Skocz do zawartości

Planetside 2


Szprota

Rekomendowane odpowiedzi

Plotki na temat obu produkcji Sony Online Entertaiment pojawiały się w kontekście konsoli nowej generacji od kilku miesięcy. Planetside 2 praktycznie było potwierdzone przez jednego z pracowników SOE, ale dopóki nie było oficjalnego potwierdzenia, nie było się czym ekscytować. Na szczęście dla wielu fanów gier MMO opartych na modelu Free 2 Play - Planetside 2 i DC Universe Online pojawią się na PS4.

O sprawie poinformował serwis IGN, który także zamieścił dwa zwiastuny wskazujący jednoznacznie, że obie produkcje trafią na PlayStation 4. Niestety na ten moment nie podano nawet orientacyjnych dat premiery, ale prawdopodobnie będą to okolice wyjścia na rynek PS4. I wszystko wskazuje na to, że kupując najnowsza konsolę nawet nie będziemy musieli nabywać żadnej gry jeśli nie będzie nas na to dodatkowo stać. Łącznie mamy już 4 potwierdzone produkcje Free 2 Play.

 

 

 

 

Jaram się mocno Planetside 2 na PS4 bo to jeden z ciekawszych trybów multi,serio. Duuze mape,wiele graczy,bitwy o sektory no miód. 
Edytowane przez Szprota
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 59
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Heh i może wkońcu skończy się chwalenie tym ilu graczy może na raz byc na ekranie w grze X robionej przez developera Y.

Nie raz uczesniczyłem w bitwach ze spokojnie ponad setką czołgów i całą masą piechoty, więc ten argument na next genach będzie brzmiał śmieszne.

 

Słaby mocno ten gameplay Lionel, spróbuje może nagrać jakąś bitwę jutro to wrzuce.

Nie przesadzając, walczymy z setkami przeciwników jak się dobrze siły skumulują przy walce o dany obszar wieć jest mega efektownie.

Odnośnik do komentarza

Nagrałem kawałek gameplayu. Gameplay który jest w dzień nagrałem tym co jest dostępne w grze ale nie polecam, jakość jest znośna ale w pewnym momencie mi samo przestało nagrywać mimo tego że nadal było napisane że nagrywanie działa. Takim sposobem straciłem kilka fajnych momentów (np tego gościa na quadzie z 3:35 dopadliśmy) :P

Gram terranami na serwerze woodman.

 

 

Od mniej więcej połowy filmiku jest noc, kto nie widział może sobie zobaczyć jak fajnie wygląda oświetlenie, błyski, wybuchy itd itp

Grałem koło 18, i tak nie było jeszcze takich tłumów jak czasami ale namiastka tego z czego słynie Planetside nagrałem.

 

Z tego co mówią plotki na PS4 mają być defaultowo maksymalne ustawienia więc będzie najprawdopodobniej wyglądać tak jak na tym filmiku.

Ogólnie jeśli ktoś nie grał w Planetside, planuje zakup PS4 i lubi FPSy online (szczególnie BFy) to niech zaciera ręce bo to kawał dobrej gry.````

 

PS. wiem, jestem noobem :D

Edytowane przez Adi_TEAM LBN
Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma w miarę kompa to niech stestuje sobie. Ja to zrobiłem jakiś czas temu i powiem tak.

 

To była jedna z NAJNUDNIEJSZYCH gier multiplayer jakie dane mi było w życiu zagrać. Serio. Wszystko wygląda ładnie na papierze, a w rzeczywistości jest chaos, tuptanie w nieskończoność i generalnie 0 jakiegokolwiek teamplayu.

Odnośnik do komentarza

Jak ktoś ma w miarę kompa to niech stestuje sobie. Ja to zrobiłem jakiś czas temu i powiem tak.

 

To była jedna z NAJNUDNIEJSZYCH gier multiplayer jakie dane mi było w życiu zagrać. Serio. Wszystko wygląda ładnie na papierze, a w rzeczywistości jest chaos, tuptanie w nieskończoność i generalnie 0 jakiegokolwiek teamplayu.

hehe typowa opinia osoby która nie wie co i jak :P Sam tak na początku myślałem.

Dołącz do któregoś ze składów, sprawdź gdzie co się dzieje na mapie i się tam zrespawnuj.

Od momentu jak ogarnąłem jak to działa nie miałem sytuacji żebym gdzieś biegał bez sensu albo szukał nie wiadomo czego.

0 jakiegokolwiek teamplayu dlatego że właśnie nie grałeś pewnie w składzie a już napewno nie grałeś ze znajomymi.

 

PS2 wymaga na początku nauczenia się jak działa samo menu i co zrobić żeby właśnie nie zdarzały się takie sytuacje jak powyżej.

Gra ma inne wady, to co wymieniłeś to raczej problemy nowego gracza ;)

Odnośnik do komentarza

To jakie ma wady?

Zdarzające się bugi. Cały czas są patchowane więc jest ich coraz mniej i zdarzają się sporadycznie ale są. (patche wychodzą dość często, było kilka które więcej zepsuły niż naprawiły ale w tej chwili wydaje się że wyszli na prostą)

Długi czas potrzebny na zdobycie Cert pointów które służa do wykupowania nowego ekwipunku (bron, celowniki, "perki" itd itp)

Nie jest tak przystępna od samego początku jak niektóre fpsy, trzeba przeczytać co możemy zrobić w menu, gdzie możemy się przenieść na inny kontynent czy skąd wziąć pojazdy bo później jest tak jak ze mną na początku i MaZZeo.

