Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, milan napisał:

Niby przy przygotowywanych grach i zapowiedzianych już to E3 powinno byc dla Sony udane, ale ile to już razy nadzieje były wielkie, a kończyło się na wielkim WTF. Osobiscie bardziej czekam na konfe Microsoftu, ale na zasadzie rundy  w tekkenie gdzie jeden ma 80% a drugi 3% energii, i obserwowanie sytuacji czy ten drugi zrobi kontre i wygra, czy stwierdzi że się poddaje. Bo że Sony góruje to fakt, w zasadzie musza się mocno  postarać by przegrać pojedynek na konfy. Nawet chciałbym zobaczyć że Micro się czegoś nauczyło, koniec z usmiechem Spencera opowiadającym o minekrafcie w 4k i że jest zachwycony wspołpracą z twórcami  forzy,  a indyki które mu pokazano są incredible, brak wozów na scenie, tylko cios za ciosem, stare serie z nowymi częściami, ale i 2-3 nowe IP,  plus odgrzanie czegoś starego.

 

Mam nadzieję też że Sony zrobi ruch  jak Micro że wypusci  gry  z ps2 i ps3 podrasowane bez opłat, np. co miesiąc dodatkowo 1-2 gry z ps2-ps3 dodatkowo do plusa.

czy Pan milan mógłby zostać w CW? Myślałem że to temat o targach gierkowych, ale widzę że niektórzy użytkownicy wszystko muszą sprowadzać do pojedynku w Tekkenie 

Odnośnik do komentarza
Gość suteq
12 minut temu, Rozi napisał:

Tak, na pewno gra Rockstar będzie na E3.

 

Czy to 2005 rok?

Poyebały mi się tematy. Myślałem, że to tęcza. :lapka: 

 

A z E3 to chciałbym zobaczyć przede wszystkim jakiś gameplay z nowego Metra i pewne informacje na temat drugiego sezonu Hitmana. 

 

No i jestem ciekaw co wyjdzie z The Hong Kong Massacre, które po bardzo długim czasie ciszy pojawiło się rok temu na konfie Sony.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, oni napisał:

czy Pan milan mógłby zostać w CW? Myślałem że to temat o targach gierkowych, ale widzę że niektórzy użytkownicy wszystko muszą sprowadzać do pojedynku w Tekkenie 

To raczej poparte jest ilością zapowiedzi, wydanych gier i ich ocenami  tym roku. Wygląda to na papierze słabo.

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, oni napisał:

czy Pan milan mógłby zostać w CW? Myślałem że to temat o targach gierkowych, ale widzę że niektórzy użytkownicy wszystko muszą sprowadzać do pojedynku w Tekkenie 

A czy ty kurwa przestałbyś płakać w końcu, bo ci konsolę obrażają? Wyhoduj włosy na jajach i przestań jęczeć.

Odnośnik do komentarza
8 minut temu, kermit napisał:

ja lubie byc zaskakiwany i tu największe pole do popisu będzie mialo MS

 

 

szkoda ze zarowno w pozytywnym tego slowa znaczeniu jak i byc może negatywnym xd

no dokładnie, dlatego podchodzę do tej E3 bez żadnych oczekiwań bo zbyt wiele konferencji MS widziałem i przeżyłem zwyczajnie negatywnych niespodzianek. Boję się kolejnych niespodzianek w stylu młodego Conkera 

Odnośnik do komentarza

Ja głównie czekam na pokaz Halo 6, ale rzecz ciemna w kontekście Multi. Mam wielkie nadzieje, że szóstka to będzie ostatnie singlowe Halo w historii, innymi słowy Czif, poka wreszcie mordę i wypad! Od następnej części niech wreszcie skierują wszystkie siły i zasoby na dopracowane i przebogate Multi. Najpotężniejszy istniejący growy brand tj Call Of Duty daje przykład, że ten trend powinien być odtąd jedynym obowiązującym w tego typu szpilach. W singlu nie da się już niczego w tym gatunku odkrywczego wymyślić.

Poza tym najbardziej czekam na jakąkolwiek, najdrobniejszą nawet informację na temat rozwoju marki Ninja Gaiden.  Niech to będzie choć minimum BC NG2 i NG3$RE, a już będę umiarkowanie zadowolony.

Reszta to mniejsze chciejstwa:

-Vanquish 2

-Spodermon gameplay + data premiery

-Below

-Następny wypusk od From Software

-NioH2?

