Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

SF% trailera nie zdazylem zobaczyc ale na uerogamerze sa screeny

2.jpeg.jpg

7.jpeg.jpg

 

graficznie ok, ale jedynie ok, spodziewałem sie lepszej grafy na nextgenach

 

główną różnice widze w znacznie lepszych obszarpanych rękawach względem SF4

2989734-4939919162-ryu_h.jpg

 

 

ale no kurde, liczyłem na większy przeskok

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Jestem rozczarowany rozpiską. Obejrzę sobie główną konfę o 19 i gameplay z No Man's Sky o północy, może to mnie znowu przekona do gry.

Ale oprócz tego nic na co czekam, no może jeszcze Dying Light, bo to sandbox i pewnie dobra gra jako podkład do słuchania podcastów.

Odnośnik do komentarza

główną różnice widze w znacznie lepszych obszarpanych rękawach względem SF4

 

Serio? Ja rozumiem, że mogłeś spodziewać się czegoś jeszcze lepszego i być zawiedziony, ale więcej detali, lepsze oświetlenie itp. widać na screenach na pierwszy rzut oka. Inna sprawa, że SF4 miał ten swój charakterystyczny styl, który na tych screenach widać mniej IMO.

Odnośnik do komentarza

Jezu, po prostu się nie napalaj i tyle. Ciągle widzę, że masz z tymi konfami jakiś problem. TGA jest finansowane z kieszeni Geoffa (za co szacun, btw), jeśli poprzez pompę oczekujesz wielu gwiazd i ogromną, swiecącą scenę, to się raczej rozczarujesz.

 

Ma to być show skoncentrowane wokół czczenia gier i nagradzaniu tych najlepszych w 2014. Obok tego będzie kilka miłych niespodzianek, typu pokaz trybu online w MGS czy nowy indyk.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No tak Figaro, ale 2 lata temu na tga wybieranie najlepszych gier przeplatalo sie z zapowiedziami nowych, pokazali no mans sky czy zapowiedzieli 2 nowe gry od telltale.

A rok temu byla mega bieda, tylko wybierali te gry i gadalo z reggim. Chociaz chyba pokazali wtedy Donkey Konga na wiiu.

W kazdym badz razie maja strasznie duze wahania formy na tej imprezie.

Odnośnik do komentarza

 

główną różnice widze w znacznie lepszych obszarpanych rękawach względem SF4

 

Serio? Ja rozumiem, że mogłeś spodziewać się czegoś jeszcze lepszego i być zawiedziony, ale więcej detali, lepsze oświetlenie itp. widać na screenach na pierwszy rzut oka. Inna sprawa, że SF4 miał ten swój charakterystyczny styl, który na tych screenach widać mniej IMO.

 

nie no jest wiecej detali, jest OK, ale kurcze dupki mi nie urwało

gdyby to był screen z poprzedniej generacji to bym powiedział że świetnie, ale jak na screen z nowej generacji to miałem większe oczekiwania. zwłaszcza głównym powodem tych oczekiwań jest to że w bijatyce są tylko 2 postacie i tło więc konsola powinna to ciągnąć, inne gry gdzie jest cała duża mapa i spora okolica wyglądają podobnie lub lepiej niż te nowe screeny. mam nadzieje że wiesz co mam na myśli - jak widze sandboxa to wiem że pewne ograniczenia muszą być bo trzeba obliczać wielki świat, ale po bijatykach zawsze spodziewam się kosmosu graficznego bo tam jest mało do wyświetlania (względem innych gier). co prawda już od wielu lat czuje zawód z tego powodu, chyba ostatnio tekken3 i tekken5 zrywały mi czapke z głowy

 

jednak przynajmniej robią SF5 a nie "super ultra turbo SF4 full HD edyszyn"

 

 

co do rozpiski sony to jestem w szoku jak bardzo mam ją w (pipi)e, kompletnie żadna rzecz mnie w niej nie podnieca, niektóre zobacze chętnie, ale jednak na żadną nie czekam z wywieszonym językiem, co oni odwalają?

tzn zapewne pokażą kilka fajnych gier w kilkuminutowych filmikach i czekam na to. ale rozpiska i godzinny panel o LBP3? no bez jaj.. no chyba że ta nieujawniona gra w niedziele w nocy to bedzie jakiś kozak, ale patrząc na to że jest to wetknięte gdzieś pod koniec całej imprezy to raczej nie zapowiada się na bombe

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...