Skocz do zawartości

Titanfall


Gość Zaqair

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

 
 
TITANFALL BETA Information about the Titanfall Beta
 
FAQ

How do I get access to the closed Beta?

  • You can apply for access to the Titanfall closed Beta at our official registration page. Registration ends on Friday Feb 14th at 4pmPST. Head to www.titanfall.com/beta/ to register.

What platforms are supported in the Titanfall closed Beta?

  • The Titanfall closed Beta will be available for the PC via Origin and Xbox One.

What countries will the Titanfall closed Beta be supporting?

  • The Titanfall closed Beta will accept application from gamers around the world, but the actual gameplay will only offer English text and audio.

Do I get a key if I pre-ordered Titanfall?

  • No preorder is necessary to access the beta.

Is this representative of the final game code?

  • The Titanfall beta is not final code and represents a small slice of the game’s content. Testing the game before release helps us create a better final product for our fans.

Will there be an Xbox 360 Beta?

  • There are no plans for a Titanfall Xbox 360 beta at this time.

Can I play the Beta on multiple accounts on my Xbox One?

  • Yes, if the closed Beta is installed on your system, all accounts should have access.

 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Obecnie gra chodzi w rozdzielczości 1408x792 (792p) i wraz z ukończeniem procesu produkcji może/ma chodzić gdzieś w okolicach natywnej rozdzielczości 900p.

 

We recently caught up with Respawn at Titanfall events in both LA and London and had the opportunity to try out the beta.

When asked what the native resolution of Titanfall Beta is/will be on the Xbox One, Abbie Heppe, Community Manager at Respawn confirmed the Titanfall Beta runs at native ’792p’ resolution, an increase from the previously rumoured 720p.

Abbie went on to say that the resolution will increase as the team edge closer towards a final build of Titanfall, and could potentially be in the region of 900p native resolution once complete.

To clarify, whilst 792p is not a “standard” resolution as many would come to expect, the vast majority of games run at odd resolutions and are then upscaled. In this instance, 792p would be upscaled to 1080p depending on the output settings of the console.

 

http://titanfallblog.com/2014/02/12/titanfall-beta-runs-at-native-792p-resolution-on-xbox-one-may-increase-with-final-build/

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Trochę słabo że w becie nie dają więcej sprzętu, byłoby spoko gdyby wszystkie klasy tytanów wrzucili.

Jaka durna rozdziałka xD dobrze by było jakby donieśli 900p, dla mnie na moim TV różnica jest mało widoczna, Ryse przy 900p wygląda czysto.

 

Co w niej durnego? Wolisz 720p czy rozdzielczość 20% wyższą?

 

Ryse to inna bajka - Crytek używa autorskich opcji wygładzania obrazu i dlatego Ryse w 900p będzie wyglądać lepiej od wielu gier innych devów w 1080p. Sama rozdzielczość 1080p nie gwarantuje "gładkiego" obrazu.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Durna, bo nigdy nie spotykana wcześniej. Zawsze było 720p, 900p i 1080p

 

Rozdzielczość może być od "0" do ile tam fabryka dała i ile da się wyświetlić, nie ma w tym nic dziwnego jeśli gra ma normalne proporcje obrazu 16:9. Tak jakbyś nie wiedział, że gry na zeszłej generacji były w bardzo różnych rozdzielczościach, np. 702p itp.

Odnośnik do komentarza

Obejrzałem sobie filmiki w full HD i stwierdzam, że West i Zampella to stare odgrzewane cwaniaki. Nawet jakby nowy XOne miał moc stu superkomputerów oni i tak bezczelnie zrobiliby klona COD. Wybuchy mnie rozwaliły. Może jednak te filmiki są z X360? Może ta mapa taka kiepska? Mgła po 10m na next genach? Serio? W Hamburgerlandii pewnie już sikają po nogach.
Jestem zawiedziony bo liczyłem na nowe, świeże danie a tu...

Odnośnik do komentarza

Inny stream, też z Xbone:

http://twitch.tv/drift0r

 

Nie wiem, Twitch mi słabo działa, więc oglądam w niższej rozdzielczości i nie oceniam grafiki. W każdym razie: wygląda przyzwoicie, ale niewiele więcej. Przede wszystkim podoba mi się poruszanie się - niezbyt oryginalne, jak ktoś grał w Warsow (tylko tam jetpacka nie ma), ale dodaje trochę fajności do gry. Poza tym, wiadomo: czuć CODa (chyba nawet czcionka ta sama, BTW).

Co do samych tytanów, to nie jestem pewien, ale chyba po prostu wolę czysto piechotę.

Edytowane przez Accoun
Odnośnik do komentarza

Ta gra napędzi sprzedaż ONE niewyobrażalnie - nie zdziwię się jeżeli w marcu nagle sprzedaż xa będzie dwa razy większa niż ps4. 

 

 

Widziałem gameplay z komenatarzem i ta klasa assasin wydaję się op.. ma jakiś smart pistol, który po zaznaczeniu head'a przeciwnika automatycznie w niego strzela xD można zaznaczyć tak kilku i w sekunde zabić np. 4 :E Aim bot w grze  :lol2:

Edytowane przez Starh
Odnośnik do komentarza

Widziałem gameplay z komenatarzem i ta klasa assasin wydaję się op.. ma jakiś smart pistol, który po zaznaczeniu head'a przeciwnika automatycznie w niego strzela xD można zaznaczyć tak kilku i w sekunde zabić np. 4 :E Aim bot w grze  :lol2:

Ten Pistol zajmuje główny slot na broń, nie strzela automatycznie, a do zabicia w ten sposób innego gracza musi namierzyć wszystkie trzy celowniki na niego, więc odpowiednio to wyważyli.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...