-Nowy DoA

-RdR2, uzupełniające informacje wzmacniające ogólne fapowanko...

-Jakieś nowe IP od M$ (??)

Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, kermit napisał:

ja lubie byc zaskakiwany i tu największe pole do popisu będzie mialo MS

 

 

szkoda ze zarowno w pozytywnym tego slowa znaczeniu jak i byc może negatywnym xd

 

Nie pogniewalbym sie co by jeszcze przez te 3 lata do PS5 to wlasnie X1X troche porządził bo to kawał sprzetu. A coś czuje, że bedzie powtorka z rozrywki. To PS2 szło jak burza mimo slabszych (o wiele) multiplatform wzgledem klocka. 

Odnośnik do komentarza

Numer jeden zdecydowanie TLoU2, pokaz jedynki powalił mnie na deski, jestem pewien, że tu będzie podobnie. Szkoda, że raczej nie ma co liczyć na pokaz multiplayera, ale po cichu liczę przynajmniej na jakieś pierwsze informacje. Poza tym, nowa gra From Software, ciekawe nad czym pracuje Miyazaki, zapewne będzie kosa i jedna z lepszych gier E3. Gameplay z GoT, Cyberpunk, Death Stranding i FFVII, przy tej ostatniej liczę na datę premiery pierwszego epizodu. Ogólnie oby jak najwięcej niespodzianek tego typu jak pokaz GoW czy zwiastun Spidera.

 

Co do Micro, liczę na jakiś nowe, duże IP, poza tym raczej chyba mnie nie zaskoczą, halo, forza, girsy i plotki mówią o jakieś grze lub dwóch od japońskich developerów (nie wykluczone, żeodzi o porty z innych platform).

Odnośnik do komentarza
Gość aphromo

Akurat Death Stranding obok Days Gone to dla mnie najwieksze watpliwosci konfy.

Niby Kojima ma wszystkie karty w reku ale nie sadze, zeby dal rade stworzyc cos naprawde rozsadnie innowacyjnego. Gaming poszedl do przodu.

Odnośnik do komentarza
Teraz, oni napisał:

jakie plotki? 

 

pytałem już Fanka wcześniej ale nie potrafił mi odpowiedzieć, jakie jest źródło? 

Z 3-4 miesiące temu była informacja, że Spencer siedzi w Japonii w celu podpisania umów z japońskimi developerami na kilka gier. Miesiąc temu gdzieś czytałem, że na E3 Microsoft ogłosi coś od Japończyków, mowa była o zupełnie nowej grze, jak o jakieś już wydanej na innej platformie.

Odnośnik do komentarza
20 minut temu, YETI napisał:

Z 3-4 miesiące temu była informacja, że Spencer siedzi w Japonii w celu podpisania umów z japońskimi developerami na kilka gier. Miesiąc temu gdzieś czytałem, że na E3 Microsoft ogłosi coś od Japończyków, mowa była o zupełnie nowej grze, jak o jakieś już wydanej na innej platformie.

aha czyli źródłem są głupie plotki + nainterpreteacja

 

Spencer wg twittera był w Japonii kilka miesięcy temu, gdzie wg podziękowań z twittera spotkał się bodajże z odziałem Namco Bandai. To tyle, nie było żadnych informacji o podpisywaniu umów ot biznesowe spotkanie, które mogło dotyczyć wszystkiego, np. portu jakiegoś Dragon Balla na Xboxa. Zresztą Spencer już kilkukrotnie bywał w Japonii, ile w tym czasie umów na zrobienie gierek podpisał? 

 

Druga plotka: 

to wszystko, żadnej informacjo o nowej grze, żadnej informacji o nowym porcie. Tylko infomacja o pokazie JRPG na konferencji. 

 

Serio, patrząc na umiejętności czytania ze zrozumieniem niektórych chciałbym, chciałbym aby Spencer przestał używać twittera. Jestem w 99% pewien że nie będzie  "jednego albo dwóch exów od japońskich  developerów" 

Edytowane przez oni
Odnośnik do komentarza

Ja tak samo nie odpisywałem bo nie pamiętam gdzie o tym czytałem reddit, twitter whatever.

Ty chyba chcesz abyśmy podali dokładny tytuł i o czym będzie gra, a my z Yetim napisaliśmy PLOTKI, jak pamiętam wspominali o grze ex od Capcom, więc może jakąś bijatyka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...