Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Bo ludzie grać nie potrafią. Do DZ wystarczy wejść z niebieskim sprzętem. Jak wiesz gdzie leżą materiały i division tech (teraz jest już pełno map na necie) to robisz złoty sprzęt, złota m44 i g36.

Karabinem Huntera zabija się w 3s. Można też uciec na dach przy ekstrakcji na dz2 i zabić go góra 3 headami.

 

Hunter generalnie robi wrażenie przy pierwszych kilku razach, później już not so much. Te statystyki teraz bankowo wyglądają inaczej.

Odnośnik do komentarza

Bo ludzie grać nie potrafią. Do DZ wystarczy wejść z niebieskim sprzętem. Jak wiesz gdzie leżą materiały i division tech (teraz jest już pełno map na necie) to robisz złoty sprzęt, złota m44 i g36.

Karabinem Huntera zabija się w 3s. Można też uciec na dach przy ekstrakcji na dz2 i zabić go góra 3 headami.

 

Hunter generalnie robi wrażenie przy pierwszych kilku razach, później już not so much. Te statystyki teraz bankowo wyglądają inaczej.

 

A obecnie już nawet nie, bo kilka dni temu z zielonym gearem + niebieskie karabiny (shotgun ew. też :) sprawdzone ) i 2 hunterów poszło grunt to mieć jakąś strategię i pomysł.

Mi najbardziej odpowiada opcja namiotu w Bryant Park warunek konieczny to wieżyczki/a i cierpliwość, wchodzą do środka pojedynczo aż miło :).

I tak jak pisze Mattaman za pierwszym razem robił on wrażenie teraz tylko pokonanie złotych w DZ z obstawą jest wyzwaniem.

Odnośnik do komentarza

A mam pytanie: hunter chodzi z obstawą czy sam? Tych dwóch fioletowych z kijami co na mnie z hunterem wypadli byli właśnie obstawą czy po prostu miałem pecha?

 

Byłem na dachu w DZ2 - poza tym że cały obraz skakał od zakłóceń to nie za bardzo wiem gdzie sie schować bo łaził za mną jak opętany. A jak już na chwilę odpuścił to pojawił się kolejny za plecami i było pozamiatane.

 

Hunter pojawia się w momencie wezwania helikoptera - pojawia się "znikąd" czy wyłazi z z określonych miejsc w zależności od lądowiska?

 

PS

 

Cholernie podoba mi się ten tryb: tyle że IMHO powinni wydłużyć czas działania lekarstw i tabletek (by można było grać nieco dłużej) oraz wypieprzyć huntera (nawet kosztem zagęszczenia NPC w dark zone).

 

PS2

 

Nie chcę korzystać z map. Dla mnie cały fun w tym trybie to połączenie tego co pamiętam z tym co pojawia się nowe pdczas biegu w śnieżycy. Gdy zacznę korzystać z mapek to równie dobrze przetrwanie będzie mogło zniknąć - nawet jeśli dzięki nim dokonam udanej ewakuacji. Bo więcej już grać w tym trybie nie będę. Zniknie fun.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

Miałeś pecha bo on zawsze jest sam. Tych dwóch widać już wcześniej Cię goniło.

 

Z dachem chodziło mi o ten po drugiej stronie ulicy co garaż. Wjeżdża się tam na linie.

 

Wzywasz heli i odrazu sperniczasz na ten budynek. Wtedy spokojnie zdejmujesz go ze snajpy, pomagając sobie pulsem.

 

Hunter jest wisienką na torcie i nie ma opcji żeby go usuneli.

Edytowane przez mattaman
Odnośnik do komentarza

Lekarstwa działają długo na początku, im więcej zażywasz tym bardziej się czas skraca, z pastylkami zszedłem do poziomu 10sek działania, mój rekord czasu spędzonego w trybie przetrwania to 1h50min. Imo z hunterami można fajne trololo robić innym graczom, ja bym ich nie wyrzucał :cool:

Odnośnik do komentarza

Czy słusznie się domyślam, iż algorytm umieszczający szczepionkę w DZ umieszcza ją na ogół (zawsze?) jak najdalej od miejsca w którym się pojawiamy w DZ? W związku z czym opłaca się pchać do DZ np wejściem w okolicach DZ4 po to by szczepionka czekała na mnie w DZ1-2?

