Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja tam zawsze wolę najpierw sporo pojeździć po singlu a dopiero potem bawić się w multi albo w ogóle nie grać online tylko czasem kanapowo ;) Nie zmienia to faktu, że gra to masakrator. 

 

Don, kupiłeś DLC oba już mam nadzieję? ;) Bardzo warto, gwarantuję. Chociaż drugie DLC dopiero w maju, to pierwsze daję TONĘ funu. Polecam z całego serca, trasa "Zeldowa" i  "F-Zerowa" to małe geniusz. Zwłaszcza Zelda, gdzie zbierasz Rupee zamiast Coinsów ^_^

Odnośnik do komentarza

Można wyłączyć DLC podczas grania online?

Wiadomo goty, ale wszyscy cały czas nowe mapki wybierają, a ja chętnie na podstawowych tylko bym pograł. Pododawajcie mnie do znajomych, gram prawie codziennie w MK8 online, a wiadomo rywalizacja większa z kumplami z listy znajomych ;)

Edytowane przez Jeez_PS
Odnośnik do komentarza

Można wyłączyć DLC podczas grania online?

Wiadomo goty, ale wszyscy cały czas nowe mapki wybierają, a ja chętnie na podstawowych tylko bym pograł. Pododawajcie mnie do znajomych, gram prawie codziennie w MK8 online, a wiadomo rywalizacja większa z kumplami z listy znajomych ;)

 

Plusem (lub Minusem - nie pamiętam dokładnie) wybierasz grę z DLC albo bez. Na ekranie wyboru postaci.

Ja gram w Mario Kart 8 od premiery i częściej wybieram nowe trasy. Są naprawdę dobre, rewelacyjnie zaprojektowane i graficznie też bardziej dopracowane.

Nie wiem jak Wy, ale gdyby Nintendo zapowiedziało kolejne DLC z trasami to biorę je w ciemno. Gra miałaby niesamowitą żywotność. 

Edytowane przez Kris77
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Jeez_PS, DLC nie wyłączymy. Gra paruje nas z użytkownikami, którzy również zakupili owe dodatki.

 

ps: czy tylko ja mam wrażenie, że nowe trasy do Mario Karta 8, to najuczciwsze i jedne (kolejne trasy w drodze) z najlepszych DLC ostatnich lat?

 

Nie, nie tylko Ty masz takie wrażenie ;) za 1/3 ceny gry otrzymujemy 6 nowych postaci, 8 wariantów kolorów dwóch istniejących i do tego w sumie 16 nowych tras. Za 50 złotych otrzymujemy więc praktycznie 50% nowej zawartości w grze.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Pograłem trochę dzisiaj z bratem (jak co dzień od poniedziałku) i trafiliśmy na takiego typa. Ogarniał dobrze, ale po tej jednej mapce gdzie cały czas był gnojony (czerwone skorupy) wyszedł...

 

0S5PmqB.jpg

 

Ponad 37000 punktów!! :O

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Dla mnie to chyba jedyna gra wyścigowa gdzie bezpośrednia rywalizacja sieciowa ma sens z uwagi na to, że nie ponosimy konsekwencji tego jak ktoś się w nas wpierniczy :) W bardziej realistycznych racerach potyczki sieciowe prowadzą wyłącznie do bólu głowy.

Odnośnik do komentarza

Odpalilem Mario Kart 8 po raz pierwszy w zeszlym tygodniu z zona i szwagrem na testa. Bawilismy sie swietnie mimo ze Wii Remote (oryginalny) co jakis czas tracil polaczenie podczas wyscigu co jest duza bolaczka tej gry, bo patrzac na inne fora to dosc powszechny problem.

Odnośnik do komentarza

Już chyba wszystko napisaliście na temat fenomenem MK , dodam od siebie jeśli ktoś nie może się zdecydować na ten tytuł , to musi choć na parę tras przejąć kontrolę na własną rękę , niestety YT nie odda tego całego miodu ! Ja jeszcze zapytam krótko.... ( kupiłem dodatkowe trasy do MK8) kiedy wyjdzie nowe F-ZERO ?! 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...