Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dzialaja podziemia, mozna lepszy sprzet wyfarmic niz w DZ? Moga wam gracze do dupy nakopac w podziemiach?

 

Ogólnie nie ma potrzeby chodzić już do DZ (chyba, że ktoś lubi) lub grać w długie misje (Rajdy) na ambitnym ponieważ oprócz 6 itemów (mają nikłą szanse wypaść z kupowanych/dostawanych skrzynek) to :

  • Barrett’s bulletproof vest
  • Colonel Bliss’ holster
  • Ferro’s oxygen mask
  • NinjaBike messenger bag
  • Shortbow Championship pads
  • Skulls MC gloves

reszta polecieć ci może ze zwykłego moba spotkanego na ulicy.

Wczoraj zrobiłem potworka snajpera "One shot, one kill" M44 z Historianem z brutalnością + pełny set Alfa Bridge jak w to się teraz gra :obama:

Oczywiście podczas wczorajszej 1,5h sesji wyleciały nowe cacka do testowania M700 + SVDs i znerfiony ale zawsze kiler M1 dzisiaj będzie testowanie  :whistling:  :devil:

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

Ci co grają i wiedzą gdzie są farbki do broni, którą miało się w postaci puszek, a teraz ich nie ma? Szukam je wszędzie i nie mam pojęcia, gdzie są schowane, podpowie Ktoś? :)

 

Obecnie od 1.4 kolorki do broni nie zajmują miejsca w plecaku.

Ja swoje sprawdzam na broni bo wybierając kolor masz pokazane wszystkie jakie posiadasz i dodatkowo możesz ustawić 1 kolorek dla 3 pistoletów

Edytowane przez Cottage
Odnośnik do komentarza

 

Ci co grają i wiedzą gdzie są farbki do broni, którą miało się w postaci puszek, a teraz ich nie ma? Szukam je wszędzie i nie mam pojęcia, gdzie są schowane, podpowie Ktoś? :)

 

Obecnie od 1.4 kolorki do broni nie zajmują miejsca w plecaku.

Ja swoje sprawdzam na broni bo wybierając kolor masz pokazana wszystkie jakie posiadasz i dodatkowo możesz ustawić 1 dla 3 pistoletów

 

 

A widzisz, że też nie wpadłem na pomysł, że mogą być w modyfikacjach. Już się przestraszyłem, że wszystkie kolorki mi znikły, a jednak są tylko zapisane w modyfikacjach, co jest na plus, bo miejsca nie zajmują już w plecaku.

Odnośnik do komentarza

Poprawili znacznie AI, nie ma kampienia po kątach :P

no chyba bardzo poprawili to AI, tak bardzo że przewyższa moje xDD

 

a na serio to naprawde jest masakra, nawet na normalu życie schodzi, a granaty jak oszalałe, nie można wiecej niż pare sekund za zasłoną spędzić.

ta gra nigdy nie była prosta (no chyba że misje normalowe robione na max lvlu w pierwszym miesiącu)

ale o ile na hardzie albo challanging spodziewałem sie problemów to nie spodziewałem sie że zjadą mnie jak burą suke na normalu 4-5 razy pod rząd

 

z drugiej strony moja postac jest dosyć zmurszała. wcześniej w ekipie byłem medykiem, teraz troszke pozmieniałem sprzęd pod DMG ale może nadal jestem taką dziwną hybrydą która gunwo robi jeśli gram solo

 

w każdym razie jest ciekawie

Odnośnik do komentarza

Po tym patchu i ta cała gra to chyba jedna taka, w którym możesz jak najszybciej wykoksować postać na end game, nie wspominając, że dasz radę w solo zdobyć itemki 256, fakt jeśli chodzi o atrybuty to przeważnie większość to crapy albo idziesz na kalibrację i masz spoko przedmiot, nie idealny ale w sam raz na pve. Nie spodziewałem się takiego skoku. Pamiętam jak zdobycie przedmiotu na 226 chyba i jak trudny był ten drugi najazd na ambitnym, że większość wykorzystywała buga, zamiast go robić legalnie. Mając gear 221 do 256 zajęło mi dosłownie 4 godziny farmienia lexington, world bossy i wszędobylskiego farmienia mobów po mieście, bo dosłownie zielone i żółte lecą jak oszalałe. DZ nie ruszałem ale mam odczucie, że tam idzie jeszcze szybciej wyfarmić gear. Gra nie jest zła, są plusy ale ten end game dosłownie zabija tę grę przez możliwość szybkiego ubrania postaci i altów (o ile ich można tak nazwać XD). No nic tak czy siak grać to grać zamierzam dalej i czekam na drugie dlc z przetrwaniem jak to będzie wyglądało.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Ja chetnie, o ile mi pobierze ok 11 gb patchy, bo wczoraj pokazywalo najpierw 12h a potem 30h i dalem sobie spokoj. Dzis zostawie do pobierania, moze do 21 dociagnie. Z tym, ze ja mam postac tylko z podstawki, nie bardzo wymaksowana, ale jesli to nie problem chetnie pomoge. O ktorej gracie?

 

W Divisionka pewnie 20-21 (wcześniej trzeba nową mapę w Bf-ie przetestować ;) )

Jak masz DLC to możemy zrobić sportowo Podziemia oddając zdobycze ;) to szybko wskoczysz na odpowiedni lvl

Odnośnik do komentarza

Jutro wchodzi patch ze wsparciem PS4 Pro, a także otwierają drugi dodatek survival dla posiadaczy PS4 i jest lepszy od pierwszego dodatku jakim było podziemie. Survival to taki mix dayz, gdzie masz pvp lub pve do wyboru i musisz przeżyć, nie ma radaru, latasz tylko z bronią poboczną na początku, jedzenie, picie, żeby powstrzymać rozwijanie wirusa, utrzymanie temperatury przy ogniskach, żeby nie zmarznąć, crafting jest mega ważny, ogólnie jest na plus.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...