Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem trochę wczoraj nabiałem 27lvl, wrażenia bdb, feeling ze strzelania super tylko screen tearing chyba większy niż w becie

No niestety to dość charakterystyczna cecha source engine :/. Ciekawe czy spróbują coś z tym zrobić, tak samo jak z rozdzielczością, bo serio nie chce mi się wierzyć, że nie są w stanie wycisnąć 1080p na XO w tej grze.

Odnośnik do komentarza

No to jak w becie miałeś ok. to tylko przychodzi mi jedno na myśl: weekend, każdy gra, serwery obciążone, stąd opóźnienia. Sprawdź pingi na kompie. Ewentualnie zrób test na XOne jak się da.

 

E: Jeśli to nie problem z Twoim łączem to może miałeś po prostu pecha i na jakieś (pipi) gry trafiłeś.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza

Moje X pudlo bedzie najprawdopodobniej w poniedzialek, niestety z cyfrowa wersja gry, wiec bardzo jestem ciekaw ile to sie bedzie sciagac:/. Troche mnie martwia te wszystkie techniczne problemy, mam nadzieje ze Respawn zakasa rekawy i popracuje jeszcze nad ta gra, bo oczywiste jest ze nie wykorzystuja w pelni mocy XO, a w samej grze sporo jest jeszcze do zrobienia.

 

 

Wysłane z mojego iPad przez Tapatalk

Odnośnik do komentarza

Gra się fajnie w ta grę ale, jestem bardzo ciekaw dlaczego ta gra ma oceny w skali 8-9/10?

 

-gra nie ma singla

-graficznie nie powala

-mała ilość broni dla pilota jak i tytana

-mała ilość specjalności, perków

-mała ilość trybów

-nie ma możliwości wybory ubioru, akcesori dla Twojego pilota

-brak robienia ustawek klanowych czy tam treningowych

 

Skoro ta gra to tylko multiplayer to naprawde sporo jej brakuje. Przynajmniej ja tak uważam.

 

Moja osobista ocena to 7/10.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

 

-mała ilość broni dla pilota jak i tytana

Mało broni? Jest shotgun, jest snajperka, są karabiny, są pistolety. Nie wiem, czego ci tutaj brakuje.

 

 

-mała ilość specjalności, perków

Mało perków? A masa kart do używania? A zdolności pilotów i tytanów i idąca z tym masa kombinacji?

 

 

-mała ilość trybów

5 trybów przy 15 mapach jest w sam raz. Zresztą nie wiem, jakie tryby by mogli dodać. Chyba jakieś bzdety z CoDa.

 

Gra jest dobrze oceniona, bo ma bardzo dobre mapy, ciekawe podejście do poruszania się po poziomach, jest nieźle zbalansowana i najzwyczajniej w świecie, dobrze się w nią gra. Widać, że Respawn miało pomysł na grę, trzymali się cały czas swojej koncepcji i to widać, bo produkt końcowy im się udał.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

To jest tylko moja ocena. W Titana gra się świetnie. Może ma tak małą ilość broni ze wzgledu na równowagę. Chociaż przewiduje że nowe bronie wraz z trybami dojdą w najbliższym DLC. Co do map to też ciekawa sprawa na niektórych rwie bardziej na innych mniej. Gdzie 4tytanów się masakruje bardzo blisko to Frame spada nawet do 10klatek. Podejrzewam że w najbliższym patch-u zmniejszą ilość fajerwerków i dadzą nam conajmniej 900p.

Edytowane przez Salwador
Odnośnik do komentarza

No gra jest niezoptymalizowanym szrotem i wygląda chuyowo. Przy takiej grafice to powinno latać równie ładnie co Call of Duty na 360tce. Widać, że gra potrzebuje od strony technicznej jeszcze paru tygodni prac (żadna nowość w dzisiejszych czasach). Jak widać w zależności od sytuacji dopracowanie gry to priorytet (takie gearsy 3 i przesunięcie premiery o parę miesięcy) a czasem nie.

 

Ja myślę że mała ilość broni to plus bo dzięki temu jest zachowany balans, nic nie jest tutaj OP (z tego co zauważyłem) a bronie tytana to w ogóle świetnie spasowane są.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Gram i gram i nie ma dosyć. Ku.rwa, jakie to jest dobre. Nawet ciężko mi się do czegoś przyczepić.

 

-mapy

-balans

-MAPY

-poruszanie się pilotem

-akcje w stylu "skok, jetpack, na ścianę, odbicie od ściany, wejście na budynek, zabicie przeciwnika na budynku, skok z budynku prosto do swojego tytana, napie.rdalanie, katapulta, wybuchy, majkel bej, i od nowa"

-gnojenie 2 vs 1 będąc w tytanach

 

Lubie.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...