Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

jak skasuje gre ktora mam w wersji cyfrowej z pss to razem z nia kasuja sie wszystkie save'y, tak? nie ma mozliwosci zeby save zostal?

jak gram z kims online i po skonczonej grze chce go dodac do znajomych ale nie zapamietalem dokladnie id zeby wyslac zaproszenie to gdzies mozna zobaczy liste osob z ktorymi gralo sie przez siec? cos takiego jak jest na ps3 "poznani gracze"

Odnośnik do komentarza

Tak, sejwy z gier PSP zapisują się. A co do kopiowania sejwów z PSV, to chyba tylko pozostaje opcja poprzez chmurę PS+. Bo inaczej przez menadżera zawartości, o ile się nie mylę - nie da się skopiować samych sejwów. Trzeba całą grę skopiować. Straszna lipa z tym i marnowanie miejsca na dysku PS/PS3.

 

A ja mam za to pytanie: jak się pozbyć sejwa z danej gry? Nigdzie chyba nie ma w menu konsoli "zakładki" z sejwami. W dodatku jak mamy grę na karcie (karta z grą), to przecież sejw się zapisuje na tej karcie. Zatem - jak usuwać sejwy? Odinstalować grę i wtedy się usunie?

Odnośnik do komentarza

save nie zapisuje sie na karcie z gra, save zawsze zapisuje sie na konsoli. Jak np sprzedales gre na nosniku fizycznym to by pozbyc sie z vity save'a trzeba gre z niej odinstalowac(czyli usunac babelka z menu). Save'y z gier na nosniku fizycznym tez mozna kopiowac na ps3/pc na tej samej zasadzie co gry z cyfrowej dystrybucji czyli kopiuje sie wszystko( tylko, ze w tym przypadku oczywiscie sama gra sie nie skopiuje bo byla na nosiku fizycznym) czyli sam save i ewentualne patche.

 

Pokrecone to jest - jak sie nie ma ps plus i nie bawi chmura to sprawa save'ow na tej konsoli rozwiazana jest tragicznie

 

edit - o fuck wlasnie czytam, ze jest doslownie pare gier na vite ktore save'y zapisywaly na nosniku fizycznym gry - to juz calkiem jaja o_O

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
edit - o fuck wlasnie czytam, ze jest doslownie pare gier na vite ktore save'y zapisywaly na nosniku fizycznym gry - to juz calkiem jaja o_O

 

 

A mi się wydawało, jak czytałem przy premierze Vity, że każda gra będąca na karcie - zapisuje na niej stan gry i patche/dlc.

Czytałem o tych nośnikach na których są gry do Vity i pamiętam, że karty są w wariantach 2/4GB a 5-10% pamięci karty przeznaczone jest na zapis stanu gry oraz pobrane patche lub DLC.

 

 

Tutaj coś znalazłem. Ale artykuł stary i być może w kolejnych update'ach systemu zrezygnowali z takiego rozwiązania.

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...