Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

oled (pierwszy model konsoli) - super ekran, 3-4h pracy dzialania, brak wbudowanej pamieci, mura effect mniej lub bardziej widoczny(wada technologii), dostepna w wersji 3g/wifi lub samej wifi

 

lcd (drugi model konsoli od miesiaca juz tez do kupienia w pl) - gorszy jakosciowo ekran choc pozbawiony wad technologicznych, dodatkowa godzina dzialania, wbudowane 1gb pamieci, minimalnie zmieniony ksztalt przez co ponoc jest bardziej ergonomiczny, dostepna tylko wersja wifi

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Te nowe slimy na razie widzialem ze od 800zl w gore u nas lol.

Ja za swoja adlem 650 z karta 4gb+little big planet i tez spoko oferta jak na wtedy dla mnie. Chociaz byly tez golasy po 550 w necie, ale juz widze nie ma takich.

 

Ps. Ficuś widze ze feza masz na tapecie teraz pograles juz cos zeby napisac o tej gierce? Bo sie zastanawiam nad nia wyglada ciekawie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Hmm, no nie ma szans znaleźć nic lepszego. Ta oferta za 624 zł z kartą 8GB i tymi Jakami jest bezkonkurencyjna. Nie chcę z UK sprowadzać, a w miarę szybko załatwić temat. Gadałem z infolinią Sony i nie ma problemu z niczym, jeśli to EU dystrybucja, menu PL nawet jakby nie było to można pobrać z ps store.

 

No i właśnie sprawdzałem co mam w PS+ odkąd go mam (kwiecień) i jest Gravity Rush, Uncharted, Sly: ZwC, Muramasa Rebirth, PixelJunk :D Mam jeszcze crossbuy z PS4 Flower i Flow+DLC, które uwielbiam i chętnie pocisnę 100%, więc grania na całe wakacje w cenie zestawu, bo Vita ma być dodatkiem do PS4, a nie 1ną konsolą w domu :) Oczywiście z czasem dokupię Personę 4.

 

#sonytakiedobre (z tym PS+)

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

HGadałem z infolinią Sony i nie ma problemu z niczym, jeśli to EU dystrybucja, menu PL nawet jakby nie było to można pobrać z ps store.

 

Pierwsze slysze aby dalo sie pobrac PL menu ze sklepu. Ale nie masz sie co martwic bedzie PL menu jest jest z Europy - ja mam 2 konsole - jedna z Niemiec a druga z UK i obie maja Pl menu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Miałem okazje pograć troszkę no nowej vicie i kurde no lepiej leży w dłoniach, wydaje sie jakas taka lepsza, ekran jest bdb, kolory dość nasycone, zdziwiony byłem jak to wyglada w rzeczywistości, dużo lepiej niz na filmikach porównawczych czy zdjęciach.

Wiadomo jak sie przystawi vite z oled to różnica jest, ale nie jest ona aż taka jak niektórzy piszą

 

Jak kiedys bede ponownie brał vite to na 99% wersje slim

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam pytanie do obcykanej osoby przed ewentualnym (ponownym) zakupem nt. Remote Play z PS4. Załóżmy, że muszę wynosić się z pokoju, wyłączam TV, PS4 zostawiam włączoną i odpalam sobie Vitę. Wychodzę z pokoju, przechodzę przez przedpokój (gdzie mam router) i zasiadam sobie z handheldem na fotelu w drugim pokoju. Łączę się z PS4 i gram, oczywiście w singla, bo multi mnie w ogóle nie interesuje. I jak to granie wygląda, śmiga to komfortowo czy szarpie niemiłosiernie? I jak wtedy wygląda na Vicie sterowanie w takim np. The Last of Us: Remastered? Bo w przypadku tej gry deweloper wykorzystał każdy jeden przycisk w DualShocku 4, a PSV ma tego przecież mniej...

 

Bo waham się już tylko między PS Vita a PS TV (w połowie listopada). Z jednej strony biblioteka gier na "zwykłą" Vitę jest jasna i klarowna (na PS TV jest to trochę zakręcone), z drugiej odpalenie kilka perełek z Vity i PSP na dużym ekranie i zabawa za pomocą DualShocka 4 to atrakcje nie w kij dmuchał. No i przy Remote Play gra się wtedy za pomocą pada od PS4 na innym dużym TV, więc wszystkie potencjalne problemy ze streamingiem na przenośnej Vicie są wyeliminowane. Tylko jak z tą jakością połączenia sprawa wygląda?

Edytowane przez Kasias
Odnośnik do komentarza

Jest lekki input lag, więc w gry wymagające małpiej zręczności bym sobie odpuścił ze względu na sterowanie. Ale takie np. Child of Light w remote play gra się świetnie. Podstawa to dobrze skonfigurowany dobrej jakości router. A i w Destiny też jedną misję przeszedłem i bez problemów. Nie jest to komfort grania padem na TV, ale można się pobawić, grafa na Oledzie miażdży m.in. kolorami i wyrazistością :) Lekki input lag do przyzwyczajenia się wg mnie.

 

E: Acha i nie ma 60 fps. Jak Child of L. chodzi na PS4 pięknie, tak na Vicie wyraźnie wolniej. To raczej oczywiste, ale wolę dopisać :P

Edytowane przez KIELiCH
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...