Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Areny masz wszystkie, ze wszystkich sezonów nawet jak masz jedną postać wykupioną albo grasz darmowymi postaciami. Niech Rayos potwierdzi, bo ja mam wszystko wykupione.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Nigdy nie bylem za wielkim fanem bijatyk, nie lubie siedziec godzinami w samouczkach, ale jaram sie jak wyjdzie mi jakies mocne kombo z mashowania przyciskow. Na poprzedniej generacji na dluzej przy konsoli potrafil mnie przytrzymac tylko Marvel i Dead Or Alive! Poniewaz czesto ostatnio wpada kumpel pograc na kanapie, odkupilem Mortala i teraz po raz drugi zainwestowalem w KI.

Gra sie swietnie, glownie przez latwy i efektowny system kombosow! W koncu jest wiecej niz 4 postacie, areny robia wrazenie, a przy 40 ciosowych wykonczeniach miod wylewa sie z ekranu!

 

W tej grze bedzie cross play z uzytkownikami Xa?

Odnośnik do komentarza

Wczoraj trochę pograłem jako beginner i takie widowiskowe komba zaczałem walić... Co chwila jakieś trofi, że juggle, że mega combo itp. Niezła gra dla button masherów.

 

wyłącz tryb asysty ;)

 

aczkolwiek faktycznie, przy zwykłym mashowaniu też idzie ugrać dobre combo, o ile gra się z noobami, bo pro bardzo łatwo Cię Z-C-C-C-COMBO BREAKUJE

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

a ja dziś pograłem for fun na lokalnym multi z dziewczyna, jak oboje lamimy (choc ja troche mniej) to jest smiesznie i nawet wygrała parę razy :D

 

zauważyłem, że teraz przy niektórych combo przechodzi akcja do bardziej cinematic, jakby się mała cutscenka odpalała, nie bylo tego wcześniej.

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie że z każdym to sezonem postacie są coraz to gorsze. Tak jak w sezonie 1 jeszcze wszystko to jakoś wyglądało, obecnie jest jakaś masakra. Coraz bardziej to wygląda chaotycznie oraz modele co niektórych postaci wołają o pomstę do nie nieba. To wygląda tak jak gdyby już nie mieli pomysłów i wrzucają wszystko w jedno..Nieważne że nie pasuje, ważne że jest. Kim Woo wygląda jak by ktoś jej po twarzy walcem przejechał a Tusk czy Mira wcale nie lepiej.....

 

KimWu_Retro.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...