Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Czy gra ma jakiekolwiek Lore, czy jest tego elementu kompletnie pozbawiona jak np Destiny i pozostaje li tylko strzelanie i wbijanie kolejnych leveli?

Destiny ma lore i to całkiem za(pipi)iste. Czytałeś coś o nim w ogóle czy tylko piszesz tak bo singiel beznadziejny?

 

Singiel =/= lore

 

BTW. Świetna robota Zeratul!

Edytowane przez Voytec
Odnośnik do komentarza

 

Czy gra ma jakiekolwiek Lore, czy jest tego elementu kompletnie pozbawiona jak np Destiny i pozostaje li tylko strzelanie i wbijanie kolejnych leveli?

Destiny ma lore i to całkiem za(pipi)iste. Czytałeś coś o nim w ogóle czy tylko piszesz tak bo singiel beznadziejny?

 

Singiel =/= lore

 

BTW. Świetna robota Zeratul!

 

Oczywiscie gralem kolego i nie zdzierzylem. Gram ja sobie ci ja i po chwili wychodzi jakis faflon i mi prawi, ze jestem jakims legendarnym straznikiem i to w zasadzie na tyle. Reszta to fruwanie na planety i rozwalanie hord i killroomow w roznych okolicznosciach przyrody + wbijanie lvl i kolekcjonowanie pukawek.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

Czy gra ma jakiekolwiek Lore, czy jest tego elementu kompletnie pozbawiona jak np Destiny i pozostaje li tylko strzelanie i wbijanie kolejnych leveli?

Destiny ma lore i to całkiem za(pipi)iste. Czytałeś coś o nim w ogóle czy tylko piszesz tak bo singiel beznadziejny?

 

Singiel =/= lore

 

BTW. Świetna robota Zeratul!

 

Oczywiscie gralem kolego i nie zdzierzylem. Gram ja sobie ci ja i po chwili wychodzi jakis faflon i mi prawi, ze jestem jakims legendarnym straznikiem i to w zasadzie na tyle. Reszta to fruwanie na planety i rozwalanie hord i killroomow w roznych okolicznosciach przyrody + wbijanie lvl i kolekcjonowanie pukawek.

 

Tak samo jak w BB albo DS chodzisz i kroisz potworki + bossa od czasu do czasu. A za wszystkim kryje sie bogate lore, ktore jak sie nie chce to sie ominie, a jak chce to sie je pozna. Proste.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj ruszyła beta. Jakieś opinie? To w końcu rak czy nie?

jakby wyj,ebać te wszystkie znaczniki, kreski, podświetlenia przeciwników czy wall hacki to byłaby najlepsza gra w historii gamingu a tak mamy tylko najlepszy tytuł ostatnich kilku lat

 

 

dawno nie mialem tak, żeby siedzieć 5 godzin przed konsolą i nie czuć znużenia, do tego gra się w to bardzo odprężająco i nie przypominam sobie momentów w których odczuwałem irytację. prawdziwy growy eden

Edytowane przez Tommo
  • Plusik 3
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

a jak przysiadziesz ze znajomkami w party to juz w ogole musi byc poezja :obama:

no raczej, jak robiłem tą główną misję w szpitalu sam to grało się jedynie poprawnie. więcej funu było robienie tych side questów z randomami jak wpadaliśmy na dzielnicę opanowaną przez jakiś gang i zdejmowałem kolejnych zakapiorów ze swieżo wylootowanego shotgana :banderas:

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie bo żal mi czasu na betę. Czy to drugie destiny (do tych co choć trochę w destiny pograli) czy jednak jest fabuła i jakiś naprawdę ciekawy loot. Czy na xbox one i ps4 gra ma stałe fps? Czy krztusi się na którejś? Czy gra się ogólnie bez trolowania podoba? Bo obecnie nie wiem co jest trollingiem a co prawdą przez bansaia

Odnośnik do komentarza

Powiedzcie bo żal mi czasu na betę. Czy to drugie destiny (do tych co choć trochę w destiny pograli) czy jednak jest fabuła i jakiś naprawdę ciekawy loot. Czy na xbox one i ps4 gra ma stałe fps? Czy krztusi się na którejś? Czy gra się ogólnie bez trolowania podoba? Bo obecnie nie wiem co jest trollingiem a co prawdą przez bansaia

gra jest naprawdę miodna a jak ktos gra co roku w jakieś uposledzony assasinsy wacz dogsy i jest do pewnych motywów przyzwyczajony to uważam, że będzie zachwycony

Odnośnik do komentarza

Generalnie moje wrażenia świetnie spisał Bansai, nic dodać, nic ująć. Sam dobijam do 7 lvlu, strzelanie jest naprawdę miodne, gra jest sporo wolniejsza od Destiny, ale jednocześnie ma niesamowity klimat. Efekty atmosferyczne i Nowy Jork są wykonanie kapitalnie, świetnie się po tym wszystkim biega i to zwiedza.

 

Największym problemem są te powtarzające się NPC i wrogowie, których stworzono chyba 3 modele, bo dosłownie co kawałek jest identyczny człowiek z identycznymi tekstami, podobnie przepychająca się para zawsze robi to w taki sam sposób i zawsze jest to baba i murzyn.

 

Murzynów to w tej grze mnóstwo. Ogólnie spodziewałem się czegoś gorszego, a jestem pozytywnie zaskoczony. Graficznie po wyłączeniu tej aberracji chromatycznej i ustawieniu ostrości na 70% jest lepiej, gra śmiga w natywnym 1080p i baaaardzo rzadko czuć niewielkie spadki fps (bite 2-3 klatki). Fabularnie nic ciekawego, ot ratujemy panią doktor i wskrzeszamy skrzydło medyczne w naszej bazie (która ma swoją drogą iście genialny klimat, detali tutaj od groma). Gierka do multi ze znajomymi może być rewelacyjna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...