Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Ziomeczki z racji tego, że wjechał dodatek The Battle of Jakku to postanowiłem zrobić krótki montaż:

 

 

Ogólnie podoba mi się, nowy tryb również spoko i zmusza do gry zespołowej jednak. Szkoda, że nie można wparować do tego statku w tle. Podejrzewam dalsze plany z Jakku/star destroyerem w premium. Hmmm

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Ja mimo że multi nie lubię ani fps to coś czuję że po grudniowej wizycie w kinie na fali hypu kupię, a że mam ujemnego skilla w sieciowych fps to ta arcadowo-randomowa rozgrywka jest jak znalazł dla mnie.

Balon (pipi) nie! Wpierw sprawdź 10 h w ea access. Kup sobie na miesiąc pograj w titanfalla czy battlefronta. Możesz też np Hardline czy nhl potestować za 20 zł Po co jak masz xboxa one od razu to kupować skoro masz 10h za darmo i jeżeli po tych 10 h stwierdzisz że nadal ci się nie znudziło to wtedy kupisz.

Ale nie mam ea access no i rzygam fps multi ale za to kocham SW, no i dobre udźwiękowienie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czy mi się wydaje, czy tryb Hero Hunt to najbardziej chu.jowy tryb multiplayer w historii gier video? Kto to w ogóle wymyślił? Istnieje jakiś logiczny powód tego, że bohaterem zostaje ten, kto zadał śmiertelny strzał, a nie ten, kto zadał najwięcej obrażeń? Przecież to absolutny random.

 

Sama gra świetna, a oprawa a/v to dzieło sztuki, orgazm dla fana Star Wars. Tylko dlaczego przy takiej dbałości o szczegóły wrzucili rakiety do TIE Fighterów? :P

Odnośnik do komentarza

 

 

Ja mimo że multi nie lubię ani fps to coś czuję że po grudniowej wizycie w kinie na fali hypu kupię, a że mam ujemnego skilla w sieciowych fps to ta arcadowo-randomowa rozgrywka jest jak znalazł dla mnie.

Balon (pipi) nie! Wpierw sprawdź 10 h w ea access. Kup sobie na miesiąc pograj w titanfalla czy battlefronta. Możesz też np Hardline czy nhl potestować za 20 zł Po co jak masz xboxa one od razu to kupować skoro masz 10h za darmo i jeżeli po tych 10 h stwierdzisz że nadal ci się nie znudziło to wtedy kupisz.

Ale nie mam ea access no i rzygam fps multi ale za to kocham SW, no i dobre udźwiękowienie.

 

Dlatego ja gram czaly czas z kamery TPP co z reszta DICE zaleca :)

Odnośnik do komentarza
Gość Zaqair

To wyjasnia wiele rzeczy

"We had designed it to be a much more accessible product to a wide age group," Jorgensen said, noting that it's one of just a few teen-rated shooters on the market. "So, an eight-year-old could play with his father on the couch, as well as a teenager or 20-year-old could play the game and enjoy it. It is more accessible. And for the hardcore, it may not have the depth that they wanted in the game."

Odnośnik do komentarza

Mimo że taka komercha to jednak fajnie się gra , tylko ze zupełnie nie czuć mocy tych blasterow a sam ich dźwięk wywołuje beke reszta całkiem znośna (poza słabym modelem walki na miecze ten z force unleashed 2 wciąż niszczy )

 

 

 

A tak przy okazji pytanie czy gra z UK ma polskie napisy czy to 100% English

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...