Skocz do zawartości

Dead Rising 3


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Zadnej poprzedniej czesci nie zdolalem ukonczyc, nudzily mnie, meczyl ciagle uciekajacy czas, nie mialy zbyt wiele do zaoferowania i podchodzac do tego tytulu myslalem, ze bedzie podobnie. 

Tak nie jest, bo to chyba najlepsza czesc DR jaka stworzyli! Dead Rising 3 nie miażdży graficznie, zeby nie napisac, ze miejscami wyglada lekko pastgenowo, ale calosc gdy wezmiemy pod uwage ogrom miasta, pojazdy i zombiaki po horyzont tak nie przeszkadza. Jestem gdzies w polowie, 3 albo 4 rozdzial, ale juz widze ze polowy rzeczy nie zrobilem, glownie znowu bojac sie o czas (choc gra przez wieksza ilosc czasu stala sie w koncu bardziej przystepna!), stad moje pytanie - czy w grze istnieje cos takiego jak New Game+ ?

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dejw, ja dzisiaj grałem parę godzin już, jak chcesz to postaram się wbić jeszcze jakoś około 21:00 to pociśniemy razem dalej, co ?


W ogóle swoją drogą to nie byłem do tej gry przekonany i dopiero parę dni temu kupiłem używaną za 100zł i ... ja pierniczę, jeden z lepszych zakupów tego roku. No normalnie gra trafia w 100% w mój gust. To co mi się najbardziej chyba podoba to to, że z jednej strony niby jest normalna, ale z drugiej też ma parę po(pipi)anych bohaterów i fajne teksty albo niektóre pojazdy, które też mnie rozśmieszały. Do tego super wciąga i można robić z nią długie sesje, bo dzięki nabijaniu leveli i możliwości ulepszania postaci nawet głupie zabijanie hord zombie sprawia przyjemność, a dzięki temu, że można znaleźć coraz to lepsze bronie i do tego dzięki blueprintom łączyć je ze sobą w mega od(pipi)ane narzędzia do zabijania + robić wyzwania, które dadzą nam jeszcze więcej expa + pomagać przeżyć innym postaciom na mapie + robić misje poboczne, które też są fajne i postacie dla których je robimy są ciekawe otrzymujemy zabawę na najwyższym poziomie i nie wiem, jak inni, ale ja nie mogę się wręcz oderwać, bo ciągle jest coś do roboty :D 

Przykład jednego z za(pipi)istych pojazdów, jakie możemy stworzyć :)
http://xboxdvr.com/SIIK%20BOZZ/4ce89780-2a96-48f4-86e2-c01e4442e844


Może teraz nie będę pisał do końca na temat, ale grając w Dead Rising 3 i się świetnie bawiąc doszedłem do wniosku, że cholera, ale praktycznie wszystkie exy, które do tej pory MS wypuścił na XOne są za(pipi)iste pod względem ilości miodu, jaki wylewa się z ekranu. Rzeczywiście może i nie wszystkie mają super grafikę (a jedyny ex, który ma, czyli Ryse podobno jest beznadziejny pod względem gameplayu, taki paradoks mały hehe :) ), ale ze wszystkimi w jakie do tej pory grałem świetnie się bawiłem i spędziłem mnóstwo czasu i mam tu dokładniej na myśli Sunset Overdrive, Titanfall, Forzę 5 i Horizon 2, a zapowiada się na to, że i z Dead Rising 3 nie będzie inaczej ;) 

Edytowane przez terror
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...