Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Zapowiadają się tradycyjnie chude (przynajmniej na tle rywala, ale z całą pewnością lepsze niż na poprzedniku) 2 lata i poważnie zastanawiam się teraz nad wariantem już wspominanym: XO, a później (prawdopodobna) wymiana na PS4.

Ja się pytam skąd wy wiecie jaki będzie line-up na następne dwa lata ? gdy gierki są w tej chwili zapowiadane na Q4 2013 -2014 ?

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

 

Zapowiadają się tradycyjnie chude (przynajmniej na tle rywala, ale z całą pewnością lepsze niż na poprzedniku) 2 lata i poważnie zastanawiam się teraz nad wariantem już wspominanym: XO, a później (prawdopodobna) wymiana na PS4.

Ja się pytam skąd wy wiecie jaki będzie line-up na następne dwa lata ? gdy gierki są w tej chwili zapowiadane na Q4 2013 -2014 ?

 

 

To znaczy, że tradycyjnie już widzisz część lineupu na przynajmniej rok po ;)

Odnośnik do komentarza

vita by była spoko, ale tylko jako dodatek do abonamentu w jakiejś sieci komórkowej i żeby w tej sieci płacąc przykładowo te 50-70 zł abonamentu spokojnie w każdym miejscu w kraju dało się grać przez neta z sieci komórkowej, ewentualnie przeglądać neta, youtube. Spoko by było jakby dali ją też za te 499 - 519 euro razem z ps4, w innym wypadku do niczego mi to nie potrzebne

Odnośnik do komentarza

vita by była spoko, ale tylko jako dodatek do abonamentu w jakiejś sieci komórkowej i żeby w tej sieci płacąc przykładowo te 50-70 zł abonamentu spokojnie w każdym miejscu w kraju dało się grać przez neta z sieci komórkowej, ewentualnie przeglądać neta, youtube. Spoko by było jakby dali ją też za te 499 - 519 euro razem z ps4, w innym wypadku do niczego mi to nie potrzebne

masz przeciez vite w playu, ja swoją wzialem zamiast komorki za 179zł

Odnośnik do komentarza

Sony musi mieć też coś dla rodzimego rynku ale czy dla nas to będą bomby ? to już kwestia gustu bo na pewno będą to gierki kierowane na japoński rynek.

Czy naprawdę będę w mniejszości jeśli powiem, że takie gry interesują mnie najbardziej? Nosz 3/4 moich gier na starsze konsole to albo japońszczyzna, albo twory japońskich developerów i właśnie przez dość skromną ich bibliotekę (tudzież zmianę targetu developerów) do dziś nie zakupiłem żadnej stacjonarki current-gen. Co niektórym może się wydawać, że hejtuję, ale ja naprawdę bardzo bym chciał wreszcie ujrzeć jakieś sensowne pozycje z Jap na stacjonarki, a nie same handheldy. Pomijam japońskie marki, które od pewnego czasu usilnie próbują zyskać sympatię zachodniego odbiorcy, a tym samym tracą połowę swego uroku (Ace Combat: Assault Horizon... bueh...).

 

nie oglądałem konfy sony i ms ale krótko w temacie czy sony zapowiedziało te 20exów o któych majaczyły sonyboty po e3 (że dlatego nie było zapowiedzi) czy dalej beka z ps4 ?

Beka z konsolowców, którzy nadal przepychają się o to, który przereklamowany "next gen" do multiplatform będzie fajniejszy na starcie, kiedy to sensowne exclusive'y policzy się w obu przypadkach na palcach jednej ręki.
Odnośnik do komentarza

 

 

Zapowiadają się tradycyjnie chude (przynajmniej na tle rywala, ale z całą pewnością lepsze niż na poprzedniku) 2 lata i poważnie zastanawiam się teraz nad wariantem już wspominanym: XO, a później (prawdopodobna) wymiana na PS4.

Ja się pytam skąd wy wiecie jaki będzie line-up na następne dwa lata ? gdy gierki są w tej chwili zapowiadane na Q4 2013 -2014 ?

