Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

macie problemy od kilkunastu dni z friendlista na vicie? zawsze bylo wszystko idealnie, a od jakiegos czasu czesto albo wogole mi sie nie wczytuje albo wczytuje z bledami

Praktycznie każdy to ma wyświetli tylko 16 osób które sobie konsolka wybierze.

Porażka.

Druga sprawa to fakt, że na Vivie nie można zobaczyć "imprez" założonych przez innych użytkowników jak systemu vita.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

teoretycznie (gdyz nie obcowalem z takim przypadkiem) to jedno konto moze byc aktywne na dwoch vitach(a chyba nawet od jakiegos miesiaca na trzech), podobnie jak jest z ps3 gdzie z 5 aktywnych na raz konsol zniwelowali pare lat temu do dwóch

 

vita nie ma multilogowania, wiec w jednej chwili mozesz miec na niej aktywne tylko jedno konto, kazda zmiana konta równa sie reset ustawien systemowych konsoli i najlepiej jeszcze zrobic dodatkowo dezaktywacje konta przez menu. Przez to ze nie ma multilogowania na vicie mozesz ogrywac tylko gry ktore zostaly zakupione na koncie, ktore aktualnie masz wpisane na vicie, jesli wlozysz wtedy memorke z grami kupionymi na innym koncie to sie po prostu nie uruchomia(a nawet chyba ich nie wyswietli i od razu kaze sformatowac karte).

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Coś mi się z Vitą spierniczyło :/ Przeglądałem sobie fejsa i mi się nagle coś zawiesiło. Przytrzymałem przycisk od wyłączenia na kilka sekund i się wyłączyło. Teraz od półtorej godziny przycisk PS miga na niebiesko i konsolka nie chce się włączyć. Forumku co robić, da się to jakoś naprawić?

Odnośnik do komentarza

Mam wrażenie, że powyższego posta napisał nayebany indianin w swoim języku i przetłumaczył to za pomocą tłumacza Google.

 

Jedyne pytanie, jakie zrozumiałem, to o kartę pamięci. Kupisz ją tu:

 

http://www.ceneo.pl/17121644

 

lub na Allegro, co pewnie wyjdzie taniej. Karta 32GB raczej łatwo dostępna nie jest. Ostatnio trochę się rozeznaję w temacie Vity i o kartach też trochę info szukałem.

Odnośnik do komentarza

Witam.

Laska ma możliwość wzięcia vity w abonamencie za 1 zeta.

Pytanko.

Mam konto ps plus dzielone na 2 z kumplem, mam przypisana PSP do tego.

Da rade dopisać jeszcze vite żeby korzystać z gier z plusa? Czy PSP trzeba odłączyć? W sumie na chooj mi vita ale jak juz będzie to chociaż żeby gry z plusa obrać. I jaka kartę do tego? Rodzaj jaki? Bo pojemność to jak największą.

Edytowane przez adamst85
Odnośnik do komentarza

Witam.

Laska ma możliwość wzięcia vity w abonamencie za 1 zeta.

Pytanko.

Mam konto ps plus dzielone na 2 z kumplem, mam przypisana PSP do tego.

Da rade dopisać jeszcze vite żeby korzystać z gier z plusa? Czy PSP trzeba odłączyć? W sumie na chooj mi vita ale jak juz będzie to chociaż żeby gry z plusa obrać. I jaka kartę do tego? Rodzaj jaki? Bo pojemność to jak największą.

normalnie będzie działać (ps3, psp, psv) jeszcze ps4 do tego konta mozesz podpiąć ;-)

karty pamięci to są specjalne karty do vity, bo pewnie myślałeś ze to jakieś memory stick czy coś innego :-)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...