Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Czy ktoś byłby chętny ustawić się na środę do wymaksowania coopowych misji? Battles i Survival.

 

Na razie tak naprawdę od samej premiery miałem czas, żeby wymaksować z kumplem na kanapie misje treningowe, i pograć 41 minut w multi. Ale gra mi się doskonale. To na chwilę obecną idealna gra dla mnie, mam chwilę - włączam, chłonę klimat SW przy świetnym arcadowym gameplayem. Jest on poprawiony w stosunku do bety, w końcu gra od DICE gdzie latanie pojazdami mi idzie i przynosi frajdę. 

 

Kapitalna gra. Chce zobaczyć zwiastun Season Passa i wiedzieć, czy w którymś z zawartych w nim DLC będzie nawiązywać do The Force Awakens. Podejrzewam, że tak ale nie chce się na wyrost jarać. Z ogromnym prawdopodobieństwem go kupię tak jak zrobiłem to w przypadku Battlefielda 3 i 4. (Tak, dokarmię raka). Chce jednak wcześniej wiedzieć co dokładnie zawiera.

 

Boli mnie mała zawartość na początek, bo granie sprowadzać się będzie do grania ciągle w tych samych miejscówkach itd, ale kurde jestem weteranem Destiny, nie boję się monotonii :D

Odnośnik do komentarza

Kapitalna gra. Chce zobaczyć zwiastun Season Passa i wiedzieć, czy w którymś z zawartych w nim DLC będzie nawiązywać do The Force Awakens. Podejrzewam, że tak ale nie chce się na wyrost jarać. Z ogromnym prawdopodobieństwem go kupię tak jak zrobiłem to w przypadku Battlefielda 3 i 4. (Tak, dokarmię raka). Chce jednak wcześniej wiedzieć co dokładnie zawiera.

Na pewno coś(planeta, bohaterowie) z FA, bo inaczej zawartość pierwszej paczki już raczej byśmy znali, pewnie chcą uniknąć spoilerów z filmu. Nie zapominajmy, że pieczę nad grą trzyma Disney., mimo kontraktu z EA, to oni mają ostateczną decyzję, szczególnie w kwestii informacyjno-marketingowej.

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Jest jakas obrona oprocz spierd..... przed tym n00bfriendly samonaprawadzajacym sie gunwem w stylu strzel i zapomnij? Jak mnie to urwia Wiem, ze gra ogolnie jest n00bfriendly ale z tym juz doyebali

nalepszym sposobem to jetpack... a w/g mnie najbardziej wkurza seria ;) jest za bardzo dopakowana coś jak granatnik w Battlefield2 ;)

Odnośnik do komentarza

Jest jakas obrona oprocz spierd..... przed tym n00bfriendly samonaprawadzajacym sie gunwem w stylu strzel i zapomnij? Jak mnie to urwia Wiem, ze gra ogolnie jest n00bfriendly ale z tym juz doyebali

 

Oczywiscie mam na mysli karty dla piechoty

 

To jest super słabe i bardzo łatwe do uniknięcia, nikt z wysokim levelem tego nie używa, bo w zasadzie wszystko jest lepsze, nawet początkowy Pulse Cannon. Żeby uniknąć wystarczy zmienić położenie, bo samonaprowadzająca rakieta nie wyminie przeszkody.

 

Przydaje się w zasadzie tylko w Heroes vs. Villans i Hero Hunt.

Odnośnik do komentarza

Naprawdę bardzo mnie zastanawia dlaczego gracze dają się tak dymać na kasę.

 

Kupiliscie grę za 250 zł i okazuje się że jest zaskakująco mała zawartość więc naciągają was abyście kupili "dodatki"  hmmm a raczej zawartość która powinna być od początku w grze. A w  zasadzie miałą być ale skoro znajdzie się cała masa łosi to zgarną od Was kolejną kasę. Tak więc po raz kolejny wspaniała firma zamiast zarobić raz za swój produkt zarobi 2 razy tyle albo i więcej.

 

Idać tym tokiem myślenia niebawem trzeba będzie kupować paliwo do X-winga aby wogóle można było polatać lub benzynę do samochodu aby pojeździć w najnowszych grach autem wyścigowym.

A gracze zamiast potepiąć to zjawisko, odcinać się od tego to z wielka erekcją składają zamówienia na pree orderowe DLC które jest zapowiadane jeszcze przed wydaniem gry. LITOŚCI i więcej zdrowego rozsądku życze.

 

 

Niech Moc będzie z Wami!

Odnośnik do komentarza

Ale prawdopodobnie nikt w tym temacie nie dał 250 za gre, sugerowana cena to 220 a dało sie kupić taniej, niektórzy nawet z tesco po 160, DLC kupią ci co beda chcieli, pierwsze darmowe jest w grudniu. Pierwsze płatne w połowie stycznia, ciekawe czy do tej pory gra sie w ogóle nie znudzi.

 

Ofc nie bronie EA, mocno pocili "pełną gre" na części.

Odnośnik do komentarza

Dalem 199 zl w tesco i nie zaluje. Gra jest na tyle wciagajaca i miodna ze pewnie przegram w nia dziesiatki godzin. Juz mam nabite 15h i chce wiecej. Mala ilosc map mnie az tak nie razi (sporo gralem w CS a tam 4-6 map jest grywalnych). Czy kupie dlc... Nie wiem, zobaczymy jak wartosciowy to bedzie content. Nie czaje tego placzu ludzi. Zwlaszcza tych, ktorzy gry nie kupili i wylewaja tutaj swoje zale. Bo malo map bo nie ma singla bo to bo tamto... Nie chcesz nie kupuj, twoja kasa kolego.

 

 

Wysłane z mojego HUAWEI P6-U06 przy użyciu Tapatalka

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Sprzedaż gry podobno poniżej prognoz które i tak zostały przed samą premierą zmniejszone. Pewnie gra jeszcze się sprzeda jak tylko film wyjdzie. 

 

Gamestop niepierwszy raz ma wyższe prognozy niż realny wynik i pomyśleć, że to jeden z największych graczy na rynku. Listopad od dawna należy do Call of Duty, w tym roku jeszcze Fallout dołożył blockbusterowe numery. I to w takiej kolejności rozejdą się ostatecznie gry w tym miesiącu: 1.CoD  2.Fallout  3.Battlefront

 

W sumie nie rozumiem dlaczego po becie samo EA zwiększyło prognozy z 10 mln na 13.  Nie mniej gra sprzeda(ła) się dobrze, patrząc po otwarciu w UK.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...