Skocz do zawartości

"Zielony jak ta trawa" - V.Vita


envie89

Rekomendowane odpowiedzi

Wiadomo, ze giera gierze nie jest równa, ale żeby w 2h wylądować baterie grając w Killzone M? Rzeczywiście jest ładna grafika, efekty rozbryzgujących głów i dosyć miodne strzelanie, ale żeby tak szybko.. ???  Wyświetlacz mam podkręcony na maxa, ale to nie jest mój pierwszy raz. Czyżby silnik gry ?

Edytowane przez MEVEK
Odnośnik do komentarza

Czy PS Vita ma jakas twarda powloke na wyswietlaczu ? - cos typu gorilla glas.

Chodzi o podatnosc na zarysowania, zastanawiam sie czy trzeba zakladac folie czy nie.

Nie ma przez co teoretycznie jest dość podatna na zarysowania. Ja się mimo to w folie nie bawię. Po pierwsze - ekran pojemnościowy a nie oporowy więc rysik i tak w grę nie wchodzi, po drugie konstrukcja sprzętu jest taka że i tak jej do kieszeni (jak 3DSa) nie wsadzisz bo się będziesz bał gałki pourywać. Dlatego zamiast w folie lepiej zainwestuj w jakieś sensowne etui. A poza tym jak Ci piz#nie z dwóch metrów na parkiet - prawdopodobnie zrobisz to ca ja, czyli kupisz drugą ;-)

czyt. jest DOŚĆ krucha

 

edyt: faktycznie, bardziej podatny na zarysowania jest tył konsoli, bo na tym panelu dotykowym chcąc nie chcąc kładziesz konsolę.

Edytowane przez lechu
Odnośnik do komentarza

Na konsoli bede gral w wiekszosci w domu, jak co to mam futeral - zawsze bardzo dbam o konsole.
Jednak sie zastanawiam nad folia bo po ekranie dotykowym jezdzi sie palcami (nie gram brudnymi lapami), na New 3DS na pewno bede zakladal folie, ale tam jest nieco inny wyswietlacz, ktory jest bardziej miekki,

Smartfona mam od ponad dwoch lat i na wyswietlaczu nie ma ani jednej ryski, ale ma chyba lepsza powloke na wyswietlaczu.

Edytowane przez saptis
Odnośnik do komentarza
Mam taki problem. Kupiłem grę Dragon's Crown na Vitę i konsola jej niewidzi,czytnik jest sprawny bo pozostałe kardridże odczytuje bezproblemowo. O comoze chodzic?

może to pomoże - http://faq.en.playstation.com/app/answers/detail/a_id/6959/~/what-can-i-do-if-my-playstation%C2%AE-vita-system-doesn%E2%80%99t-recognise-a-game-card%3F

 

@Rayos, dmuchanie w styki, to kretyński mit - choć sam dmuchałem jak głupi, nie powiem ^^'. Lecz przez takie działania, jeszcze bardziej zaśniedzimy styki w swoich grach. Dmuchając, wydzielamy parę oraz mikro kropelki, które osadzają się na owych na stykach. Lepiej przetrzeć wacikiem (nawet suchym) i to da lepsze efekty niż dmuchanie - sprawdzane na kartach od Nesa Snesa Gameboya i N64 :)

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

pawcio, philipo. 

1) Graliście wcześniej w te gry?

2) Macie zainstalowane gry w systemie?

3) Świeci się lampka odczytu po włożeniu karty(pomarańczowa obok czytnika, pod zaślepką)

4) Sprawdzaliście grę na innym urządzeniu?

 

Jest kilka możliwości. 

1)mam ponad 50h

2)mam

3)nie zwracałem uwagi

4)nie

 No i nie mam też tak że za każdym razem mi nie wykrywa karty, ale zazwyczaj jej nie wyciągam a po czasie konsola mi chce wmówić że karty nie ma w środku. Potem na szczęście działa i jak na razie tylko przy p4 mi się to przytrafiło.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...