Skocz do zawartości

Mario Kart 8 Deluxe


Karas

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

No wiadomo, że więcej ludu w tym trybie. A już zwłaszcza jak trzeba gonić typa z gwiazdką.

 

Gra świetna, tylko nie umiem w nią (jak to ja w wyścigi) . Dopiero przy którymś rajdzie skapowałem, że trzeba driftować, żeby jechać szybciej -_-. Dzięki temu wypadam też częściej z trasy, ale nie od razu Kraków zbudowano. Tutaj każda postać ma inne statsy, które miksują się dodatkowo z pojazdami i ich tuningiem?

Odnośnik do komentarza

Dirftujemy na każdym zakrecie. Zawodników masz trzy klasy - lekka, średnia, ciężka. Im wyżej tym wolniej ale masz przewagę przy zderzeniach.

 

Najlepsze drifty na oponach slick

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ja nie grałem w MK od czasów N64, narazie najbardziej podoba mi się tryb battle, jest zadyma jest zabawa, może dlatego, że nie znam jeszcze tras, bo w battle sobie jakoś radzę (czytaj nie zawsze jestem ostatni :)). Brak kumunikacji doskwiera, i mam nadzieję, że Nintendo odejdzie od pomysłu czatu przez telefon i zrobi normalny, chciałoby się pogadać, choćby w lobby, bo w samej grze nie jest aż tak potrzebny. No ale to Nintendo i pewnie doczekamy się czatu, jak u konkurencji, na Switchu3, heh. Fajnie się gra online, wszystko śmiga jak trzeba, szkoda tylko, że taki mały wybór różnorodnych postaci, nie ma kim grać, gdzie są postacie ze Star Foxa, gdzie jest Samus, gdzie są postacie z Donkey Konga (oprócz niego samego), zamiast tego dali jakieś nie wiadomo co.

Edytowane przez zdrowywariat
Odnośnik do komentarza

Zawodników masz trzy klasy - lekka, średnia, ciężka. Im wyżej tym wolniej ale masz przewagę przy zderzeniach.

No nie. Im cięższy zawodnik tym większą ma prędkość. Traci za to na przyspieszeniu.

 

Tak czy siak klasy mają teraz mniejsze znaczenie ze względu na to, że dużo można skorygować doborem samych części.

 

original.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

ja sobie pykam online wlasnie to zapraszam, widzialem opcje dolaczania do rozgrywki znajomych to sprobuj bo bezsensu zakladac pokoj dla nas dwoch

Nie mogłem się dołączyć chyba chyba masz pełny serwer.

 

Pierwszy wyścig od razu online, 8 msc ze znajomością tylko podstawowego sterowania nie jest źle ;) Ale ta gra to będzie kocur online że znajomymi :obama:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...