Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Pyszna gierka. Tyle akcji, czlowiek w pospiechu robi przewrotke aby uniknac granata i wypada za mape :banderas:

 

Szkoda ze nie pomaga reset gry i juz sobie wiecej nie pogram, ale to zapewne super rozegranie ze strony Ubi, granat zapewne musial mnie zabic i trafilem poprostu do ZAŚWIATÓW. Alez pieknie rozwiazane :obama:

Odnośnik do komentarza

Do osob, ktore po godzinie gry zamierzaja zrezygnowac z grania lub juz zrezygnowaly - nie robcie tego ! Dajcie szanse. Ja po 1h bylem bardziej zniechecony do niej niz zachecony. Teraz po ok 5h jest duzo lepiej. Gdy ogarnie sie wiele rzeczy, te pogmatwane menu, 3 strony (medyczna itd), eksploracje miasta, gra daje duzo radosci (ale tylko ze znajomymi). Powoli zaczynam chwytac o co tam biega, eksplorowac lokacje (a noz znajdzie sie fajna czapke czy cos). Snajperka naprawde daje rade ! Feeling strzelania bardzo dobry. Nadal nie kumam czemu w niektorych trzeba wpakowac kilka magazynkow a oni i tak uciekaja (mimo, ze mam 6lvl i bron znosna).

 

Szkoda, ze statystyki z bety nie przejda na pelniaka. Dobrze, ze beda pl napisy, troche tego jest na(pipi)ane w menu i samej grze, ze ciezko wszystko skumac.

 

Co-op ze znajomymi i robienie misji jest naprawde fajne. Tylko ten dark zone czy jak to sie zwie, w ktorym glownie wzywany helikopter i przekazujemy przesylke albo rozpierdalamy inne grupki i kroimy im stuff na dluzsza mete na pewno strasznie znudzi. Dobrze, ze zapowiedzieli dodatkowe tryby w nim, tylko ciekawe czy beda dostepne od razu czy dopiero w jakims dlc? Wie moze ktos?

Odnośnik do komentarza

Świetna gra, niesamowite przywiązanie do detali, bardzo dobra grafika i świetnie, że dodali opcje typu możliwość wyłączenia aberracji chromatycznej. W ekipie się gra świetnie, gra wyląduje na premiere u mnie. Nie podobało mi się jedynie to, że strzelamy do klonów i to jeszcze tylko rasy czarnej strasznie rasistowski stereotyp. 

Odnośnik do komentarza

Idzie pograć, ale Mesjasza to ja tutaj nie widzę. Cover system na jeden przycisk, przytrzymaj a ludzik zrobi resztę.Samemu nuda, więc od razu odradzam, trzeba mieć ekipę. Ja grami MMO i pseudo MMO ( destiny) jestem zmęczony już, więc nawet nie myślę o zakupie.

 

 

interfejs, Ubi przebiło poziom żenady.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...