Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Najgorsza konfa sony od 2005 roku, 90% gier z androida, zapowiedzi gier bez dokładnej daty premiery, beznadziejna prezentacja vr. Na koniec pozostaje pytanie co do cholery od 2 lat robią wewnętrzne studia sony? Widać że sony stalo sie bezczelne i butne jak w 2005 roku.

Dokładnie na chvj sie starać skoro i tak sprzedaje sie jak głupie.

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

Najgorsza konfa sony od 2005 roku, 90% gier z androida, zapowiedzi gier bez dokładnej daty premiery, beznadziejna prezentacja vr. Na koniec pozostaje pytanie co do cholery od 2 lat robią wewnętrzne studia sony? Widać że sony stalo sie bezczelne i butne jak w 2005 roku.

I to tylko pokazuje,jak bedzie wygladac #4theplayers w wykonaniu Sony jezeli MS zwinie biznes zwany Xbox(zeby nie bylo,to tak samo by wygladala strategia ms gdyby sony zwinelo biznes). Wiec drogie klapki w poniedzialek leccie po xbox one,zeby im sprzedaz podskoczyla i sony wzielo sie w garsc ;)

Edytowane przez Zaqair
Odnośnik do komentarza

Dziwi mnie brak komentarzy odnosnie VR, jak wspomnialem pare stron wczesniej jestem fanboyem konsol Sony, ale to co zobaczylem wywolywalo u mnie ataki smiechu. Co to ma byc? To co pokazali to jakis zart, inaczej tego nazwac nie moge. Na chwile obecna ta zabawka dla mnie nie istnieje. Po takim czyms nie wiem w jaki sposob moge uwierzyc ze pobawie sie tym przy takim Gran Turismo, Project CARS albo Tekkenie. Albo chociazby Ad1ift... Kur.wa, po tym co pokazali to nawet War Thunder sobie nie wyobrazam na tej zabawce...

 

Prezentacja na PS Experience była KOSZMARNA, ale samo PS VR zapowiada się bardzo intrygująco, tym bardziej, że od ludzi z branży i nie tylko słychać mnóstwo pochlebnych opinii i widać, że wielu z nich jest tym całym VR mocno zajaranych.

 

Ja nie wyobrażam sobie przyszłości grania w postaci tych okularów, nie widzę tego. Jako dodatek, urozmaicenie, zabawka - pewnie! Ale jako core'owa platforma dla graczy - nie.

Odnośnik do komentarza

Nie jesteś wiarygodny, więc każdy ma prawo podważać to co mówisz, kapiszi?

Tak, w roku gdzie pojawia się Shenmue 3, Last Guardian, Final Fantasy 7 i Psychonauts 2, na pewno opcja pojawienia się Crasha jest niemożliwa (pomimo insajserów, braku Crasha w THPS 5 pomimo starań i koszulki).

 

 

Jak z tego wszystkiego wyjdzie jedynie Crash w emulatorze PSX i PS2, możecie permanentnie usunąć moje konto :yao:

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Nie mówię, że nie jest to możliwe. Mam ostrą bekę z tych wszystkich inajderów, którzy to co roku mówią"zobaczycie xxx będzie na konferencji yyy" i jak już pojawi się po tych 6 latach to krzyczą "a nie mówiłem?!".

 

Sucha fakty są takie, że to już drugi raz gdzie jest podobna akcja z Crashem, i nic z tego wychodzi. Rozczarowanie i złość.

Odnośnik do komentarza

 

Jak z tego wszystkiego wyjdzie jedynie Crash w emulatorze PSX i PS2, możecie permanentnie usunąć moje konto :yao:

zapisuje sobie ten post

Zapisz, zapisz bo zakład robiony głównie z myślą o Tobie.

Nawet mieszkańcy Białegostoku zasługują czasem na odrobinę szczęścia i nadziei.

Odnośnik do komentarza

Nie kupiłem PS4, (mimo posiadania PSX, PS2, PS3) i jestem z tego powodu zadowolony.

Tyle tu remejków wychodzi, że już tym rzygam. Nawet nie wiedziałem, że Beyond Dwie Dusze, też wyszło na PS4.

Remejki, gry w playstation plus, abonament do online (ps3 rozpieściło), brak wstecznej kompatybilności, same indyki i remejki.

Odnośnik do komentarza

Niedziela, 7 grudnia – do czasu polskiego musicie doliczyć 9 godzin

All times are in Pacific Time

 

10:30am Opening welcome and recap with special guests

11:00am The Witness live gameplay

11:30am Grim Fandango Remastered live gameplay

12:00pm The Tomorrow Children live gameplay

12:30pm Prototype to Product (live panel excerpt)

1:00pm Lara Croft & The Temple of Osiris live gameplay

1:30pm World Wide Studios Town Hall (live discussion)

2:00pm Far Cry 4: From the Developer’s Mind to the Gamer (live panel excerpt)

2:30pm Amplitude live gameplay

3:00pm Tearaway: How Media Molecule Built a Living Papery World

4:00pm Secret Mystery Game live gameplay

4:30pm Axiom Verge live gameplay

5:00pm Story Time (live panel)

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

W tą środe 6 stycznia, o godzinie 2:00 czasu polskiego konfa Sony na targach CES w LA.

Będzie pewnie jakaś prezentacja VR, może coś z Ace Combat pokażą. Na twiterze też o tym czytałem

 

http://www.pssite.com/news/46850/w-tym-tygodniu-odbedzie-sie-konferencja-sony-na-targach-ces-2016.html

https://blog.sony.com/ces/

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Zachodnia prasa otrzymała zaproszenia na konferencję, która odbędzie się w trakcie GDC 2016 w San Francisco. Konferencja w całości poświęcona będzie PlayStation VR, a po niej, zaproszeni goście przez kilka godzin będą mogli testować gry w wirtualnej rzeczywistości.

No dobra, to kiedy ta konferencja? 15 marca o godzinie 23:00 naszego czasu.

 

ps-vr.png

 

http://www.pssite.com/news/48052/sony-zaprasza-na-konferencje-z-vr-w-tle.html

 

VR mnie nie interesuje, ale ciekawe czy podadzą cene zestawu, cena zaważy o sukcesie tych gogli

Odnośnik do komentarza
Take-Two Interactive will be at E3 "in a big way", CEO Strauss Zelnick has teased.
 
The boss of the entertainment giant, which owns Borderlands-publisher 2K Games and GTA-publisher Rockstar Games, chose not to reveal what it intends to announce at this year's show, but teased the company's presence in the latest issue of MCV, stating: "We will be there in a big way".

 

 

HoUboSC.gif

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...