Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Sony naprawdę udała się ta konferencja.

 

1. Podkreślenie pozycji PS3 i że wciąż będą dobre tytuły.

2. Ostateczna ofensywa Vity - Batman: AO, Borderlands 2, promowanie prawdziwych kapel w Music Fest, i następca Limbo z ciekawą formą graficzną.

3. Podkreślenie różnorodności i studiów indie - w tym gra przypominająca Ico, następca Killzone Liberation z cross playem między 3 platformami, tajemnicza gra w stylu diesel punka. Do tego Hotline Miami 2 na PS4 i Vitę.

4. Obniżki - Ps Vity i memorek, PS3 i promocja dla Plusa. Do tego w Plusie AC3.

5. Nowe trailerki do K: SF (pełna customizacja rozgrywki!), podkreślenie ex'owych epizodów gier Ubisoftu, ciekawy trailerek Infamous: SS.

6. Data premiery i przytyki w stronę MS-u.

7.  Ciekawa oprawa. 

  • Plusik 2
  • Minusik 7
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Wcześni nabywcy Vity chyba cięli się żyletkami podczas tej konferencji. Jest chyba gorzej niż było z PSP swego czasu.

vita tragedia....ale chyba najlepszą grą z tej konferencji pokazali na ten sprzęt :P

 

 

Nie wiem czy najciekawszą, bo poza ruchem postaci w prawo nic innego nie pokazali (chyba, że akurat starałem się wepchnąć pół bułki do gęby i mi umknęło).

Odnośnik do komentarza

 

Jedyne co mnie bardzo zainteresowało z tej konfy, to Shadow of the beast. Szkoda, że pewnie wyjdzie bardzo późno.

 

Własnie, kto to tworzy? Też gra PSN?

 

Właśnie też jestem ciekawy. Chyba nie było powiedziane kto to robi, ani czy to gra na PSN czy duża gra. Tak samo z Everybody's gone to the Rapture - też nie wiadomo czy to na PSN czy nie i kto to w ogóle robi. A może coś ominąłem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

to że nie pokazali zadnegj innej dużej gry oznacza 1  z 2 rzeczy:

- szykuja sie na TGS

- wszystko jest  w powijakach i (pipi)a zobaczymy, skonczy sie na tym ze bedziemy mieli 2-3 gry na premiere,  a zanim sie doczekamy lepszych gier to wyjdzie  u nas xone.

Odnośnik do komentarza

CrGVksn.png

 

5KhHPWK.gif

 

Poważnie, czy ta konsola ma do zaoferowania coś więcej niż niską cenę?

 

Nie po to kupuje konsolę z 8 GB RAMU by pograć w gierki ze steama i jakieś pochodne popierdółek z tabletów.

 

Microsoft robiąc deal z Fifą 14 lepiej się zaprezentował niż to co pokazało Sony.

 

Lineup na premierę XONE jest sporo lepszy, a i na 2014 już lepiej wygląda bo wyjdzie Titanfall, Quantum Break, gra od Black Tusk, może Fable Legends i jeszcze Crackdown 3.

 

Jedyny sens kupowania PS4 to dla Battlefielda 4, ale jako że mam peceta to nie widzę w tym sensu, na dodatek zagram miesiąc wcześniej.

 

Kupno Xbox One na wiosnę 2014 = ogranie Titanfall, Forza Motorsport 5, Ryse, Dead Rising 3, Killer Instinct i jeszcze parę innych

 

Kupno PS4 na wiosnę 2014 = Infamous + gierki ze steama

 

Tymczasem jesień należy do GTA V i GTA Online.

 

parodia

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza
Gość _Milan_

Z całej konferencji to tylko mnie zaciekawiło:

http://youtu.be/cWOsd-x6O9Q

 

Reszta takie nudy że przysypiałem - ktoś może powiedzieć co za śmianie się na koniec z MS'u było bo wyłączyłem... ?

 

A realizatora to był za!@#$#% na miejscu za pokazywanie ciągle widowni zamiast gier....

no tak, ale to jak z gierkami na nesa, na krtridzu fajny malunek  a po wsadzeniu 5 pikseli.

Zero gameplayu = halo5.

Mam dosyc tych indie, nie po to sie kupuje sprzet za 2 tysiaki  i duzy tv by straszyc dzieci takimi gierkami.

Odnośnik do komentarza

Mazzeo na razie to dla mnie obie konsole są siebie warte i obie oferują gów.niany lineup, ale fakt jakbym już miał wybierać, które gów.no pod koniec roku podnieść to te od M$ wydaje mi się mniej śmierdzące jeśli chodzi o tytuły startowe

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

CrGVksn.png

 

5KhHPWK.gif

 

Poważnie, czy ta konsola ma do zaoferowania coś więcej niż niską cenę?

 

Nie po to kupuje konsolę z 8 GB RAMU by pograć w gierki ze steama i jakieś pochodne popierdółek z tabletów.

 

Microsoft robiąc deal z Fifą 14 lepiej się zaprezentował niż to co pokazało Sony.

 

Lineup na premierę XONE jest sporo lepszy, a i na 2014 już lepiej wygląda bo wyjdzie Titanfall, Quantum Break, Fable Legends i pewno jeszcze Crackdown 3.

 

Jedyny sens kupowania PS4 to dla Battlefielda 4, ale jako że mam peceta to nie widzę w tym sensu, na dodatek zagram miesiąc wcześniej.

 

Kupno Xbox One na wiosnę 2014 = ogranie Titanfall, Forza Motorsport 5, Ryse, Dead Rising 3, Killer Instinct i jeszcze parę innych

 

Kupno PS4 na wiosnę 2014 = Infamous + gierki ze steama

 

Tymczasem jesień należy do GTA V i GTA Online.

 

parodia

 

Fable Legends i domniemane Crackdown 3 to gry na 2015 rok. Musieliby być debilami, żeby jeszcze je wpychać do 2014 r. Mają już wystarczająco retailowych produkcji.

Edytowane przez DonSterydo
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się więcej, ale jako że War Thunder będzie EX-em dla PS4 w którego zagrywam się na PC to mi wystarczy.

Ogólnie samo wejście świetne, troszkę obawiam się tego dashboardu, jest mocno internetowy, trzeba mieć szybki internet żeby to wszystko płynnie chodziło, ten na pokazie ultra szybki nie był, bynajmniej daleko mu do poziomu płynności z Vity

Edytowane przez eX4cT_PL
Odnośnik do komentarza

Spodziewałem się więcej, ale jako że War Thunder będzie EX-em dla PS4 w którego zagrywam się na PC to mi wystarczy.

Ogólnie samo wejście świetne, troszkę obawiam się tego dashboardu, jest mocno internetowy, trzeba mieć szybki internet żeby to wszystko płynnie chodziło, ten na pokazie ultra szybki nie był, bynajmniej daleko mu do poziomu płynności z Vity

ano, też to widziałem..zamulało menu...do vitowego ultra szybkiego i płynnego to nie ma startu

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ciekawe jak się Minecraft sprzeda na PS3 w porównaniu do X360. Ten z Xboxa chyba ponad 6 milionów już zrobił :o

 

8 :P A do końca 2013 będzie 10 mln. Możesz mnie zacytować ;) Po premierze w retailu schodzi razem z wersja na XBLA po 110-120 tys. tygodniowo.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...