Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

Moim zdaniem nie ma co od razu obawiać się ekstremum. Bo oczywiście można na to patrzeć w ten sposób ale moim zdaniem nie ma sensu. Tu już nawet nie chodzi o to że gra jest niedorobiona - bo jest, daje radę w tym co najważniejsze czyli rozgrywce i balansie. Ale nie będę ukrywał że grając co chwilę odnoszę wrażenie że gra wyszła jak by trochę za wcześniej przez co zrezygnowano z opcji które w grach tego typu są obecnie standardem. Brak kampanii z prawdziwego zdarzenia nie jest dla mnie absolutnie żadnym problemem, ale skoro skupili się tylko i wyłącznie na multi to niech będzie to najbardziej rozbudowane multi jakie można dać graczom. Mam nadzieje że Respawn nie spocznie na laurach i będzie mocno wspierał Titanfall nową zawartością. Bo jeżeli tak nie będzie to pomimo świetnej rozgrywki gracze znudzą się grą za jakiś czas.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja napisze tak... zgadzam sie z tym, ze gra jest niedorobiona, ale nie zgadzam sie z punktami u mojego przedmowcy. Widac niedorobki, ktore spowodowane sa budowa nowego IP od podstaw bedac malym studiem. Brakuje (pipi) takich jak mozliwosc zmiany stron w kampani, mozliwosci zalozenia prywatnego meczu, mozliwosci wybrania mapy, brakuje mozliwosci podejrzenia statystyk znajomego, brakuje mozliwosci szybszego wystartowania meczu bo czekanie 90 sekund w lobby po kazdym pojedynku jest po jakims czasie irytujace. Rozumiem, ze chce sie dac szanse graczom by zaladowali burn cards i loadouty, ale jak wszyscy sa gotowki to zwykle ready by pomoglo. Pod katem technicznym tylko tearing musza wyeliminowac, bo tam grafa i rozdzialka to po pierwszym rozczarowania juz zupelnie nie przeszkadza. Brakuje opcji spolecznosciowych takich jakie byly w Halo 3, bo moim zdaniem bylyby kapitalne w TF. Poza tym jest 15 sporych map, bodajze 5 trybow rozgrywki, kupa broni i zdolnosci i tytany... z tej gry wylewa sie tyle ton miodu, ze ciezko ogarnac. Dodatkowo granie ze znajomymi jak co chwile ktos wola „Xbox Record That” mowi samo za siebie. Kupa dobrej zabawy... Nie bawilem sie w multi ze znajomymi tak dobrze od pamietnych Gears of War w 2006 roku. Dodatkowo jak sie gra variety playlist to sie czlowiek nie nudzi ani mapami ani trybami rozgrywki, bo wszystko jest fajnie zroznicowane. I ciesze sie, ze gra wyszla nawet jezeli jest lekko niedorobiona... zawsze grom czegos brakuje, ale poki najwazniejsze jest spelnione czyli dostarczenie miodu, to reszte sie jest w stanie strawic. Lepsze to niz ciagle przekladanie premier. Mam nadzieje, ze z TF bedzie jak z Assassins Creed i ze dwojeczka dowali juz tak uber konkretnie. 

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Ja to jeszcze montuje w programie więc i kolejna kompresja leci. Ogólnie to w kwietniu mają poprawić jakość nagrywania Game DVR.

jak ktos ma preview to juz teraz ma miec lepsza jakosc, wczoraj nawet nagralem filmik zeby przetestowac ale zapomnialem o nim. Dzisiaj sprawdze

Odnośnik do komentarza

Swietna gra, jedynie dla mnie jakos te rundy mogłyby byc dluzsze, bo tak pyk i juz koniec... trzeba czekac dlugo na kolejny mecz.

Dokladnie mam to samo spostrzeżenie, rundy spokojnie mogły by być półtora albo i dwa razy dłuższe. I tak jak napisałeś mocno to kontrastuje z tym długim oczekiwaniem w lobby przed meczem.
Odnośnik do komentarza

Coś ode mnie:

Ładny headshot z tej kijowej snajperki: http://1drv.ms/1eEnCT0

Wybuchowy Spectre: http://1drv.ms/1eEo2cc

Więcej zabawy z Satchel Charge pod regena: http://1drv.ms/1eEoY0d

Nie ma uciekania z Tytana: http://1drv.ms/NJgCJS

Wrogu ja wiem jak Ty w to grasz. I powiem że to wszystko jest zwykłym fotomontażem, photoshop i takie tam ;)

Swoją drogą mam nadzieję że zbierzemy na dziś ekipe i cioramy do nowej generacji!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...