temu mowili, ze beda wpuszczac okolo 13, ale mam nadzieje, ze cos sie wczesniej ruszy.

 

Poki co troche kicha bo jak bylem dwa lata temu to mozna bylo spkojnie wejsc, stanac w kolejce i po kilkunastu minutah wejsc.

No nic, czekam dalej.

 

12:24 - wpuszczaja, troche wolno, ale jakos idzie.

 

12:56 - wszedlem. Ciekawe czy uda mi sie spotkac ekipe PSX. OK ruszam ogladac !

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Niestety nie mialem okazji go wyprobowac bo konsole byly w zamknietych boxach, do ktorych prowadzily mega dlugie kolejki, a nie bardzo chcialo mi sie w takiej stac 2 godziny i marnowac czas, wolalem sprawdzic inne gry.

Sprawdzalem za to konsole XBOX One bo byly "normalnie" dostepne - sam pad podobny do poprzedniego, dobrze lezy w dloniach i zdecydowanie lepiej wyglada.

Odnośnik do komentarza

Dzialal plynnie, a co do grafiki to wygladal jak na duze konsole - tylko postacie byly malutkie, ale gralo sie super.

Bardzo podobal mi sie level z obsluga ekranu dotykowego - postac poruszala sie sama, a zadaniem gracza bylo torowanie drogi i pozbywanie sie (mazaniem paluchem) przeciwnikow, poza tym fajny byl patent z wychyleniem konsoli tak zeby obrocic kladke zeby postac mogla przejsc dalej.

 

Nie mam PS Vita, ale gdybym mial wybierac to i tak wolalbym wersje na duze konsole, co prawda taka gra idealnie nadaje sie na handhelda, ale na duzym ekranie prezentuje sie niesamowicie - widac wiecej szczegolow, a jest na co patrzec bo ta gra wyglada rewelacyjnie.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...