Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie sytuacja wygląda tak:

1 Gra jest używana, nie odpaliłem jej na mojej konsoli bo nie widzi tego kartridża, nie mam aktualnie możliwości sprawdzenia jej na innej konsoli..

Lampka się świeci?

Polecam twardy reset z wyciągniętą kartą pamięci(trzymaj 10 sek klawisz włączenia na wyłączonej konsoli i dla własnego bezpieczeństwa wcześniej kopiuj zapisy gier), jeżeli to nie pomoże prawdopodobnie uszkodzona karta lub czytnik.

Edytowane przez Zdunek
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Jezeli dodales je do swojej biblioteki (przez apke PS, PS3 lub np. strone internetowa) to tak. Jezeli te 10 gier to edycje cyfrowe to nie beda dzialac na Twoim koncie.

E: w sumie jak nie miales abonamentu w ogole to Szczurek oczywiscie ma racje i nie dostaniesz nic poza aktualna oferta z PS+.

Edytowane przez pawelgr5
Odnośnik do komentarza

Spoko, te gry to jakieś shity, frobisher says, lbp,octopus, ecolibrium itd. Co do Twojej odpowiedzi Szczurku to masz rację, ale ostatnio mam szczęście, dostałem dwie gry za darmo na xbox live (chariot i volgarr) za darmo, mimo że nie mialem wykupionego abonamentu w tamtym roku :). Ok, czyli z tą Vitą daje sobie spokój, tak patrze i nie ma w co grać na tej konsoli

Odnośnik do komentarza

Za 350zl za PS Vite w idealnym stanie z 8GB memorka i grami to moim zdaniem super cena.

Jesli to zestaw 10 gier z Mega Pack to wcale nie sa shity bo sa tam 3 na prawde fajne gry:

  • Little Big Planet, 
  • Wipeout 2048,
  • Little Deviants.

Gierki poza wymienionymi wyzej tytulami to raczej shit, Frobisher to ciekawostka, ale nic konkretnego.

Te gry sa przypisane do okreslonego konta, wiec na innym nie zagrasz.

 

Ja mam Mega Pack i dwie z tych gier mialem w pudelku, a LBP kupilem bo bardzo mi sie spodobalo, a nie chcialem tylko cyfrowki. Dodam, ze LBP na PS3 troche mnie odrzucil, ale na PS Vita to inna sprawa - gra idealnie nadaje sie na ta konsole, ciekawie wykorzystuje jej dodatkowe funkcje.

 

Na PS Vita jest w co grac - niby to kilka gier, ale ja sam po zakupie zauwazylem, ze az tak zle nie jest - tzn z grami, ktore juz sa. Obecnie mam 7 gier w pudelkach, ktore zapewnia mi zabawe na dlugie godziny, do tego dokupie jeszcze jakies cyfrowki i bedzie ok. Przyszlosc konsoli nie wyglda zbyt dobrze, ale pojawilo sie juz kilka bardzo dobrych gier, ktore na prawde warto ograc i szkoda byloby je przegapic.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

No wlasnie zalezy co cie interesuje - wazne zeby dla ciebie te gry byly ciekawe.
Ja przed zakupem zastanawialem sie w jakie gry moglbym grac na tej konsoli, ale spokojnie znalazlem dla siebie kilka gier, PS Vita to dla mnie nie jedyna konsola na ktorej gram, wiec na poczatek te 7 tytulow w pudelkach, ktore posiadam plus kilka cyfrowek w zupelnosci mi wystarczy, pozniej z cala pewnoscia cos jeszcze dokupie.

 

Mimo wszystko 350zl za zestawik z memorka 8GB w idealnym stanie to super cena, zebys pozniej nie zalowal, ze nie kupiles.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...