Jak już ogarniemy menu i całą reszte, zaczniemy atakować jakiś obszar większą ekipą to gra sprawia wrażenie jakby działo się zbyt dużo ale taka jest wojna :D

 

Jak o czymś zapomniałem to dopisze hehe

Odnośnik do komentarza

Na komputerze gra mnie odrzuciła.Może przez fakt że granie na komputerze to dla mnie nie porozumienie i nienawidzę na nim grać mimo dużo lepszej grafiki a może dlatego że nie miałem drużyny.Jednak na PS4 chętnie sprawdziłbym z ekipą z forum i padem w dłoniach.

Odnośnik do komentarza
  • 4 miesiące temu...

Grałem na PC i potwierdzam to co piszę Adi. Jak się dołączy do jakiegoś plutonu to jeśli dowódca jest ogarnięty - jest co robić. Nie grałem super dużo (bo nie lubię grać na PC), ale trafiały się plutony z bardzo ogarniętymi ludzmi, którzy w dość efektywny sposób zarządzali poszczególnymi składami.

 

Gra ma potencjał, chociaż do wad dopisał bym że jest to gra zerg vs zerg. Z jednej strony to co jest jej atutem jest też poniekąd jej wadą. Duży zerg zawsze zmiecie mały. Bardzo rzadko można spotkać sytuacje, w których małe grupki skutecznie opierają się dużej grupie graczy.

Czasami jest frustrujące to, że twoja strona konfliktu na każdym z kontynentów dostaje wpdol, a gdziekolwiek się nie wychylisz dostajesz w dziub - Rzadko bo rzadko, ale czasem wkurza.

 

No i nie czuje jakoś tej gry. Być może spowodowane jest to tym, że inni mają mocniejsze postaci, lepszą broń, ilość punktów życia itp (+lepszy frame rate niż na moim lapku, którego muszę chłodzić farelką od spodu żeby się nie wyłączał z przegrzania), ale jak w Battlefieldzie na konsoli zdarzają mi się rundy 40 killi do 10 zgonów, to tu moje staty wyglądały 400 zgonów do 100 killi.

 

 

Tak czy siak na PS4 na pewno sprawdzę. Lubie grać na konsolach, bo sprzęt nie decyduje kto wygra starcie.

Odnośnik do komentarza

A ile jest takich ogarniętych plutonów? Ze znajomymi obeznanymi w temacie można grać a poza tym wielki Chaos i osamotnienie. Trzeba przyznać, że nie jest to gra Noob friendly no ale cóż.
Blacklight Retribution zdecydowanie lepsze, że nie wspomnę o Warface - w to mi się świetnie gra. Niestety tylko na PC i niedługo chyba X360.

Odnośnik do komentarza

Przyznam że całkiem sporo jest ogarniętych ludzi, ważny jest też czas kiedy gramy. Najlepiej koło 20 się gra, zawsze wtedy trafimy na dużą bitwe i jakieś duże klany które ogarniają wszystko :)

A Blacklighta przemilcze, mimo, że lubie taki typ FPSów to Blacklight jest dla mnie najbardziej średniackim shooterem w jakiego grałem w tym roku.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

Darmowa strzelanka PlanetSide 2 dostępna jest na PC już od listopada 2012 roku. W 2014 r. zaplanowano premierę wersji PlayStation 4, która ma rzekomo nie odbiegać jakością grafiki od edycji na komputery osobiste.

- Wersja PS4 będzie niemal identyczna z PC, z wyjątkiem interfejsu użytkownika - wyjaśniał w rozmowie z serwisem GameZone Matt Higby, producent z ramienia Sony Online Entertainment.

- Jeśli włączymy edycję PC na ustawieniach graficznych Ultra, to tak właśnie wyglądać będzie gra na PS4 - dodał.

Deweloper mówił także o dodatkowych funkcjach, które pojawią się na PlayStation 4. Gracze będą mogli skorzystać między innymi z możliwości panelu dotykowego w kontrolerze DualShock 4, co ma zbliżyć interfejs do rozwiązań stosowanych na PC. Już w dniu premiery dostępna będzie także opcja Remote Play, z rozgrywką za pośrednictwem PS Vita.

Nie ogłoszono jeszcze dokładnej daty premiery PlanetSide 2 na konsoli, ale mówi się o początku roku. Serwery wersji PC i PS4 nie będą wspólne. Na sprzęcie Sony zagrają nawet osoby nie opłacające abonentów PS Plus.

Planetside to remake strzelanki z 2003 roku. Gracz wciela się w przedstawiciela jednej z trzech frakcji, walczących o kontrolę nad terytorium planety Auraxis. Twórcy z Sony Online Entertainment przygotowali sześć klas postaci i szereg pojazdów. Gra dostępna jest bez dodatkowych opłat, a wydawca ma nadzieję zarobić na transakcjach cyfrowych.

http://www.eurogamer.pl/articles/2014-01-02-planetside-2-na-ps4-jest-jak-wersja-pc-na-najwyzszych-ustawieniach-graficznych

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
Sony Online Entertainment has confirmed that they will be showcasing Planetside 2 on Playstation 4 at E3 2014 and added that it will be available in playable form as well.

 

The information was shared by SOE in the latest episode of Higby. You can watch the recap of the episode below, skip to 7:30 where they start talking about it.

 

 

There's also information regarding at what resolution Planetside 2 runs at Playstation 4. The developer confirmed that its glorious 1080p with "SMOOTH" frame-rate (this could mean no 60 FPS as SOE would have said so if they have achieved it).

 

The developer also stated that Planetside 2 on Playstation 4 is like its running on PC at Ultra Setting.

 

 

http://www.gamepur.com/news/14571-new-planetside-2-ps4-details-1080p-smooth-framerate-similar-pc-port-ultra-s.html

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...