Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Oficjalnie ostatni dodatek z tego season passa, ale możliwe, że wymyślą jakieś Year 2 z nowym zestawem DLCków. Zgadzam z Zeratulem, Ostatni Bastion to bieda straszna - całe rozszerzenie zbudowane wokół marnego trybu PvP. Coś takiego to powinno wyjść w ramach darmowej aktualizacji. Mało ciekawe, zlagowane i nudne na dłuższą metę.

Odnośnik do komentarza

Bastion świetny. PvP IMHO lepsze niż battlefield1: mniejszy bałagan, większy i bardziej urozmaicony teren i wiesz na ogół dlaczego giniesz. Do tego opcja kombinowania z wyposażeniem: ciekawie się gra zarówno postacią nastawioną na siłę ognia jak i technikiem z minami, wieżyczkami lub ładunkami wybuchowymi. TD na nowo mnie zjadło :)

 

I całe szczęście że szybko załatali ten bug z leczeniem własnych min bo to była porażka.

Odnośnik do komentarza

Ja w sprawie trofeum za wykorzystanie kluczowej umiejętności 100 razy - to chodzi o tą krótką umiejetność co to się ją włącza L1 + R1? Brakuje mi tylko tego, trochę znajdziek i ubicie 20 zbuntowanych agentów to platyny, wiec pewnie się tego podejmę.

 

No ta umiejętność do trofki to właśnie L1+R1 i wtedy zaliczysz.

Odnośnik do komentarza

Panowie, chcę wrócić do The Division, na premierę kupiłem i po krótkim czasie sprzedałęm bo była na początku słaba, ale teraz dużo ludzi chwali po parunastu patchach i łatkach. Tylko pytanie mam, warto kupić wersję GOLD czy zwykła wystarczy do grania ? ogólnie ten Season Pass dużo daję ?

Odnośnik do komentarza

IMHO warto.

 

Podziemia - w momencie wyjścia bardzo fajny pomysł: losowo budowane misje z dodatkowo punktowanymi przeszkadzajkami (np. ograniczona liczba ammo, npc strzelają amunicją specjalną, brak skanera itd.). Ponieważ pojawiły się nowe tryby (i inne gry) dawno nie wchodziłem. Mimo wszystko jak dla mnie ocena: dobre 4

Zamieć - survival. Postać niemal goła i bezbronna w dodatku zarażona. W ciągi 60-90min. trzeba odnaleźć w zamieci broń, ubrania, wyposażenie po czym wejść do DZ i ewakuować się. No i przeżyć oczywiście, a zabija mróz, npc, choroba i ew inni gracze. Są dwa tryby gry: PvE i PvP. W obu biegamy z innymi i możemy graczy ratować lub okradać ich martwe ciała z tym, że w PvP możemy te ciała sami "produkować". Osobiście grałem tylko w PvE. Jak dla mnie ocena: świetne 5.

Bastion - walki grupowe PvP na ulicach DZ. Świetne. Znakomite. Urozmaicone. Jedyny dla mnie minus to uśrednianie wyposażenia: tzn ma wpływ jakie perki mamy na plecaku etc, oraz co dopalamy (uzbrojenie/zdrowie/umiejętność) ale nie ma znaczenia ile tego dopalenia mamy bo gra to w bastionie uśrednia. Czyli pancerz zawsze 1400 na elemencie, 12xx dopałka goła, ze wsparciem w slocie stały bonus, z dwoma 2xbonus. Trochę szkoda bo lubię kombinować. Mimo wszystko jak dla mnie ocena: 5.

 

Plus rzecz jasna sam rdzeń gry czyli fabuła, misje, Dark Zone, najazdy i być może coś jeszcze.

 

Ostatnio gram głównie w trzeci dodatek czyli Bastion. A wczoraj konkretnie w zestawie pod umiejętności czyli Taktyku. W jednej ręce wieżyczka klasyczna, w drugiej pojedyncza mina (zrezygnowałem z kilku na rzecz konkretnego kopnięcia), w łapce Assault  i przeciwnicy giną zdziwieni co ich wykończyło. Z tym że jeden warunek: bronią główną są umiejętności a broń palna służy tylko jako wsparcie ew. do załatwienia ogryzka. Walka 1 vs 1 twarzą w twarz kończy się klęską bo raz iż firepower marny, dwa że zdrowie też nietęgie - lepiej uciekać do momentu gdy będzie obok wieżyczka i mina pod nogami. Ale ok. 440tys umiejętności w bastionie (ok. 330k w bazie) zaskakuje czerwonych bo na ogół każdy spodziewa się iż wieżyczka co najwyżej pieści ogniem i ginie po 1s ognia a tu nie dość że przyjmuje wiadro kul to spokojnie kładzie zbyt bezczelnych lub nieuważnych graczy.

Edytowane przez friedrich
Odnośnik do komentarza

O co chodzi w tej grze? :/ Mam ostatnia misje poboczna w Murray Hill, zeby mi pokazalo dane wywiadowcze do zebrania, wystarczy wrocic do kryjowki i podejsc do typa. Wszystko mam wlaczone, wskaznik tez a gdy podchodze do niego nic sie nie pokazuje. Nie moge zalaczyc zakonczenia misji. Restartowalem gre, wyczyscilem w miedzyczasie inna dzielnice, wrocilem tutaj i to samo...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 6 miesięcy temu...

Korzystając z biedronkowej promocji, w końcu i ja nabyłem tę gierkę. Na razie poznaję ją sam, wykonuję podstawowe misje, zwiedzam i... kurde, jestem pod wrażeniem. Nie dość, że graficznie jest super (ja wiem, że był jakiś downgrade, ale mimo wszystko), to jeszcze klimacik post-apo, ta zima, ilość szczegółów, loot... No na razie bajka :)
Wczoraj w safe-house zaczepiło mnie dwóch początkujących Polaków, ale chwilę pogadałem i musiałem lecieć spać - nie wiem, jak tu z community, ale gierka pod wieloma względami przypomina mi Destiny, które uwielbiam, choć tu na razie jeszcze wolę pobiegać samotnie - przynajmniej póki trwa "fabuła" - wiem, że to pewnie mało istotne, ale mimo wszystko mam lepszą wczuwkę, jeśli wszystko wiem, znam, słyszałem. Na co-opa przyjdzie czas, a i myślę o dodatkach kiedyś, ale póki co i tak jest tu co robić :)

Nie wiem, czemu nie kupiłem tego w zeszłym roku, ale pewnikiem obawiałem się powtórki z Destiny i uzależnienia na dłuższy czas od jednego tylko tytułu - ciekawe, jak będzie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...