Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj wylosowało 3 ekipy na ambitnym w tunelu i chyba z 4-5 razy obróciłem więc w końcu kupiłem schemat Vectora. Nie wiem czy było ale w opisie schematu jest magazynek 35 a w praktyce wychodzi non stop 20. To normalne?

 

Drugie co - zrobiłem chyba z 10 Vectorów - i niestety skille w większości były poza moim zasiegiem ze względu na wymagania co do umiejętności i zdrowia. Co prawda w końcu wziąłem sobie wersję z 11500 na strzał plus bonus do krytyka plus bonus do celności (plus 2 inne nieaktywowane) ale czy mi się wydaje czy w normalnej walce z NPC przegrywa Vector z topowym ulepszonym ACR-E który co prawda ma niecałe 9000 ale wygrywa magazynkiem, zasięgiem i celnością? Vector generalnie do PvP w DZ przede wszystkim na zasadzie podbiec do rogala, walnąć mu serię z vectora i dobić z łokcia? Mam rację czy się mylę?

 

Czy dostępny w bazie schemat snajperki przy obrażeniach =-20k na strzał (plus większa szybkostrzelność) jest warty feniksów w momencie gdy purpurowa snajperka A1 bierze na strzał 42k przy szybkostrzelności 200?

 

@Oldboy: zazdroszczę ci tej kamizelki. Mam wszystko gold z wyposażenia prócz właśnie kamizelki. Na ambitnych już chyba z 7 rękawic dostałem a kamizelki zero.

Odnośnik do komentarza

Vector z Destructive, Fierce, Brutal i magazynkiem 100% topi każdego przeciwnika w DZ jak umiesz całować w łeb.

 

Ogólnie każda broń z tymi skillami jest dobra ale Vector z bliskiego zasięgu przez swoją celność firerate i wysoki crit chance ( podparty reszta ekwipunku pod chance i damage ) jest zdecydowanie najlepsza bronią pod DPS.

Odnośnik do komentarza

Powoli tracę cierpliwości do dz. Wczoraj z ekipą na ok 30 poziomie sobie spokojnie zbieraliśmy loot kiedy spotkaliśmy ekipę koksów z lv ponad 60. Kosili wszystkich. Później pojawiła się druga grupa i robiła to samo. Nie mogliśmy nic zrobić bo praktycznie każda próba podjęcia kończyła się śmiercią. Rozumiem że to pvp ale powinni oddzielić ludzi na wysokim lv od początkujących graczy.

Odnośnik do komentarza

Wolę dobrego kałacha z dobrymi talentami niż vectora z badziew zasięgiem i stabilnością, gdzie trzeba go podbudować, żeby Ci nie latała jak ta szrota po wylewie. Warunek taki, że musisz się narollować parę razy, żeby trafić na dobre talenty kałacha.

 

A czy kałach nie ma zbyt niskiej stabilności do celnego prowadzenia ognia? Patrzyłem na staty w bazie (schemat ak47) i stabilność była na bardzo niskim pozomie. 1/3 ACR-E

Odnośnik do komentarza

Nieprawda. Ja cisne często full auto właśnie przez dobra stabilność oraz niezła celność. Oczywiście kontroluj recoil. Polecam strzelać w ścianę albo na strzelnicy, aby tylko ogarnąć pattern. W moim przypadku ściąganie myszki w dół załatwia sprawę. Poziomy recoil malutki mam

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...