 

 

To znaczy, że tradycyjnie już widzisz część lineupu na przynajmniej rok po ;)

 

Rok to nie dwa lata i oto mi tylko chodzi po (pipi) pisać o dwóch jak się wie jak będzie mniej więcej wyglądał tylko pierwszy :/

Odnośnik do komentarza

 

vita by była spoko, ale tylko jako dodatek do abonamentu w jakiejś sieci komórkowej i żeby w tej sieci płacąc przykładowo te 50-70 zł abonamentu spokojnie w każdym miejscu w kraju dało się grać przez neta z sieci komórkowej, ewentualnie przeglądać neta, youtube. Spoko by było jakby dali ją też za te 499 - 519 euro razem z ps4, w innym wypadku do niczego mi to nie potrzebne

masz przeciez vite w playu, ja swoją wzialem zamiast komorki za 179zł

no to tak to jeszcze spoko, tyle że ja mam akurat za daleko do końca umowy 

Odnośnik do komentarza

 

A taka oto wiadomość mi przed chwilą Sony podesłalo:

 

Nowości na PS4™
Każdy, kto kupi system PS4, otrzyma bezpłatny 14-dniowy dostęp do PlayStation®Plus — w ten sposób będzie można pobrać grę RESOGUN™ i fantastyczną ścigankę #DRIVECLUB całkowicie bezpłatnie.
 
Resogun - odpowiedź na FIFA 14 dla X1

 

 

?? Jaka odpowiedź? FIFA jest w ramach przeprosin za opóźnienie premiery konsoli o ileś tam miesięcy.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Cebulowy instruktaż Orzeszka przy zakupie next gena:

1)anuluj preorder na next gena

2) nie sprzedawaj current gena (x360/ps3)

3)wykup konto gold/ps plus

4)przez najbliższy rok wykupuj gry darmowe w tych usługach

5)zalicz tytuły których wcześniej nie miałeś okazji

6)kup next gena po roku i ciesz sie JAKIMŚ grami za free.

 

ps. nie nakręcaj się, powstrzymaj się przed kupnem next gena.

 

pro tip. KUP PC.

Odnośnik do komentarza

Jestem zawiedziony.

Obnizyli cene Ps3 wiec moja stracila na wartosci i teraz nie oplaca.mi.sie.jej.sprzedawac. Na vite zainteresowany jestem tylko FM2014. Na ps4 nic nowego. indyki pojda do ps plus. z exow na start tylko killzone. trzeba poczekac z pol roku dopiero wybrac next.gena. a szkoda bo chcialem miec maszynke w tym roku. niewiele mnie jednak do niej przekonuje

Odnośnik do komentarza

Gra się nazywała Until Dawn. Jeśli kiedyś wyjdzie, to chyba i tak będzie można w nią zagrać bez Move. Tak przynajmniej jest napisane na okładce:

 

Until-dawn-boxart.jpg

 

Move Compatible, a nie Required.

 

PS. Yoshida na twitterze napisał, że wczoraj ujawnili 5 gier 1st party na PS4. Czyli to by było: Rime, Resogun, Helldivers, Shadow of the Beast i Everybody's Gone to the Rapture.

 

Helldivers wyjdzie też na PS3 i Vite. A z Everybody's Gone to the Rapture jest ciekawa sprawa, bo gra była wcześniej zapowiedziana na PC. Ciekawe czy jednak dalej na niego wyjdzie, bo SCE jest wydawcą a Sony Santa Monica pomaga przy produkcji. To by chyba wykluczało wersję na blaszaka.

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

Until Down od Supermassive Games - na ich stronie jest info że ma mieć premiere jeszcze w tym roku ekskluzywnie na PS3.

Może coś więcej na samych targach będzie wiadomo - targi zaczynają się dopiero dzisiaj (dzień dla prasy).

Odnośnik do komentarza

 

 

 

A taka oto wiadomość mi przed chwilą Sony podesłalo:

 

Nowości na PS4™

Każdy, kto kupi system PS4, otrzyma bezpłatny 14-dniowy dostęp do PlayStation®Plus — w ten sposób będzie można pobrać grę RESOGUN™ i fantastyczną ścigankę #DRIVECLUB całkowicie bezpłatnie.

 

Resogun - odpowiedź na FIFA 14 dla X1

 

?? Jaka odpowiedź? FIFA jest w ramach przeprosin za opóźnienie premiery konsoli o ileś tam miesięcy.

Fifa jest za preorder,w ramach przeprosin dla tych panstw gdzie xbox one mial byc w tym roku a nie bedzie,dostana podobno forza 5
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...