 

Dzisiaj wszedłem do DZ w okolicach DZ2 i szczepionkę umieściło mi w DZ6 tuż pod bokiem bossa. Po drodze NPC-ów jak mrówków. Wykradłem go na bezczelnego, zwiałem, zrobiłem rakietnicę po czym zostało mi całe szalone jedna minuta dwadzieścia sekund życia, które spędziłem na strzelaniu się z NPC. Przyjąłem to spokojnie bo od początku gra mi nie szła a do DZ wybrałem się z zielonym i niebieskim wyposażeniem (z przewagą zielonego). Ale gdybym dostał 15-20 minut w prezencie to ciekawe czy z niebieską policyjną snajperką pokonałbym huntera sposobem "na dach w DZ2" :)

Odnośnik do komentarza

No patrz! Na to bym nie wpadł! Zauważyłem że szczepionka daje mi techa ale uważałem iż jest w zestawie obowiązkowym.

 

Ale poza tym chcę się pochwalić: przed chwilą pierwszy raz dokonałem udanego podjęcia! :)

 

Lekko nie było: w DZ mało nie zginąłem gdy biegnąc do szczepionki w DZ2 wpakowałem się w 4 bandy fioletowych po kolei w ucieczce na co straciłem 3 apteczki. Na szczęście dotarłem ze szczepionką do safe house, zrobiłem rakietnicę + 3 nowe apteczki i wpakowałem się na lądowisko w DZ2 i wezwałem smigłowiec. No i tutaj sprawa się skomplikowała: raz że z hunterem na plecach ominąłem linę i na dach wlazłem z ulicy po drugiej stronie robiąc rundkę dookoła, a dwa że i tak guzik z pętelką bo w międzyczasie na lądowisku pojawił się drugi gracz i oba huntery postanowiły z nim walczyć. Stąd wróciłem na lądowisko, schowałem się za murkiem i zacząłem strzelać ze snajperki SVT fiolet (30k na strzał). I trochę mnie cholera brała jak oba huntery się co chwilę leczyły, rzucały granatami i ogólnie robiły kipisz. A czas gonił: 5 minut i zero leków i tabletek.

 

Jednak w końcu padły :) i radosny i szczęśliwy wraz z kolesiem wpakowałem się do helikoptera. I trofeum jest :)

 

PS

Ale nadal uważam że hunterzy są przegięci.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Szczególnie specjalnie nie szukałem ale zanim dotarłem do szczepionki to i tak miałem zapełniony plecak ze skażonym sprzętem do zabrania.

 

A - "imiennego wyposażenia" nie szukam. Mam kilka z DZ i nie używam. Zielonych setów też mam pełen kufer. Zależało mi tylko na podjęciu :)

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Może ktoś mi pomoże, mam problem  dodatkiem Underground na XO. Zaciągnąłem ze sklepu zainstalował się. Aby go uruchomić muszę wykonać misję SECURE QUARANTINE CENTER ale nie pokazuje mi jej na mapie. Probowalem wyszukać tą misję przez listę misji - jest ale po zaznaczeniu jej na mapie nie pokazuje się nic po za obrysem budynku - wydaje się być nie aktywna. Probowałem iść w to miejsce - nic się nie odpala. 

 

Co robić ?

Odnośnik do komentarza

U mnie tak naprawdę pomogło wylogowanie z gry i ponowne zaczytanie świata na "moim poziomie" odkrycia mapy - wcześniej graliśmy w party i dołączyłem się do świata z zaczytanym postępem Ked_Toma.

Żeby ją odpalić musiałem udać się do Safe House w tej samej dzielnicy, z tablicy informacyjnej odczytać misję i dopiero mogłem się udać na miejsce. Może kolejność jest zła i nie da się bezpośrednio uruchomić jej z poziomu mapy?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...