Skocz do zawartości

Star Wars: Battlefront


Kre3k

Rekomendowane odpowiedzi

 

Ten wybuchowy strzał coś wart?

Oczywiscie ze tak. Zwiekszone obrazenia przez kilkanascie sekund. Wrogowie wylatuja w powietrze po kilku trafieniach, z tym ze ilisc uzyc jest ograniczona do 25-ciu na karte. Potem musisz wykupic odnowienie karty bodaj za 1700 kredytow...

 

Nie do końca, na mapce oprócz żetonów z powerupami są jeszcze do podniesienia "doładowania kart"

Odnośnik do komentarza

 

 

Ten wybuchowy strzał coś wart?

Oczywiscie ze tak. Zwiekszone obrazenia przez kilkanascie sekund. Wrogowie wylatuja w powietrze po kilku trafieniach, z tym ze ilisc uzyc jest ograniczona do 25-ciu na karte. Potem musisz wykupic odnowienie karty bodaj za 1700 kredytow...

 

Nie do końca, na mapce oprócz żetonów z powerupami są jeszcze do podniesienia "doładowania kart"

 

Ok, ale jak masz "wysuszoną" kartę to bedziesz z nia biegal szukajac doladowan?

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Ten wybuchowy strzał coś wart?

Oczywiscie ze tak. Zwiekszone obrazenia przez kilkanascie sekund. Wrogowie wylatuja w powietrze po kilku trafieniach, z tym ze ilisc uzyc jest ograniczona do 25-ciu na karte. Potem musisz wykupic odnowienie karty bodaj za 1700 kredytow...

 

Nie do końca, na mapce oprócz żetonów z powerupami są jeszcze do podniesienia "doładowania kart"

 

Ok, ale jak masz "wysuszoną" kartę to bedziesz z nia biegal szukajac doladowan?

 

 

To jakiś problem? Zagrasz dwie szybkie gry nie korzystając z karty i masz zapas 20

Odnośnik do komentarza

 

 

Jedno z wyzwań do wykonania jest takie: zabij 75 wrogów z karabinów precyzyjnych. Jakie to są karabiny precyzyjne?

 

T21 i T21B. 

 

tylko T21B, T21 to ciężki blaster

 

Kolega prawde mówi. T-21B to karabin precyzyjny. W końcu licznik ruszył.

Odnośnik do komentarza

Ładnie pokazany brak balansu w grze z op a-wingiem w roli głównej. Nie kumam czemu nikt z przeciwników nie biegał z rakietą jonową, a-wing zawsze robi tam masakrę. Nie popieram gry na fragi w trybach drużynowych (nawet nie strzeliłeś w kierunku at-at), ale to twoja sprawa. Wg mnie ten tryb słabo się nadaje do gry w pojedynkę. W mniejszych trybach samemu można zrobić różnicę, w at-at niestety często wali się głową w mur, bo co z tego że grasz fajnie, kiedy 15 osób w teamie to debile

Odnośnik do komentarza

Ładnie pokazany brak balansu w grze z op a-wingiem w roli głównej. Nie kumam czemu nikt z przeciwników nie biegał z rakietą jonową, a-wing zawsze robi tam masakrę. Nie popieram gry na fragi w trybach drużynowych (nawet nie strzeliłeś w kierunku at-at), ale to twoja sprawa. Wg mnie ten tryb słabo się nadaje do gry w pojedynkę. W mniejszych trybach samemu można zrobić różnicę, w at-at niestety często wali się głową w mur, bo co z tego że grasz fajnie, kiedy 15 osób w teamie to debile

Nie strzelałem bo widziałem że i tak padnie, wolałem przykosić więcej fragów. Też mnie trochę dziwiło że tylko 1 torpedę we mnie wycelowali, bo czasami jest ciągły spam, ale z osłoną nie ma co się bać. Samemu też można sporo zdziałać waląc w at-at z tej satelity po 75, ale to na Hoth głównie jednak nie zmienia to faktu że balans jest kiepski.

Odnośnik do komentarza

Pytania mam: Jaka ranga jest maksymalna?Jest jakis prestiż?

 

Co do samej gry to gra mi sie zadziwiajaco fajnie, choc przydalby sie lepszy balans, albowiem T-21B to straszliwy kosior i wypadaloby go znerfic. W rekach wprawnego gracza sieje smierc i zniszczenie, zwlaszcza na otwartych mapach. Nie jestem jakims super-duper grajkiem, ale w moim przypadku procentuje uwielbienie samopowtarzalnych strzelawek z CoD-a typy np FAL, R14 czy Sheiva z ostatniej czesci :)

Odnośnik do komentarza

Pytania mam: Jaka ranga jest maksymalna?Jest jakis prestiż?

50, prestiżowych rang nie ma. Obstawiam że po tych dwóch weekendach z double xp kupa graczy odstawiła grę na półkę, po 15 godzinach mieli wszystkie bronie, a po 30 maksymalny level. Powinni w końcu zwiększyć level cap albo dorzucić prestiże, cokolwiek

Odnośnik do komentarza

Czy ktoś coś wie na temat przyszłych DLC, co kiedy i jak się pojawi? Trochę czasu od premiery gry minęło już, a przegrane już 100 godzin mam i przydałby się trochę nowy powiew świeżości, co nie zmienia faktu, że gra jest fajna i wciągająca, a co najważniejsze duży feeling klimaty starej trylogii jest :).

Odnośnik do komentarza

No to wiadomo, że teraz płatny będzie ale szkoda, że cały czas jest cisza odnośnie nowego DLC. Fakt musiałbym poczekać 2 tygodnie od czasu premiery dlc, bo śmiem sądzić, że na pewno zrobią oddzielne dlc tak jak w przypadku zrobili oddzielną specjalną edycję, która jest nic nie warta, bo granaty, pistolet hana solo idzie wyfarmić w grze, jedynie tylko unikalne emotki tylko nie za 63 zł.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...