Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

Mi przywiózł kurier i już godzinkę pograłem :/ teraz niestety muszę do klienta jechać, ale jakoś o 19 czy 20 mogę dołączyć online jeśli będzie jakiś turniej. Z tym, że ja nie będę używał skype'a ani innego chata, więc jeśli chcecie po prostu grać to dajcie tutaj znać o której. Aa.. jakby co to moja żona też będzie grać (świetna jest ta opcja online + splitscreen) więc z jednej strony większa szansa, że nie będziecie ostatni, a z drugiej jak Was dziewczyna rozwali..

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Powiem tak:

 

1. Wybieramy Single Player

2. Wybieramy Grand Prix

3. 150 cc

4. Wybieramy ostatnie Grand Prix, te z dzwonkiem

5. Pokonujemy pierwszy zakręt na planszy Koopa City

6. Sr,amy pod siebie z wrażenia

 

 

JAK TO WYGLĄDA W TRYBIE PRZENOŚNYM 

 

tenor.gif

 

 

 

 

 

 

Online działa bez zarzutu, szybciutko znajduje pokój, wyścigi bez lagów,

 

C-gZC8LV0AEU5Ns.jpg

 

Inne poljaki też już grają.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

ja dziś miałem grać ale niestety (xd) kolega z butelką przychodzi

 

chyba że z nim w coopie dołączymy, ale to wieczorem

 

Nie wiem jak, ale włączyłem niechcący te wspomaganie. Masakra, nie da się z tym grać, przestrzegam. Na fuksie dojechałem piąty do mety, bo pojazd na więcej mi nie pozwalał.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Z tego co internety piszą wspomaganie jest domyślnie włączone xd

 

BTW zadzwoniłem na infolinię MM, żeby się dowiedzieć czy jutro będzie, a tu koleś mi mówi, że on ma napisane, że w lubelskim sklepie jest jedna sztuka, ale odpakowana i siedzi w konsoli na ekspozycji i mogę podjechać odebrać tą sztukę :dynia: Mówię mu, że panie, ale gdzie moja NOWA sztuka, a on, że nie wie i że to DZIWNE. Mają zadzwonić do mnie z lubelskego MM wyjaśniać sytuację. No aż mi ciśnienie skoczyło.

Odnośnik do komentarza

Pierwsze wrażenie prawie jak w Zeldzie, taka grafa w zupełności mi wystarczy (nawet w docku), niech tylko robią zajefajne gry. A teraz pytanko, da się jakoś zmienić sterowanie na jednego joycona (singiel). Odnośnie wspomagania, myślę że to dla dzieciaków opcja, co mają +/- 3 latka.

 

I drugie pytanko, da się ustawić muzykę trochę głośnej od dźwięków? Tylko nie mówcie, że ta gra jest tak biedna w opcje?

 

update: na pierwsze pytanie już znalazłem odpowiedź, włożyłem prawego joycona do konsoli :). Głupio, że nie da się normalnie (chyba) zmienić, bo to przydatne, gdy chcesz dziecku dać pograć w singlu na jednym joyconie, co jest dla niego wygodniejsze.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Mam! Jak ta gra wyglada na małym ekranie to ja (pipi)ix :banderas: a tak to stare Mario karty. Szkoda ze nie ma tego dlc z mercedesami :/ przyzwyczaiłem sie już do wyścigówki merola z w(pipi)ionym luigim

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

Funditto, Na starcie wyścigu naciśnij plus albo minus i tak naciśnij lewy trigger/bumper.

 

Zdrowywariat, możesz joycona pojedynczego używać normalnie, wystarczy że w menu switcha w opcjach kontrolerów na głównym ekranie zmienisz ich ustawienie. Właśnie testuje takie rozwiązanie po singlu.

 

Gra jest fenomenalna, jak to mk8, mobilnie prezentuje się oszałamiająco

Coś si zmieniło w Blue shellach. Dawniej jak był jeden na całe gp to było dobrze, teraz w dwóch kolejnych wyścigach oberwalem...Czterema, po dwa na wyścig :obama:

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...