Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj w końcu osiągnąłem 30. poziom, ale mam jeszcze trochę misji do wykończenia, plus oczywiście czyszczenie mapy (szkoda, że tak późno się dowiedziałem o tych znajdźkach, że lepiej je chomikować na później). W każdym razie wpadło trochę złotych itemków, dwie skrzynki kupiłem u vendora, ale najlepsza akcja przyszła później...

Zobaczyłem info o supply drop z mojej okolicy - bez zastanowienia ruszyłem w tym kierunku, wdałem się w strzelaninę i oczywiście dostałem srogi wpyerdohl. Po respawnie wróciłem troszkę ostrożniejszy i wypatrzyłem fajny balkon na budynku nieopodal skrzynki - wlazłem, zasadziłem się ze snajperką... Trochę mi zeszło, bo 32levelowe mobki trochę ołowiu przyjmują, nawet na głowę, ale się powiodło i loot ze zrzutu padł moim łupem - ależ byłem z siebie dumny :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
16 minut temu, Wredny napisał:

 (szkoda, że tak późno się dowiedziałem o tych znajdźkach, że lepiej je chomikować na później).

Nie ma co żałować. Fakt jest tak jak pisałem wcześniej. Exp jest kilkaset razy wyższy co daje szybko nowe skrzynki z itemami ale...jak jeszcze trochę pograsz i zgarniesz dobre itemy (min. zielone sety i broń na poziomie 280-290) to zobaczysz, że wszystko co wpada w tych pudłach idzie w 99% z miejsca na sprzedaż albo na złom (ja w tej chwili mam chyba z 30 zasobników których nawet nie otworzyłem bo wiem że nic tam dla mnie ciekawego nie będzie, a nie chce mi się ich otwierać bo zaraz mi się skończy miejsce w plecaku). Ostatnio zebrałem w DZ czerwony zasobnik (pierwszy raz, wogole nie wiedzialem ze takie istnieją), po otworzeniu go są same egzotyczne sztos itemy. Niestety zabili mnie przy strefie zrzutu i to by było tyle o historii czerwonego zasobnika  :( Może dzisiaj się uda (jak go znajdę) go przemycić z DZ

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja z konserw, wody, batonikow korzystałem tylko po to zeby je dawać cywilom za exp i itemy(oprocz tego dodają też energii). Teraz z nich wogole nie korzystam ale one nie zapychają ekwipunku. Możesz mieć ich pierdyliard. Co do rozmontowywania/sprzedaży broni to zależy jak z hajsem stoisz. Ja mam chyba kilka mln kredytów więc nie chce mi się sprzedawać i zazaczam wszystko jako złom i rozmontowuje. Ewentualnie jak coś mi się może jeszcze przydać to wrzucam do skrytki. A jesli chodzi o znajdźki to pisaliśmy o 2 różnych rzeczach. Wredny o zrzutach z itemami które są tylko dla posiadaczy SP a ja o egoztycznym zasobniku który można znaleźć (chyba) tylko w DarkZone. I jest chyba najrzadszym zasobnikiem w grze.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Z tego co zauważyłem to największa (a może i jedyna) szansa na zdobycie takiego czerwonego zasobnika to wykonywanie misji w DZ w likwidowaniu skażenia. Niestety ale wtedy trzeba wchodzić do miejsc które są skażone na poziomie filtra 5+ (max w grze to filtr poziomu 4) więc w teamie musi być ktoś kto ma za(pipi)iste leczenie (najlepiej to oczywiście tajny zestaw odzysku). Wczoraj wykonując taka misje na poziomie skażenia 8 (pierwszy raz spotkałem się z tak dużym poziomem) wpadł mi nie tylko znowu czerwony egzotyczny zasobnik ale też masa czerwonych itemow). Oczywiście skażenie na tym poziomie zabija dosłownie w kilka sekund więc trzeba tam wchodzić mocno do(pipi)aną drużyną. Najlepiej dwóch medyków i dwóch z dopakowaną siłą ognia ile się tylko da.

