Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Godzinę temu, Orzeszek napisał:

no i Teso online, które ponoć jest grywalne.

 

 

No niestety obecnie nie za bardzo jest grywalne, przynajmniej na zwykłym Ps4. Nowy expansion o nazwie Elsweyr strasznie nadwyręża moce obliczeniowe, niemiłosierne dropy animacji podczas podróży przez wayshrine, glit(pipi)ący się World Bossowie, zanikający dźwięk, lagi na pvp. Zeniuchy i Bethesda muszą pierdziochem połatać to i owo i zrobić szybciutko maintneance.

 

Bethesda niech się wstrzyma z robieniem nowych gier, te remastery niech tam już będą ale nowe IP koniecznie na nowocześniejszych silnikach i z lepszą architekturą oraz mechaniką, dialogami itp.

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek
4 minuty temu, Patricko napisał:
6 minut temu, Orzeszek napisał:
niemożliwe bethesda zmienia silnik? piekło zamarzło

To chyba nie ten silnik

uff jednak nadal jadą na silniku morrowinda, równowaga na swiecie zachowana

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

doomik fajny, wolfik chyba też, nowa gierka chińczyka od EW moze być spoko, ale cała reszta i te sztuczne owacje, cringe, totalnie odbierały chęci do zycia. 

 

jak opisać w jednym zdaniu katastrofe?

Battleroyale w fallout76

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Marketing mają obrzydliwy z pr. Najtansze chwyty i granie na emocjach, kochamy was, ale kupujcie dalej nasze gierki na archaicznym silniku klepane na jedno kopyto. I te wyjące koczkodany po każdym zdaniu. Serio nikt tam na miejscu tego nie koordynował tylko darli mordy co zdanie? 

Nekromanta woooooo

Smok woooooo

Dostępne dziś woooooo

Off wszystkie te rzeczy były wiadome chyba z pół roku temu ale woooooo 

 

 

Odnośnik do komentarza

No zobaczymy, pewnie kupili ich tylko po to, aby za kilka lat wszystkich zwolnić ;)

 

Co do wczorajszej konferencji to obudzilem się dzisiaj i prawie nic z niej nie pamiętam xd było zdecydowanie zbyt dużo gier.

 

Dziwie się dlaczego nie zdecydowali się na dłuższe pokay z gameplayem swoich gier. Zwłasza że zawartości mieli pod dostatkiem: Ori, Gearsy, Bleeding Edge, Battletoads wszystkie te gry są grywalne na e3 więc gameplay nie powinien być żadną tajemnicą, a mimo to zdecydowali się  ich nie pokazywać gameplayu ograniczając się do szybko zmontowanych trailerów

 

Moim zdaniem nie ma lepszego sposobu na pokazanie gry niż kiedy twórca wychodzi na scene, bierze pada do ręki i pokazuje to co zrobił i z czego prawdopobnie jest dumny lub nie.

 

Stracili dobrą okazję do tego aby w pełni zaprezentować swoje gry. Dziwna i  niezrozumiała dla mnie decyzja

 

 

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

A mi się tam konferencja podobała. Ja to nie wiem czy tu stare dziady siedzą czy gracze. Gadają o cyferkach. Źle. Gadają o sprzęcie. Źle. Gadają o usługach. Źle. Pokazują gierki. Też niedobrze. MS jak by miał co pokazać to by to zrobił. Chyba nikt nie myślał że zasypią pokaz exami, MS wybrał inną drogę. Może być zawiedziony ten co myślał że MS zniszczy konkurencje której nie ma na targach. A te studia co kupili to może za 2 lata coś zrobią.  Konfe fajnie się oglądało imo. Wszystko było ok., no może za wyjątkiem Gears 5 :(

Odnośnik do komentarza

No dobra - zapowiadają gierki, fakt. Źle się wyraziłem. Ale serio, zobaczcie jak wyglądają targi od kilku lat. No serio ktoś był zdziwiony? Czasy gdzie leciały exy jak z rękawa w ilościach hurtowych minęły bezpowrotnie. Teraz gry to grube, przemyślane inwestycje.

Odnośnik do komentarza

Na plus - ilość gierek i to, że ponad połowa z nich trafi do GP na premierę.

Na minus - mało gameplayów, mało informacji o xCloud i Scarlett. W zasadzie to niemal brak informacji...

 

Do połowy konfa była bardzo dobra, potem jakoś wszystko się rozmyło :/ Tyle dobrego, że na niektóre gierki nie trzeba długo czekać (Outer Worlds, dodatek do Forzy, Gearsy).

Odnośnik do komentarza
43 minuty temu, Kyo napisał:

A mi się tam konferencja podobała. Ja to nie wiem czy tu stare dziady siedzą czy gracze. Gadają o cyferkach. Źle. Gadają o sprzęcie. Źle. Gadają o usługach. Źle. Pokazują gierki. Też niedobrze. MS jak by miał co pokazać to by to zrobił. Chyba nikt nie myślał że zasypią pokaz exami, MS wybrał inną drogę. Może być zawiedziony ten co myślał że MS zniszczy konkurencje której nie ma na targach. A te studia co kupili to może za 2 lata coś zrobią.  Konfe fajnie się oglądało imo. Wszystko było ok., no może za wyjątkiem Gears 5 :(

 

Ja tam się zawiodłem, nie oczekiwałem gameplayow z 14 produkcji, wiem ze targi opierają się na trailerach i cgi no ale to jak zaprezentowali Gearsy to jakaś kpina xd

 

super ze 34 gry będą na premierę w gamepassie ale z ręka na sercu może 3 mnie zainteresowały 

 

Pokaz Halo również rozczarowanie, strasznie to nijakie 

 

 

Sony również od paru lat jedzie na trailerach ale przynajmniej tak dobierają gry lub składają te trailery ze zainteresowanie rośnie, a patrząc na konfie MS to wyglądała ona jak wydłużony Direct czy State of Play czy jak tam te bekowe directy od sony się nazywają xd

 

Z drugiej strony może już nie jestem / wyrosłem z targetu MS i przez to moje rozczarowanie,

 

czekam teraz na Nintendo i co Sony zamierza zrobić z PS5

 

Aaa i jeszcze to pier.dololo na temat 120fps i 8K xddddd

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza
5 minut temu, funditto napisał:

Zastanawiam się czy się starzeje czy mamy tak słaby poziom targów, że po pokazach EA, Microsoftu i Bethesdy najbardziej podoba mi się Microsoft Flight Simulator 

Nie ma w tym nic dziwnego ;) Wszystko z tobą w porządku

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...