Skocz do zawartości

Sunset Overdrive


Figaro

Rekomendowane odpowiedzi

SO to jedna z najlepszych gier na XOne w jakie gralem, ale momentami byly spadki fpsow przy wiekszej ilosci przeciwnikow. Dobrze, ze bedzie wersja pecetowa, bo nie ma co liczyc na upgrade tej gry na XOX  

 

Insomniac jest teraz zajete ukonczeniem Spider-Man i dostarczenie jak najlepszej jakosci i plynnosci na PS4 Pro :obama:

 

 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, Pacquiao napisał:

No ja bym nie był taki pewny, że nie ma co liczyć bo podobno wydawcą wersji PC jest sam MS, więc jeśli gra będzie przygotowana pod Win10, to możliwe, że wersja na XoX doczeka się jakiegoś update'u.

 

 

Czytalem gdzies artykul na temat, ze nie zamierzaja robic upgrade'u na XOX i skupiaja sie w 100% na nowym Spider-Man, ktory zmierza na konsole konkurencji. Microsoft powinien sie skupic na zupelnie nowych grach, a nie ciagle wydawac jakies gry z BC i "ulepszenia" starszych gier.

 

Mozna powiedziec, ze za jakis czas na PC bedzie mozna pograc w kazdego exclusive'a. Fajna sprawa. 

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Ja wiem, to nie jest realne żeby zrobili SO 2 i w to nie wierzę, ale chcę pożyć trochę marzeniami więc daj mi :rose: Czemu akurat Geoff użył tego gifa? Może z dupy a może? No wiem, że nie :smutas:

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_

Jeszcze odnosnie update'u na XBX 

 

Cytat

Realistically it’s not in the cards at this point. Our engine code is several years developed from Sunset Overdrive, and to re-open that project and try to piece it in there, on a new piece of hardware, plus all of the testing and resources going into it, isn’t something we’re able to do in house. Right now everyone here is focused on Marvel’s Spider-Man.

Lecz nagle pojawia się plotka o tym, że jedynka zmierza na PC, wczesniej Insomniac tweetowało, że wersja PC zależy tylko od MSu więc taki combos, że sequel jest w produkcji i macie tutaj jedynke jako play anywhere moglby zrobić fajne podwaliny pod nową grę, a teraz jeszcze Geoff w konwersacji z Philem używam akurat tego gifa? Wiem, że to wszystko grubymi nićmi szyte, ale SO 2 to jest coś czego MS potrzebuje jak wody na pustyni. Sequel fajnej i w miarę docenionionej singlowej gry? Proszę bardzo. I WANT TO BELIEVE

Odnośnik do komentarza

Dla ścisłości - MS nie potrzebuje SO2 bo tej gry "nikt" nie kupił. Ich sytuacja nie zmieni się nawet jak wydadzą 100 podobnych gier, o których ludzie pitolą na forach, a do sklepu i tak idą po nową Fifę czy Asasyna.

 

Zobaczymy czy kogokolwiek ta gra na piecu zainteresuję, ale tu również czuję flopa.

Edytowane przez Pacquiao
Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
26 minut temu, Pacquiao napisał:

Dla ścisłości - MS nie potrzebuje SO2 bo tej gry "nikt" nie kupił. Ich sytuacja nie zmieni się nawet jak wydadzą 100 podobnych gier, o których ludzie pitolą na forach, a do sklepu i tak idą po nową Fifę czy Asasyna.

 

Zobaczymy czy kogokolwiek ta gra na piecu zainteresuję, ale tu również czuję flopa.

Dla pozytywnego PR akurat się przyda :lapka:

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...