Jump to content

Dead Rising 3


Recommended Posts

Przekozak, byłbym w stanie dla tej gry kupić ten szmelc i postawić przed TV. Tego oczekiwałem od kontynuacji "pierwszej" części - gigantyczne miasto, multum zombie i masa zabawy. DR1 to najlepsza gra na 360, jeśli faktycznie będzie exem na One to zanim zacznie się generacja "trzecia" część spokojnie może stać się moim GOTG. Przech.uj!

Link to comment

Dla mnie prze-arcy-masakra :)

 

Jednak prawda, że historia lubi się powtarzać, pierwszy DR to była jedna z tych gier dla których chorowałem na X360. A teraz Trójka zapowiada się jeszcze jakieś milion razy lepiej. A pomyśleć, że jeszcze do dzisiaj śliniłem się do State of Decay heh.

 

Chciałbym teraz zobaczyć jak wielki świat będzie i jak dużo będzie oferował. Chociaż i tak to co pokazali, wypatroszyło mnie maksymalnie.

Link to comment
Guest DonSterydo

Jak odpalili to pomyślałem "to już nie to samo co DR1".... dwie minuty później zwątpiłem. Przypomniały mi się czasy jak kupiłem X360 i jedną z pierwszych gier było właśnie DR i jakie wrażenie robił ogrom zombiaków na ekranie, tu miałe podobne odczucie. 

Link to comment

Szczerze, lata mnie to, kompletnie nie muszę tego używać.

Z rzeczy które miłoby było przywitać to na pewno przemieniony cykl dnia i nocy (dzień swobodne hasanie po mieście, w nocy nasz bohater zamienia się w cel, barykadowanie w opuszczonych budynkach = większy survival), powrót psycholi na modłę "jedynki", a nie tragicznie zaprojektowani bossowie z DR2. Reszta to upgrade motywów z poprzednich części - już widać, że klimat będzie gęsty, niczym w "jedynce". Mam tylko nadzieję, ze miasto nie będzie całkowicie zniszczone i jakiś zachowany supermarket  się znajdzie. :)


E:
W ogóle to rozwaliła mnie akcja, gdy główny bohater wkradł się przez okno do budynku = latara, ciemności i klimat który można ciąć maczetą. W tamtym momencie byłem zniszczony, skąpane w słońcu miasto i wbitka do opuszczonego sklepu, gdzie trzeba uważać na zgniłków, motyw wyjęty prost z Jestem Legendą. DR2 pozostawił lekki zawód, "trójeczka" pokazuje, że nadchodzi prawdziwy killer. Jaram się.

Edited by XM.
  • Upvote 2
Link to comment

DR3 i MGS5 najbardziej mi się podobały na konfie MS. Jedynka nadal jest de best, dla niej i Halo 3 kupiłem pierwszego X360. Dwójka była słabsza, choć też dobrze się bawiłem. Słabiutki był tam framerate i tego właśnie się teraz obawiam. Czy Capcom z Kanady ogarnie nową architekturę? Premiera chyba w tym roku. Podoba mi się cięższy klimat i duży teren. Dla tej gry mógłbym kupić XO, choć ciężko mi uwierzyć w ex od Capcomu. Zombie jeszcze mi się nie przejadły. Czekam również na nowe IP od Techlandu "Dying Light" które ma być bardziej dynamicznym Dead Island. Fani zombie gierek mogą spać spokojnie.

Link to comment

No to dupa, myślałem, że to tylko czasowy ex (modliłem się). Ciężko będzie odżałować DR3... swoją drogą cyrk jak ..uj z s tą serią.

 

-DR ex na X360

-dlc Case Zero ex na X360

-DR2 multiplatforma

-DR2: OFR multiplatforma

-DR3 ex na XONE

 

-DR4 ?

Edited by SłupekPL
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.