Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

nie majac karty z gra wlozonej do konsoli mozsz dalej bez przeszkod kopiowac zawartosc gry na pc lub save do chmury. ja mam killzone mercenary, dragons crown i ffx i na pewno zadna z nich nie zapisuje nic na cardridgu. na szybko znalazlem ze taki dzwny jest np jakis dynasty warior

Odnośnik do komentarza

Obawiam się, że w ogóle nie masz co liczyć na 64GB w Europie. Dwa lata minęły od premiery konsoli, a u nas jest nawet trudno dorwać kartę 32GB. Ale jakby co to na Play-Asia są 64GB za jakieś 115$ z wysyłką. Ja się zastanawiam czy nie zmienić mojej 32GB na 64GB. Wiecie, lubię mieć wszystko pod ręką a nie kopiować (backup) na dysk i usuwać, by wgrać coś nowego. A na 32GB wszystkie dotychczasowe gry z PS+ się nie mieszczą ;)

Edytowane przez Emtebe
Odnośnik do komentarza

32GB to już naprawdę sporo jak na karte - z reguly miesci się wszytsko w co gram, pare gier, których nawet nie odpaliłem i nadal mam 1/3 wolnego. Nie wiem czy warto wydawac na 64GB w takim przypadku, zwłaszcza, ze 32ke można często na promocji za 150 zl wyrwac.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

No ja za tyle wyrwałem, jak Empik zrobił wyprzedaż rzeczy na Vitę. Dlatego powstrzymałem się z kupnem 64GB. Ale tak jak wspomniałem, lubię mieć wszystko w jednym miejscu. A teraz mam niemal całą kartę zajętą grami, w które gram. A kilka gier mam też jako backup na dysku PS3, bo nie wszystko się pomieściło. Teraz jak się pojawią kolejne gry z PS+, to znowu będę coś usuwał, by wgrać coś nowego. Niestety ale powolnie przechodzę gry, bo i czasu na to mało dlatego nawet przy 32GB muszę grami żonglować.

Odnośnik do komentarza

Profil zapisuje się w pamięci konsoli i może być tylko jeden. Jedyna opcja zmiany profilu to wyrzucenie poprzedniego.
Na karcie pamięci zapisują się: obrazki, filmy, muzyka, sav'y oraz gry i dodatki z elektronicznej dystrybucji.

Tak więc możesz korzystać z dwóch kart, ale tylko na jednym profilu.

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ja mam pytanie w sumie identyczne jak .:marioo:. , ale muszę się upewnić.

 

Jeżeli konsolę chcę odsprzedać i nie chcę, by nabywca zalogował się na moje konto, to najlepiej sformatować kartę?

 

Rozumiem, że to moje konto, na którym mam zapisane m.in. trofea po wywaleniu z Vity dalej mam i np. mogę się na nie zalogować na PS3 i PS4 oraz tam dalej grać, nabijać trofea, kupować Plusa itd.?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...