Skocz do zawartości

Tom Clancy's The Division


Zwyrodnialec

Rekomendowane odpowiedzi

Wróciłbym do tego Division, ostatnio grałem jak był patch przetrwanie, bo last stand mnie mało co interesował, a pvp i dz mnie nie jarało, za dużo rogalowania i glitchy swego czasu było. Nawet nie wiem czy mój set ab z m4 karabinkiem (swego czasu kosił ten build i to niemiłosiernie - już zapomniałem jakie talenty w broniach trza było mieć) dalej są dobre czy pozmieniało i znowu trzeba wyfarmić jakiś w miarę sensowny build, a i tak nie jestem na czasie, co jest na topie.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

Na topie są wszystkie zielone sety, wśród nich znajdziesz na pewno ten, który odpowiada Twojemu stylowi gry. Po wielu miesiącach "niegrania" zainstalowałem i odpaliłem ponownie Division no i.. sporo nowych aktywności, nowe patche ale po 400-tu godzinach spędzonych z Dragon's Dogmą, w Division biega mi się jakoś tak sztywniutko i mało dynamicznie. Będę się musiał na nowo przyzwyczaić. Skupiam się obecnie co prawda na Divinity ale po Nowym Yorku i podziemiach pobiegam bo chcę wydropić coś nowego, poza tym złote matsy mi się kończą i przydało by się je zdobyć.

Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, KOMARZYSKO napisał:

Wszystko się powywracało do góry nogami ;)

 

He he... Znam to z Destiny - nowy gracz ma szansę szybciej wszystko ogarnąć, niż stary wyga, który wraca do gry po dłuższej przerwie i przez te zmiany zupełnie jej nie poznaje i musi zapomnieć prawie wszystko, czego się wcześniej nauczył.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Poziom Legendarny to niezłe przegięcie. Na Ambitnym już było ciężko, ale teraz robi się prawdziwe piekło. Pomijając zdecydowanie lepsze AI przeciwników (nie stoją jak te koły jak pakuje się w nich ogniem krzyżowym) tylko robią uniki, wycofują się za zasłony bardzo szybko, hakują wieżyczki, do tego non stop się leczą. Opancerzeni kolesie mają jeszcze tarcze, medyków od groma dookoła, zdalnie sterowane miny, pierdyliard razy więcej przeciwników,  gdzie prawie każdy z nich jest elitarny ze zbroją na max. A żeby było śmieszniej to na końcu czeka nie jeden boss jak zawsze tylko...4 xD "Fabrykę napalmu" przechodziliśmy 4 osobowym teamem gdzie każdy mial klasę sprzętu w przedziale 280-290 i zajęło to nam prawie 2h! Normalnie aż się cały spociłem :D

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Tak. Nie wiem do ilu ale nie widziałem gracza który by miał więcej  niż 290.  Chociaż to nie jest jakiś wyznacznik mocy. Wyznacznikiem mocy są zielone sety : ) Wczoraj się dowiedziałem że oprócz zwykłych są też "tajne" zestawy  i są premie za 6 sztuk (normalny set daje premie za max 4). Podobno jak masz takiego seta na sobie w całości to możesz sam! przejść misje na legendarnym poziomie. Jak dla mnie totalny kosmos bo na chwilę obecną (mimo klasy sprzętu 283) gdybym sam podszedł do legendarnego poziomu trudności to przeżylbym może z minutę.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi Ci o "Nabrzeża West Side" gdzie jest min. lotniskowiec to tak jest już dostępna online. Do tego dodali oprócz punktu rekalibracji też punkt optymalizacji gdzie za kredyty (250 tys) i tech division (50) można podnosić statsy broni i sprzętu.

 

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
56 minut temu, Malibu napisał:

Ok, gra kupiona ponownie i teraz pytanko da się pograć bez seasson passa czy jednak wnosi on sporo dodatkowej zawartości bez, której się nie obejdzie?

Jasne że się da. Te dodatki jak już to mogą Ci się przydać grubo po 30 levelu. Wypadają tam topowe przedmioty i części zestawów które na początku nawet jak je zbierzesz to nie będziesz mogl ich używac. Testowałem przez weekend wszystkie dodatki i szczerze mówiąć dupy mi nie urwały! Chociaż tak się wkreciłem w gre, że zapewne je kupię za jakiś czas.

