Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

 

19 minut temu, easye napisał:

Nigdzie nie masz cross save'a, bungee ma dalna. Na PC nawet z tym samym kontem zaczyna sie od zera.

Dzisiaj zapowiedzieli crosssave na wszystkie platformy. Wszystkie z wyjątkiem jednej, zgadnij kto się nie zgodził?

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Nie, żebym bronił google, bo nie dla mnie cały ten streaming, ale trochę nie rozumiem beki z tych 10$. U sony czy m$ też się płaci mniej więcej tyle za samą możliwość grania online, a dodatkowo trzeba jeszcze kupić pudełko pod tv za około 400 baksów, które odpali gry w tych "4k".

Serio ktoś myślał, że w tej kwocie dostanie dostęp do całej biblioteki gier wszystkich wydawców? xD  G R A C Z E :usmiech:

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, hav7n napisał:

Za online płaci się połowę tego

Chyba jednak nie.

https://store.playstation.com/en-us/product/IP9101-NPIA90005_01-PLUS1MONTHPACKAG

https://www.microsoft.com/en-us/p/xbox-live-gold/cfq7ttc0k5dj?activetab=pivot%3aoverviewtab

 

1 godzinę temu, hav7n napisał:

10$ płaci się za 200 gier w GP

I to jest spoko dodatkowo płatna usługa. Ale to nie zmienia faktu, że za możliwość pogrania online dalej trzeba również płacić. I tak poza tym jak ktoś nie potrzebuje 4k i wystarczy mu 1080/60 to tego haraczu googlowi w ogóle nie musi płacić.

 

1 godzinę temu, hav7n napisał:

Gry można ściągnąć na dysk i grać w 4k, a nie tylko streamowac

Tylko, że na tym polega streaming, że nie musisz nic pobierać ani nawet mieć dysku czy konsoli, tylko od razu grasz. To tak jakby narzekać, że na netflixie nie można pobierać filmów w jakości 4k bluray. 

Odnośnik do komentarza

Bez sensu te porównania Gamepassa do Stadii, lepiej poczekać do niedzieli i zobaczyć jaka jest oferta Microsoftu i jak potem odpowie $ony.

 

10 dolców miesięcznie to w porządku cena, ale brakuje mi jakiegoś abonamentu w cenie, a niespecjalnie uśmiecha mi się kupowanie drugi ra tych samych gier na platformie Google. Poza tym patrząc w przeszłość nie mam żadnej gwarancji że Google za 2-3 lata nie zamknie stadii a ja zostane z niczym

 

 

Odnośnik do komentarza

Hejt na multi za 3...2...1...

 

Nie wygląda to źle, ale ludzie na forumku i tak pewnie będą hejtowac bo to gra multiplayer, a co gorsza  na xboxa. Cóż można się przyzwyczaić.

 

Ciekawe jak się będzie w to grało, na razie jestem sceptyczny i poczekam na alphe

Edytowane przez ASX
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...