Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Tak na marginesie - przed pokazaniem trailera na EVO Adam Isgreen w odpowiedzi na skandowanie tłumu "One more year" (w nawiązaniu do jego stwierdzenia, że to już 3 lata z samym KI jak i EVO) powiedział, że będą robić/wspierać KI tak długo jak będziemy chcieli w to grać, więc w sumie potwierdził dalszy rozwój gry poza obecnym sezonem.

 

Ja osobiście spodziewam się jakiegoś season passa na samych nowych zawodników, tym razem już be aren, nowych trybów itp. i później jakieś większe uderzenie już na Scorpio.

 

PS. Obejrzałem finał - bajka :) Pomyśleć, że finał został wygrany przy użyciu Gargosa, który jest na rynku ledwie od miesiąca z hakiem :mindblown:

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

a ile osiagniec chlopy wbily - miliooooon ! xD

Powiem wam szczerze, ze o grupach to sam sie dowiedzialem stosunkowo niedawno ^^ - mega opcja, chcialbym zeby Sony cos takiego zrobilo, jak nie na PC to przez apke w telefonie.

Co do pojedynkow to piekna jest ta gra!  Moja ulubiona tlucznia obecnie - czlowiek wraca po calym dniu pracy, odpala piwko i moze spokojnie powciskac sobie przyciski napadzie, robiac przy tym 50 ciosowego ULTRA 

Miod wylewa sie z ekranu!  :banderas: 

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

bardzo dużo, bo musisz w zasadzie sciągnąc cały S2, S3, wszystkie patche itd itp. jakies 30gb będzie pewnie.

 

Ja mam S1 na płycie, ale mam go też z golda i właśnie w formie cyfrowej polecam w niego grać, trochę się człowiekowi nie chce żonglować płytkami, żeby poobijać się po mordzie pół godziny ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Jak wyszedł s3 [ w marcu?] odpaliłem i 30 gb do zassania było. Wczoraj odpalam i znowu 30gb. XD

 

Wydaje mi się, że to jakieś wstępne pakiety i zmiany do Shadow Lords, które wyjdzie we wrześniu. Nie mówiąc o tym, że od marca jeszcze 3 zawodników wyszło.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...