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kurde mam problem z ostatnim Echem :/ Nie mogę go znaleźć. Cała mapa wyczyszczona, wszystkie misje główne, poboczne i potyczki skonczone i brakuje mi tylko tego jednego Echa. Nie ma opcji żebym przeoczył bo skanuje mapę już chyba ponad godzinę i NIC. Wiem że było wczesniej zglitchowane Echo w Chelse'a którego nie dało się zebrać ale już to naprawili i to Echo akurat mam. Fuck! Nie ma ostatniego Echa nie ma platyny. Znowu Ubi coś z(pipi)ało?

Odnośnik do komentarza

Miałem ten sam problem jak wbijałem platynę. Nie mogłem znaleźć jednego echa bo nie wyświetlało się ono na mapie. Pomogło wtedy wyjście z gry i załadowanie postaci jeszcze raz.  W końcu udało się odnaleźć brakujące echo i trofik wpadł.

Odnośnik do komentarza

Chyba natrafiłem na mur, który wieszczył mi @KOMARZYSKO - 30 level, 216 Gear Set, fabuła wyczyszczona, World Tier 3...
Chciałem sprawdzić te Incursion, ale matchmaking nie chciał mi nikogo wyszukać, a samemu doopa...
Dalej już raczej nie mam co grać sam, chyba że robić jakieś daily challenge, czy szukać znajdziek.

Odnośnik do komentarza

Niestety ale mapa innego gracze pokazuje mi wszystko z wyjątkiem elementów do pobrania (czyli min. Echa), co jest zresztą logiczne. Restart gry/konsoli nic nie dał :/ to Echo gdzieś sobie wisi tylko go nie widać na mapie. Fuck Ubi! Całe szczęście w aktach i danych terenowych jest spis wszystkich które zebrałem, więc z namierzeniem brakującego nie powinno być jakiegos mega problemu.

 

 

edit. Ok już namierzylem. Chodzilo o 1 echo w quescie z Heather Lau. Czyli jezeli pominie się echo w misji pobocznej to nie będzie później widoczne na mapie. Natomiast jeśli chodzi o misje główne to wtedy nie ma problemu -  Echo jest widoczne dopóki go nie zbierzemy. Niby pierdoła ale jednak powinni to ogarnąć w jednym z patchy

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

A mi udało się dojść do World Tier 5 samemu, więc teoretycznie przeciąganie przez bardziej doświadczonego gracza jest już niepotrzebne, ale oczywiście skorzystam z oferty Komarzyska i pobiegam z nim, zbierając po nim resztki :)
Ostatnie parę dropów (z randomowych patroli) to zielony gear na 270+, dzięki czemu aktualnie mam 254 GS i mogę grać w najwyższej lidze :)
Jak na złość, teraz gdy się zacząłem rozkręcać, muszę odstawić The Division na parę dni, ale niedługo wrócę z nowymi siłami :)

 

Ogólnie wsiąkłem w gierkę, staram się rozkminić jak najwięcej samemu i powiem, że pod tym względem jest ona dużo przystępniejsza od Destiny - wszystkiego dowiadujemy się stopniowo, gracz jest wdrażany po kolei itp. No i w przeciwieństwie do dziecka Bungie, tutaj można śmiało atakować wersję bez dodatków i nie zostaniemy z wersją demo w czytniku.

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Da się gdzieś sprawdzić na jakim poziomie przeszedłem poszczególne misje z wątku fabularnego? Na mapie przy każdej misji widnieje poziom trudności normalny co oczywiście jest bzdurą bo przechodziłem te misję na trudnym/ambitnym/legendarnym poziomie trudności. A muszę namierzyć której misji mi brakuje (zapewne jednej z poczatkowych) do trofka za przejście wszystkich na hardzie na 30 lvl

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...