Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Nic mi się nie pomyliło, bodajże w 2013 jak założyło się konto na psn, to przez dwa tyg (jakoś tak miałeś darmowego golda) można było pobrać uncharted i gravity rush. Dodam jeszcze, że gość, który chce mi sprzedać Vite, ma wersję Slim, miał to ktoś z Was w dłoniach? Tandzia straszna ?

Edytowane przez S_600
Odnośnik do komentarza

Dodam jeszcze, że gość, który chce mi sprzedać Vite, ma wersję Slim, miał to ktoś z Was w dłoniach? Tandzia straszna ?

 

Moim zdaniem wersja Slim jest znacznie lepsza od pierwszej - oczywiscie pomijajac wyswietlacz bo pierwsza ma OLED, ale mi ten LCD bardzo odpowiada.

 

Slim znacznie lepiej wyglada i co wazne - lepiej lezy w dloniach bo jest cienszy, lzejszy i bardziej zaokraglony, ale zalezy jak duze kto ma dlonie.

Wykonanie jest na prawde dobre - nie jest to zaden plastik-fantastik, wiec nie ma mowy o robieniu nowej wersji tanim kosztem jak w przypadku PSP 3000.

Mniejsza PS Vita na zdjeciach wyglada moze troche dziwnie - rzuca sie w oczy ta ramka wyswietlacza., ale w rzeczywistosci konsola prezentuje sie znacznie lepiej - po zakupie bylem bardzo pozytywnie zaskoczony.

Edytowane przez saptis
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Jak to jest z akcesoriami do Vity potrzebnymi do niedzielnego grania? Tak dokładnie chodzi mi o Vita TV, czy tam PS TV.

 

Goła Vita TV jest tania, ale nie ma nic w zestawie. Ot wbudowana pamięć to 1GB i pada trzeba dokupić. Czy gry na cartach potrzebują czegoś jeszcze do odpalenia? Konieczna jest jakaś instalka, czy coś? Naczytałem się, że chciwe Sony sprzedaje tanio konsole, ale wymaga od klinetów, by i tak kupowali absurdalnie drogie Memory Sticki ich marki. Chodzi o korzystanie z funkcji sieciowych i pobieranie gier z PSN, czy do czegoś jeszcze to jest potrzebne?

 

Vita TV Bundle zawiera pada i kartę 8GB. 8GB starczy na cokolwiek sensownego, przy założeniu, że i tak bym nie grał w więcej niż 1-2 pobrane gry, zapewne PSP/PSOne? Ile średnio zajmują gry na Vitę?

 

Czy Vita TV kupiona zza oceanu działa u nas normalnie, pomijając oczywiście konieczność dokupienia kabla zasilającego z europejską wtyczką?

 

Co ewentualnie powinienem mieć jeszcze na uwadze kupując konsolę? Zdecydowałem się na wersję TV, gdyż i tak nie interesują mnie ŻADNE gry wymagające mazania po ekranie, nie ważne jak dobre. Mam już trzy handheldy i nie chcę kolejnego, którego będę się bał wyciągnąć z pokrowca, bo drobina kurzu spadnie mi na ekranik...

 

Dzięki z góry za pomoc.

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Konsolka zaliczyla freeza podczas grania w killzona. Co radzicie? Wylaczenie nie dziala, wyjscie do menu nie dziala, bateri wyjac nie mozna. Konsola na nic nie reaguje. Pozostalo czekac zatem, az sie rozladuje.

 

Czyzby to byl blad ?:

"An error has occured. The PS Vita system will be powered off"

 

Ja ostatnio grajac w tryb multiplayer w Killzone mialem taki blad, pojawil sie ten napis, ekran zrobil sie czarny, ale konsola sie nie wylaczyla. Przytrzymalem dosyc dlugo power, pojawilo sie menu trybu awaryjnego, dalem Rebuild Database i konsola po tym procesie normalnie sie uruchomila.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

#1. Dość dziwna problem mam z download-em na Vicie. Gry (podstawa) ściąga sie w normalnym tempie ale patche/aktualizacje idą z prędkością pierwszych modemów. Przykład - Killzone (około 3giga) około 1/1,5h ściągania - aktualizacja 500 megowa ściągała się dobre 6/7 godzin) ... Ta sama sytuacja była z grą która jest teraz w plusie (coś na M) - podstawa szybko - patch parę godzin ... Jakieś sugestie jak to naprawić ?

 

#2. Jak wyłączyć tą smętna muzyczkę w menu?

Odnośnik do komentarza

Mam pytanie do posiadaczy PlayStation TV - czy jeżeli na Vicie korzystam z konta ping182 i na PlayStation TV również ustawię sobie konto ping182, to będę mógł włożyć kartę pamięci z Vity do PSTV bez konieczności formatowania jej? Chodzi o to, żeby progress robiony poza domem przenosić sobie bez problemu na 'duży' ekran, bo jednak wolę grać na telewizorku. Wiem, że mogę wrzucać save w chmurę, ale nie chce za bardzo kupować drugiej karty pamięci, plus 1GB na pokładzie PSTV raczej nie starczy mi na zbyt wiele gier.

Edytowane przez ping
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...