Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Grałem ok 100 godzin na WiiU i zamierzam machnąć kolejne 100 na Switchu, a i nawet jakby był voice chat czy coś to bym nie używał. Voice chat to się nadaje do Fify, albo CSa, ale w Mario Kart, a tym bardziej Splatoonie nie widzę dla niego zastosowania. Chyba, że pomiędzy rundami. Podczas grania by tylko przeszkadzał.

co za durne gadanie xD przeszkadzal by xddd

 

fundamentem gry online z znajomymi jest chat glosowy - jak sie gra na powaznie to by krzyczec slawetne plecy plecy plecy lub wydawac polecenia i komunikowac sie, w bekowym podejsciu by po prostu pogadac, skomentowac jakas akcje, posmiac sie

 

to wlasnie odroznia granie online z znajomymi od grania z randomami, jak do domu zapraszasz znajomych do grania na konsoli to tez w trakcie gierki z soba nie rozmawiacie?

 

zreszta na boga to XXIw i handheld o mocy poprzedniej generacji stacjonarek czy nawet nie mocniejszy, z zarezerwowana wieksza iloscia ramu na OS niz miala np cala vita lacznie, to powinien miec yebany standard, jak komus sie to by nie podobalo lub sie wstydzi to nikt nie karze mu tego uzywac, ale gadanie, ze by to przeszkadzalo to xdddd

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

A gra znikła ze strony Saturna :)

 

Ale wydaje mi się, że to u nich norma przy przedsprzedaży. W dzień premiery dopiero zamówienie trafia do realizacji stąd wysłane maile. Poczekamy zobaczymy.

 

Ja mam jeszcze w xkom backup ;)

Odnośnik do komentarza

Jak by ktoś się wybierał przypadkiem do MM/Saturnie w Krakowie, to proszę o info, czy już mają na stanie.

 

Chwilę się zastanawiałem nad cyfrą ze względu na szybsze ładowanie gierki, ale jednak wolę sobie wmawiać, że gra w plastiku lepsza bo coś tam z półką i zapachem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...