Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Impreza jest faktycznie dobra, żeby pogadać, ale na przykład gra Silent Hill Book of Memories sama obsługuje komunikację głosową, więc nie trzeba wcześniej tworzyć imprezy... :) Aż się zdziwiłem później, że w KZ Najemnik tak nie ma...

No, no... aż tym księciem mnie zainteresowaliście, może i ja się skuszę zobaczyć multi w nim... ciekawe jak będzie się grało w porównaniu do KZ: N

Odnośnik do komentarza

Kupiłem używana Vite OLED w świetnym stanie. Chce się zalogować do swojego konta PSN i muszę najpierw przywrócić system (jest konto poprzedniego właściciela). Pojawia pytanie o dezaktywacja tak/nie. Czy jezeli wybiorę nie, to będę mógł zalogować sie na swoje konto i ją aktywować na nim? Nie sadzę by poprzedni właściciel dezaktywował konsolkę...

Odnośnik do komentarza

Tak, rozumiem. Ale czy deaktywacja musi być zrobiona, czy wystarczy sam reset ustawień?

Czy jeżeli jej nie zrobię, to czy będę mógł sie zalogować swoje konto PSN?

Przepraszam za takie pytania, ale jestem zielony :)

Edytowane przez kant1983pl
Odnośnik do komentarza

Dobra ogarniałem co i jak. Przy próbie zalogowania były problemy, czyli NW-2465-7, ale po kilku próbach i restarcie routera poszło.

 

Przejrzałem sklepik z grami z poziomu Vity i nie widzę niektórych gier np Armored Core 3. Silient Line i Last Raven są widoczne z poziomu PS3(jako kompatybilne z PSV i PSP), AC3 rownież, na małej nie... To normalne?

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Podobno parę osób ma/miało podobny problem. Nie wiem czym jest spowodowany ale u mnie nie wystąpił ani razu.

Jaki model konsoli? Jaka karta? Jaki motyw? Ile otwartych kart?

FAT PCH-1103, 32GB (killzone, i indie na karcie), diamentowy z TLoU na tapecie, zawsze dwie: gra i trofea. Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...