Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

Przyjemna gra, ale jak mam być szczery to znudziła mi się po ok. 10h. W zasadzie sam sobie dziwię się, że to napisze, bo lubię prostotę broni i inwentarza (jak w BC2 czy właśnie tu), ale jednak brakowało mi czegoś więcej w tej kwestii. Taktyki za dużo nie ma, typowe "biegnij, zabij, zgiń". Myślałem, że dłużej posiedzę z tą grą. Gra się fajnie, ale mnie szybko znużyła.

Odnośnik do komentarza

O właśnie, zapomniałem o to spytać. Grając parę dni temu miałem sytuację, że dwóch kolesi powyżej 50lvl (mieli czarne stroje dla imperialnych) było nieśmiertelnych. To nie był problem z netem z mojej strony. Ładowałem w nich całe magazynki, rzucałem granatami i nie zgarnąłem im nawet milimetra paska. Sprawdziłem w statystykach meczu i widziałem, że w tym danym meczu jednak ginęli, ale ja im nie mogłem zadać kompletnie żadnych obrażeń. Spotkaliście się z czymś takim?

Odnośnik do komentarza

Respawn (ci od titanfall)robia SW w 3 osobie.

 

At EA right now, we have multiple studios building a variety of great Star Wars games spanning different genres. We are all united by our teams’ passion for Star Wars™ stories, characters, and adventures.

 

Today, I’m thrilled to be able to announce that EA and the talented team at Respawn Entertainment have expanded our relationship to include the development of an all-new 3rd person action adventure game set in the Star Wars universe. They join our other great studios – Visceral Games, DICE, Capital Games, BioWare, Motive and more – who are currently working on Star Wars projects. If you’re interested in joining us on this adventure, you can visit our Careers page – we have openings at Visceral and Motive and will be sharing more on these experiences soon.

 

Over the past few years, I’ve had the opportunity to spend a lot of time with Vince Zampella and his group. Their obsession with making games that feel amazing has helped make Titanfall one of the most successful new game launches of this generation. And now, with a new team led by Stig Asmussen, we get to see what they can do when you combine that great attention to gameplay with the power of Star Wars.

 

There’s never been a better time to be a Star Wars fan. The passion we’re seeing for Star Wars from gamers – whether they’ve been along for the ride since Star Wars™: Episode IV: A New Hope™, or were introduced to the magic of Star Wars with Star Wars™: The Force Awakens™ – is fueling our development teams and our partners to create unique interactive extensions of this deep, meaningful universe. As a game maker, nothing is more exciting.

 

Thank you and May the Fourth be with you,

 

Patrick

http://www.ea.com/news/the-force-is-strong-with-respawn-entertainment
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

1949649024.jpg

 

21 czerwca dla tych co mają seasson passa, dwa tygodnie później dla reszty

 

Co znajdziemy w Bespin? Przede wszystkim nowe mapy, blasterki EE-4 oraz X-8 Night Sniper, dwójkę nowych bohaterów i świeże tryby rozgrywki.

Lando i Dengar to nowi bohaterowie, z unikalnymi zdolnościami. Dengar został wyposażony w ciężki blaster DLT-19, jako pierwszy dotychczasowy bohater.

Edytowane przez Figuś
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc później...
  • 2 tygodnie później...

Ja miesiąc temu kupiłem w promocji i gram z przyjemnością. Aczkolwiek gra jakoś wybitnie mnie nie pochłonęła. Battlefront na pewno przeżyje drugą młodość, kiedy trafi do EAA.

otóż to też czekam na ea access będzie jak z titanfallem :)

Odnośnik do komentarza

Ta gra miała i mogła mieć potencjał gdyby nie była tak fest okrojona z takich dlc. Wiadomo, że lepiej by jej wyszło jakby dostała wszystko na premierę te outer rimy, bespiny i death stary, co są podzielone na kwartał i nie dziwne, że szybko graczy ubyło. Przy takich wszystkich rzeczach na start to śmiem twierdzić, że tendencja grania w Battlefronta mocno by się trzymała do premiery BF1, a tak to idź pan w uj z okrojonymi rzeczami.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.