Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, Figuś napisał:

@blantman zdecydowanie nie gra dla ciebie, trzeba będzie bąbelki uspokajać

Myślałem że coś o girsach piszesz bo dostałem powiadomienie. A tu przerywam wspaniałą rozgrywkę w fire emblem aby wejść do tematu (pipi) konfy i (pipi) gierki:(. Nie martw się dla mnie kojima skończył się na mgs 4:pawel:

 

 

Wracam grać w dobre gry

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, suteq napisał:

Wredny już widzę odpalił protokół: RACJONALIZACJA. 


Nie kumam? Po co? Ktoś mnie zmusza, żebym w to grał? Kojima mi płaci, żebym dobrze mówił o jego gierce?
Jak już pisałem - wciąż nie mam pojęcia, czym ta gra będzie, ale liczę na fabularny mindf#ck i przebłysk geniuszu HK, doceniając oszczędne dawkowanie informacji, które w dzisiejszych czasach jest niezwykle rzadkie.
Zagram, ocenię, jak będzie ch#jowo to zyebię, jak mi się spodoba to pochwalę - simple as that.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

 Ja tam do ludzi co chcą zagrać w ds nic nie mam. Dla wrednego goty jest days gone to i pewnie drugiego exa łyknie bez popitki. Robić jednak mesjasza z gry która jeszcze nie wyszła... wy się chyba nigdy nie nauczycie. 100 stron w tematach giereczek które nie wyszły a gry dobre lub wybitne olewane przez koneserów bo są indykami. 99,9% gier obecnie wydawanych aaa jest znacznie gorsza od wydawanych w tym samym czasie indyków. O wiele lepiej bawiłem się z slay the spire, kingdom, Obra dinn czy unavowed niż przy god of war, far cry, Rdr 2, Anno 1800 i wieloma innymi aaa gierkami. Jak słyszę tu pogardę do indyków od kilku osób i czekanie tylko na aaa które są coraz gorszym kopiuj wklej to mi się robi smutno. Niedługo będą same open worldy z questami na siłę masą dlc lub gry usługi na z masą płatnego kontentu. Dziękuję za Nintendo bo tam jeszcze dobre exy na ten rok zapowiedziane. Nowych gyrosow nie czuje i boję się że będzie sraka lekka jak gow 4 w singlu i coop uratuje tylko kampanię. Przynajmniej multi z forumkiem zapowiada się super bo dużo osób wraca z tej okazji do Xboxa lub będzie grała razem z komputerka. 

 

 

P.s. tak zaraz ktoś AC odyssey przywoła ale to wyjątek potwierdzający regułę:banderas: (albo spędziłem tyle lat z AC że to już syndrom sztokholmski:ragus:)

Edytowane przez blantman
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...