Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Możliwa jest taxówka tak samo jak w diablo 3 w celu szybkiego nabicia komuś expa?

Ktoś na 1lvl będzie dostawał odpowiednio więcej exp jeśli ktoś z wysokim lvl zabierze go na mocniejsze moby?

just ask

Nie da rady misji zrobić tak co najwyżej ten z wyższego może pomóc temu z niższym ALE wtedy level mobkow skaluje się do tego z najwyższym lvl w grupie. Coś jak taxi w d2 tutaj nie istnieje.

 

 

@up

 

Ok rozwiń myśl :)

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Możliwa jest taxówka tak samo jak w diablo 3 w celu szybkiego nabicia komuś expa?

Ktoś na 1lvl będzie dostawał odpowiednio więcej exp jeśli ktoś z wysokim lvl zabierze go na mocniejsze moby?

just ask

 

Jest taka opcja

 

ale tylko dla frajerów

 

fanek idź stąd (pipi) bo ręce opadają

 

 

 

 

jak niski lvl gra z kimś na wysokim to dostaje więcej ekspa ale wrogowie są dla niego tak silni że on sam niewiele w ogole może zrobić tylko stara sie nie umrzeć

nie ma typowego taxi z diablo gdzie ktoś na wysokim lvlu zabija ci wszystko w pół sekundy bo wrogowie skalują sie do tego na wysokim lvlu, więc nawet jak jednolevelowiec założy gre to ten silniejszy bedzie miał troche łatwiej ale nie będzie tak że rozwali wszystkich pierdnięciem bo wrogowie nie będą mieli lvl1-2 tylko zbliżony do tego najsilniejszego gracza. ogolnie wysoki lvl może pomóc komuś słabszemu jak najbardziej ale nie jest to taka forma jak taxi w diablo.

 

zreszta co to za pytanie, gra jest tak świetna że psucie jej sobie tym że ktoś za ciebie przechodzi to debilizm

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

napieprzał główne misje za które dostaje sie najwięcej expa, tak dużo że prawdopodobnie samo dojście do końca fabuły bardzo zbliża do 30lvlu a przynajmniej 22-25lvl, jak sie ciśnie fabułe do końca na starcie to można tak szybko nabić lvl

potem gorzej bo poboczne misje dają znacznie mniej, samo zabijanie wrogów też nie jakoś bardzo dużo

 

my na przykład mocno zbaczalaiśmy z drogi jeśli chodzi o fabułe i mamy jej zrobione może około 40-50% i lvl ok 16. bawiliśmy sie w misje poboczne zwiedzanie miasta itp. albo powtarzanie misji na hardzie co trwa bardzo długo ale już nie daje takiego expa jak pierwsze jej przejście - więc nasza ekipa nie spieszy sie specjalnie z levelowaniem tylko skupiamy sie na dobrej zabawie

dodatkowo cała zabawa w dark zone zatrzymuje levelowanie bo tam sie zdobywa inny rodzaj expa

 

gość musiał mocno cisnąć ale wg mnie jest to wykonalne

Odnośnik do komentarza

Wbijam do dark zone sam i godzinkę farmie różne itemy biegając za jakąś ekipą. 3 razy zapełniam ekwipunek i helikopter. Po czym za 4 razem niechcący rozwalam gościa z ekipy do której się podpiałem. Po rozwaleniu jednego atakuje drugiego bo on mnie. Tego też zabijam a 2 z ich kolegów bardziej zajęci nadlatujacym helikopterem. W końcu jeden z nich zauważył co się stało ale go też zabijam po tym zdarzeniu wolę nie kusić losu i spierniczam aby się ukryć. Udało mi się ukrywać do wyzerowania licznika i z powrotem do lądowiska. Ukrywanie to szczęście połączone z mobilnościa. Zauważyłem ze jak w miejscu stoisz jako rogue to chyba znacznik pojawia się na mapie z dalszej odległości. 3 purpurowe itemy moje pierwsze wypadły z "kolegów" :) dobry dzień w dark zone.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Napisze tylko, że taxi działa, poszedłem z kolegami na 24lvl ja na 5lvl, po jednej misji z nimi miałem 10lvl ...

Ale to nie jest gra, bo na takim poziomie jest sie na jeden hit, także w ramach testu

 

Kupiłem raka oficjalnie, hype wziął góre :frog:

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza

Wbijam do dark zone sam i godzinkę farmie różne itemy biegając za jakąś ekipą. 3 razy zapełniam ekwipunek i helikopter. Po czym za 4 razem niechcący rozwalam gościa z ekipy do której się podpiałem. Po rozwaleniu jednego atakuje drugiego bo on mnie. Tego też zabijam a 2 z ich kolegów bardziej zajęci nadlatujacym helikopterem. W końcu jeden z nich zauważył co się stało ale go też zabijam po tym zdarzeniu wolę nie kusić losu i spierniczam aby się ukryć. Udało mi się ukrywać do wyzerowania licznika i z powrotem do lądowiska. Ukrywanie to szczęście połączone z mobilnościa. Zauważyłem ze jak w miejscu stoisz jako rogue to chyba znacznik pojawia się na mapie z dalszej odległości. 3 purpurowe itemy moje pierwsze wypadły z "kolegów" :) dobry dzień w dark zone.

 

Patrzcie jak nam sie Lester rozbrykal :cool:

 

W5dT-B.gif

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Polecam zwiedzanie DZ najniższych kondygnacji metra ale tylko w odpowiednim składzie. KilmatOS :fsg:  no i trzy purpurki do mnie się uśmiechają   :kaz:

 

BTW. Na Metacritic średnia 91  :sir: 

 

:banderas:

 

Siejesz propagandę jak politycy to 91 to sobie w buty wsadź, User score 7.4 :) jeśli już opierasz się na tej stronie, choć każdy myślący gracz oprze decyzję o zakupie od  znajomych a nie jakiejś tam stronki gdzie ale ocenę wystawiają przepłacone pismaki lub heiterzy którzy nawet nie grali w grę.

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Taa średnia dzięki hejterom za oceny na poziomie 1/10.Opierać się na stronie nie muszę bo swoją kopię już mam a ranking Metacritic utwierdza tylko w przekonaniu że warto tak dla niezdecydowanych a przy okazji wiedzieć jak się przekłada na historię bo jakby nie było gdzies w 90 % średnia ocen sprawdza się akurat z moim gustem do tego każdy może mieć swój ulubiony serwis :)

Edytowane przez Oldboy
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...