Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Schowałem się pod kołderkę podświetliłem ekran na maksa na białym tle i nadal nic nie widzę.

Może nie szanujecie?

Ja swoją po grze zawszę chowam do pokrowca. 

 

Zdunek, może dlatego, że MURA widać na CIEMNYM tle? ;) 

 

@Vip77

Nie aż tak, po prostu delikatnie widać, przywykłem już do tego. Chociaż czasem w Isaacu czy Dead Nation (generalnie - ciemnych grach) irytuje 

Odnośnik do komentarza

Schowałem się pod kołderkę podświetliłem ekran na maksa na białym tle i nadal nic nie widzę.

Może nie szanujecie?

Ja swoją po grze zawszę chowam do pokrowca. 

musisz sprobowac na ciemnym tle, odpal hotline miami lub lone survivor 

 

ja akurat mam farta ze ta moja kolejna vita praktycznie nie ma tego efektu tylko takie malutkie kropeczki ale ani w hotline miami czy lone survivor ich nie widze

Odnośnik do komentarza

Dziwna sprawa. Teraz w sumie nie wiadomo czy to sprzęt nawala czy może te gry coś partolą.

Polecam sprawdzić inne szpile (demo Escape Plan lub pełną wersja jeśli posiadasz lub Sound Shapes)  czy problem i w nich występuje. Jak występuje, to najlepiej zresetować całkowicie Vite - może coś to da. Jeśli nie, to najlepiej zadzwonić do serwisu i sięgnąć rady "specjalistów"

Odnośnik do komentarza

Chyba jednak kupię kartę, bo jego ma 8gb... :(

 

Inne pytanie - Jak mogę pobrać grę na PS Vitę jeśli jest ona w cross buy? Akurat teraz próbowałem pobrać Hotline Miami i uparcie zasysa mi tylko wersję na PS3...

 

Oczywiście chcę ściągnąć wersję na PS Vitę, ale korzystając z PS3, bo nie mam jeszcze tej nieszczęsnej karty

Edytowane przez dawdi17
Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek

Kilka pytań od nooba:

Z racji na kupe w sklepach z dostępnością kart pamięci mam pytanie, czy mają one jakiś region lock? moge sobie ściągać z kanady/playasia?
po czym poznać że gra jest w cross buy? god of wara mam kupione dawno dawno temu na ps3 i widze ze moge zassac a tekie borderlandsy 2 czy walking dead juz nie mimo ze kupiłem na ps3 i jest cross buy.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...