Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, Fanek napisał:

Ty chyba chcesz abyśmy podali dokładny tytuł i o czym będzie gra, a my z Yetim napisaliśmy PLOTKI, jak pamiętam wspominali o grze ex od Capcom, więc może jakąś bijatyka.

xD

 

Chcę po prostu zobaczyć zobaczyć jakieś źródło skąd ta plotka się wzięła, to  nie jest trudne. Jeśli o czymś piszecie to wypadałoby wiedzieć skąd podajecie informacje. Na razie czytam samo pyerdolenie typu " No gdzieś tam czytałem nie wiem gdzie, że ktoś powiedział ale nie wiem kto, że będzie 1-2 exy na Xboxa"  xD 

 

 

Edytowane przez oni
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Żadnych ekskluzywnych jrpg na Xone nie będzie bo te nawet na japońskich konsolach sprzedają się słabo gdzie i tak że 40% sprzedaży pochodzi z JP, a gdzie indziej to są kupowane przez co 20-30 posiadacza PS4. Ni no kuni 2 zeszło ostatnio w milionie łącznie na PS4 i PC. No właściwie to co 50-100 posiadacz PS4.

 

Z japońskich gier na Xone można liczyć na późne porty i tu chyba najbardziej prawdopodobny jest Nier i może Persona 5 albo ten remaster Catherine.

Edytowane przez Pacquiao
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 Troche mnie martwi inspiracja RE4 - tzn kamera zza plecow bohatera. Moze byc dobrze, jesli bedzie to zupelnie nowa mechanika jak w RE7, a nie dalsza eksploatacja mechaniki z RE4, ktora juz dawno sie zdazyla przejesc. Nadal nie wiadomo czym bedzie ten remake. Liczylem w glebi duszy na remake podobny do jedynki, ale wiadomo, ze Capcom musi uderzyc w mainstream, wiec na to sie raczej nie zanosi. Siodemka zostala zapowiedziana na konfie Sony, wiec sadze ze remake takze zawita na konfie Sony.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Sądzę że nie spie,przą tego, w zasadzie mają sprawdzone 3 schematy rozgrywki, REmake i ZERO,  oraz RE4  który wszyscy kochają, i wspaniale odebrany FPP z RE7. No nie ma siły by nie wybrali najlepszego ujęcia. Pomijam jak elegancko by było gdyby można było zmieniać kamerę miedzy tą z re7  a ta z re4. No poezja. Nie ma opcji by to nie był  łowca samych dziewiątek.

Edytowane przez milan
Odnośnik do komentarza
5 godzin temu, milan napisał:

 

Sądzę że nie spie,przą tego, w zasadzie mają sprawdzone 3 schematy rozgrywki, REmake i ZERO,  oraz RE4  który wszyscy kochają, i wspaniale odebrany FPP z RE7

 

 

Niech gra zachowa klimat oryginalu, skupi sie na eksploracji, szukaniu amunicji, kluczy itp. jak w starych Residentach i siodemce, a wtedy kazda kamera zda egzamin. Gorzej jak znow im odbije i rozgrywka bardziej pojdzie w strone RE5/6. Lost in Nightmares byl swietnym dodatkiem i gdyby gra mniej wiecej tak wygladala to bym sie nie obrazil.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Cud chłopiec, harcerz, jezus. Genialny materiał na mroczny klimat.

 

Uwielbiam te marzenia ludzi o tym, żeby każda adaptacja Supermana jak najbardziej upodobniła się do Batmana. Superman to taki pan, który lata z super psem i super kobietą na spacery, i żadny mokry sen batmaniarza tego nie zmieni.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...