Skocz do zawartości

Targi: E3, GC, TGS


Rekomendowane odpowiedzi

Taka impreza fajnie pokazuje jak zmieniło się podejście Microsoftu do gierek. Jeszcze kilka lat temu nikt nie wyobrażał sobie konferencji xboxa bez Halo, Gearsów i Forzy co potem przerodziło się w słuszny i prawdziwy żart HaloGearsyForza.

 

Wczoraj poza remasterem Halo sprzed 9 lat, nie było żadnej gry od świętej trójcy. Co na pewno na plus, bo wtedy mają okazje zabłysnąć inne gry jak AoE4, Flight Simulator czy Everwild.

 

Co poza tym? Część osób na pewno będzie krytykować xboxa za to że poza Everwild nie było żadnej zapowiedzi dużej gry AAA, a dla niektorych nawet nowa gra Rare się nie liczy bo nie jest wystarczająco "poważna" i "realistyczna" (tak przynajmniej czytam na PPE i resetrera xd). 

 

Xcloud mimo iż cały czas znajduje się we wstępnej fazie testów, pokazuje jak biedna jest oferta Google Stadii z 12 grami na start

 

 Gamepassa nawet nie komentuje, bo już nie jestem w stanie zapamiętać wszystkich gier które MS wrzuci do abonamentu. Trzeba nie mieć rozumu i godności człowieka by krytykować taką biblioteke gier.

 

Na koniec dodam tylko że co prawda SoT interesuje na tym forum dosłownie kilka osób, ale ja jako fan bardzo się ciesze że gra niemal 2 lata po premierze caly czas dostaje regularne darmowe dodatki, w tym takie jak zapowiedziane Seabound Soul które dodają nową fabularną zawartość. Szacun

 

O formacie imprezy już sie żaliłem, ale powtórze raz jeszcze, że dla mnie ten sposób prezentacji jest żałosny i przynosi więcej szkody niż pożytku. 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
22 minuty temu, Ma_niek napisał:

A tak wogole bo nie śledzę wszystkiego w tym roku jest PlayStation experience ? Czy czekamy do E3 i zapowiedzi nowych konsol ?

nie ma żadnych informacji  o jakieś imprezie Sony w tym roku, czyli pewnie podobnie jak w poprzednim obędzie się bez żadnej konferencji. Skupiają się raczej na State of Play

Edytowane przez ASX
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zazdrość to brzydki grzech, a to właśnie czuję ;) Po tych fotach, a zwłaszcza jednej przedstawiającej fanty, które siorbnąłeś zapragnąłem i to bardzo uczestniczyć w przyszłorocznym Gamescomie. Stęskniłem się. Byłem raz bodaj w 2008 i chciałbym to powtórzyć. Wiem,że X019 i Gamescom to imprezy o różnej skali, ale wiadomo o co chodzi ;) 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Ja mam nadzieję, że porażka takich tytułów jak Anthem czy F76 i sukces singlowych gier od Sony/Ubi/Nintendo czy choćby ostatnio SW od EA, uświadomiło wszystkim wydawcom, że gaas to nie znaczy od razu stały dopływ ogromnej gotówki, a gry singlowe wcale takie martwe nie są i zdecydowanie warto w nie inwestować.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
9 minut temu, MBeniek napisał:

Ja mam nadzieję, że porażka takich tytułów jak Anthem czy F76 i sukces singlowych gier od Sony/Ubi/Nintendo czy choćby ostatnio SW od EA, uświadomiło wszystkim wydawcom, że gaas to nie znaczy od razu stały dopływ ogromnej gotówki, a gry singlowe wcale takie martwe nie są i zdecydowanie warto w nie inwestować.

mam nadzieje że uświadomi ich przede wszystkim że warto tworzyć przede wszystkim dobre gry.

 

Porażka i przyjęcie Anthema i F76 nie wynikały z tego były to GAAS, ale z prostego faktu że nie były (i chyba wciąż nie są?) to dobre gry i miały lub wciąż mają mnóstwo problemów.

Edytowane przez ASX
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...