Edytowane przez Ryo-San
Odnośnik do komentarza

Heh, kupiłem tego Season Pass, ściągnąłem dodatki (a w zasadzie tylko jeden, reszta chyba już ściągnięta w patchu) i nayebało mi informacji o jakichś Season Pass Dropsach. Poczytałem, żeby się dowiedzieć, gdzie to otworzyć i czy teraz warto (na razie level 23.), a tu się dowiaduję, że to skrzynki, które dwa razy w miesiącu lądują na mieście i są strzeżone przez wrogów lvl 32. Fajna sprawa, na razie nie tykam :) 

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj grałem z ekipą w której jedna osoba miała w całości (6 sztuk) skompletowany tajny zestaw odzysku. W takim zestawie rzucony punkt regeneracyjno/reanimacyjny daje 30k energii na sekundę co w zasadzie czyni osoby znajdujące się w obrębie punktu nieśmiertelnymi (oczywiście dopóki ktoś nie rozwali apteczki bądź sama nie ulegnie zniszczeniu). Ot taka ciekawostka gdyby ktoś pokusił się na taki zestawik ; ] Przy ostrych zadymach(najazd/legendarny poziom trudnosci/przetrwanie) lub przy eksploracji miejsc skażonych na poziomie 5+ (maska przy skompletowaniu skrzydla medycznego na 100% daje tylko ochronę 4 poziomu) zestaw ten jest doslownie bezcenny; ]

Edytowane przez Ryo-San
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem wczoraj z ciekawości po dłuższej przerwie Division. Tzn próbowałem to zrobić przed wczoraj ale odbiłem się od 9GB patcha, który nie wiedzieć czemu sam się nie zainstalował, jak wszystkie inne patche, tylko dopiero po tym jak odpaliłem gre zaczął się pobierać.

 

Ku mojemu zdziwieniu skoczyłem na 277, a byłem pewny, że miałem poprzednio 256. Dziwne to rozciągnięcie levelu, ale ok. Będzie znowu motywacja do przeglądania lootu innego niż zielony. Trochę nie wiem jak mam dalej levelowac sprzęt. Załatwiłem na szybciora 4 nazwanych bossów i wpadało wszystko tak na max 270, czyli niżej niż mam. Czy będzie jakiś dodatkowy World Tier? Jak przeglądałem misje fabularne na wyższych poziomach trudności to w nagrodach miały sprzęt 256 nie wyższy.

 

Powiem szczerze na razie przeszedłem grę z kolegą na normalu i podbiłem świat do T5. Nie odczuwam pociągu do przechodzenia ponownie misji fabularnych na wyższych poziomach trudności, więc dobrze, ze nowa dzielnica zaoferuje jakieś wyzwanie. A jak tam doszedłem....UUUUU. Nie wiem czy to była wina złego doczytywania się danych, ale co zaczynałem potyczkę to przeciwnicy spamowali mi się na plecach. Dziwne było to o tyle, ze dosłownie minutę wcześniej wyczyściłem np cały kwartał. Widziałem, ze są nowe logi więc będę mógł sobie dodatkowo wszystko pozwiedzać.

 

Czy te Incursion (czy jak się to pisze) np Falcon Lost to są dodatkowe misje czy one tylko  recyclingują misje fabularne?

 

Jeśli chodzi o SP. Dłuższa chwilę się z tego doktoryzowałem pod kątem grania w parze z kolega i wyszło mi, że Dvision nie ma interesujacych DLC w tej materii. Nie lubie wleczenia się po tunelach więc Underground odpadł. Survival mnie zapowiedziami i recenzjami nie przekonał. Last Stand jako PvP odpadł. Stwierdziłem, że zamiast doinwestowywać w i tak ogromną grę, lepiej będzie się przesiąść na Ghost Recon jak mi się już epidemiologia znudzi. Wiadomo, że to subiektywna ocena.

Odnośnik do komentarza

Jak chcesz coś wyżej niż 270 to musisz przechodzić misje na poziomie ambitnym bądź legendarnym. Levelowanie sprzętu zdecydowanie straciło kiedy pojawiły się zielone sety. Dlatego klasa sprzętu nie już żadnym wyznacznikiem siły bo ktoś kto ma powiedzmy 260 ale ma zlozony zielony set(badz kilka) to samymi bonusami i talentami zmasakruje w sekundę kogoś kto ma powiedzmy teoretycznie mocniejszy set zlozony na topowych itemach. Jesli chodzi o broń to patrz też na talenty albo zrob upgrade w terminalu przy punkcie optymalizacji. Jeżeli nie chcesz powtarzać w kółko kolejnych misji tylko z wyższym poziomem trudności to ogarniaj misje "ważne cele" codzienne albo tygodniowe. A max nagroda to 256 ale to nie oznacza że wpadnie Ci item o max 256 tylko conajmniej 256. Oczywiście im wyższy poziom trudności tym szansa na trafienie czegoś wyżej niż 256 jest zdecydowanie większa.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...