Skocz do zawartości

Killer Instinct


Gość DonSterydo

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Sporo informacji na temat Arbitra.

 

Na screenie wersja podstawowa i retro:

cfarbyfaceoffground-83a68c7fa2214efea250

 

cfarbyfaceoffjump-977dd457abe840de966ec1

 

Dzięki akcesoriom będzie można odtworzyć różne rangi Elite i jest tego sporo - combat, storm, ranger, commander, zealot i ascetic. Jeśli się nie mylę to normalnie są 3 darmowe sety do odblokowania + jeden płatny. Z tego co napisałem powyżej wynika, że Arbiter będzie miał 2 sety więcej, nie napisali, czy będzie miał więcej płatnych czy darmowych.

 

Więcej pod linkiem: https://www.halowaypoint.com/en-us/community/blog-posts/canon-fodder-fighting-words

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ten jego rozpalony miecz daje niezły efekt. Z pewnością go jakoś znerfią po premierze, ale dodatkowy balans zawsze przychodzi po puszczeniu gry do publiki. No i arena świetna, sporo się dzieje - te statki w tle i płonące strzały, na TV będzie niezła akcja.

 

Wczoraj widziałem jakiś materiał z Arbitrem - przy trailerze było widać, że jest duży, ale dopiero na tle Jago widać, że jest ogromny. Jak Glacius jeśli nie minimalnie wyższy.

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

140 zł jeśli cena S3 będzie 70 zł, bez promocji. Ale coś słabo na czasie jesteś bo nie dalej jak miesiąc temu przy KI w Goldzie było tygodniowe promo na S2 za 35 zł :P Nawet na feedzie w dashu udostępniałem info :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

140 zł jeśli cena S3 będzie 70 zł, bez promocji. Ale coś słabo na czasie jesteś bo nie dalej jak miesiąc temu przy KI w Goldzie było tygodniowe promo na S2 za 35 zł :P Nawet na feedzie w dashu udostępniałem info :)

 

Pewnie z okazji premiery S3, będą znowu promo na S1 i S2, to może wtedy kupi taniej ;) 

 

Ja tam ma w boxie S1, a od kiedy jest w goldzie, to już nie muszę nawet wyciągać płyty z pudełka i ten motyw bardzo mi odpowiada :) Nie widziałbym potrzeby, żeby mieć drugiego KI na półce ;) 

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gdybym nie miał walnięcia na punkcie zbierania pudełek, to z całą pewnością bym wiele gier premierowych brał cyfrowo, bo to zwyczajnie uber wygodne. Już wcześniej pisałem, że chciałem zabulić drugi raz za pierwszy sezon byle już tylko płyt z grami nie zmieniać i wtedy spadła manna z nieba w postaci S1 w goldzie :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Ten kawałek jest kozak. Motyw Tuska też idealnie pasuje do postaci, jakieś chóry "gregoriańskie" czy cuś. Nie wiem jak ze ścieżką Rasha, ale to co było w jego trailerze też pozamiatało. 

 

A ludzie się bali, że będzie kit po odejściu Gordona :)

 

 

Tu potwierdzenie przecieków i nowa postać Mira :)

 

http://shoryuken.com/2016/03/10/killer-instinct-leaks-reveal-more-of-season-3-cast/

 

ki-xb1-mira-2-watermark.png

 

ki-xb1-shadowlords-5-watermark.jpg

 

ki-xb1-raam-watermark.png

 

 

Będziemy mogli się przekonać kto jest większym kozakiem w bezpośredniej walce RAAM czy Arbiter :D

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość DonSterydo

No i jest teaser Miry :)

 

 

+

 

 

+

 

Nowe UI - te animacje postaci na wejściu <3

 

Jeszcze tylko 4 dni  :fsg: Jak na budżetową produkcję, to sporo kasy idzie w ten soundtrack. Gniotą system.

Edytowane przez DonSterydo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

No tak mi się wydaje, bo cross buy jest chyba całe KI, a nie tylko S3. Na PC wychodzi wszystko: S1-S3.

 

Ja już się ślinię na samą myśl o premierze, tym bardziej, że na filmiku który zapodałem widać wyczekiwane usprawnienia w UI, a do tego mamy potwierdzonego RAAM'a. 

 

Już to widzę, Arbiter vs RAAM :D

 

 

EDYTA: Tym razem zaszalałem i kupiłem Ultra Edition, 170 zł poszło się kochać :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...