Skocz do zawartości

PlayStation Plus vPS4


Square

Rekomendowane odpowiedzi

Dla tych co maja konto UK? Są mniejsze nominały doładowań niż 5 funtów za miesiąc? Chciałbym kupić Plusa za 2/3 funty albo na weekend. Powbijać tylko jakieś trofea online i tyle:)

 

Poszukaj gdzieś 15 dniowy i zrealizuj  na osobnym koncie ( ps+ pozwala grać online całej konsoli nieważne z jakiego konta).

Odnośnik do komentarza

Czyli zakładam nowe konto, wykorzystuję na nim ten 2-tygodniowy kupon, przełączam się na moje konto i mogę grać online, bo konsola zapamiętała, że konto, które jest aktywne na mojej konsoli jest z plusem?

W ten sposob mnozna się złożyć na takie konta w kilka (-naście?) osób i grać online będąc zalogowanym na swoim koncie?

Odnośnik do komentarza

Czyli zakładam nowe konto, wykorzystuję na nim ten 2-tygodniowy kupon, przełączam się na moje konto i mogę grać online, bo konsola zapamiętała, że konto, które jest aktywne na mojej konsoli jest z plusem?

W ten sposob mnozna się złożyć na takie konta w kilka (-naście?) osób i grać online będąc zalogowanym na swoim koncie?

- tak, nie zapomnij je aktywować, jako główne. 

- nie, ponieważ mażesz tylko jeden slot aktywować jednocześnie na PS4, no chyba, ze zrobisz reset na stronce sony, za pośrednictwem PC.

Ale to daje ci tylko 2 ewentualnie.

Odnośnik do komentarza

co??? GGXrd w plusie??!!!

 

sprzedaz w KKW dalej odpowiednio sie nie rozpedzila w przeciwienstwie do europy to widac po plusie - killzone, ggxrd, na vicie tez kupa mega tytulow - tam sie staraja u nas sprzedaz ps4 to samograj wiec mozna przyoszczedzic na ofercie dla plusowcow

 

choc nowy numer psxextreme teasuje, ze w lipcu bedzie cos nieindykowego w plusie

Odnośnik do komentarza

Rocznica? No to patrzcie jak rzucą nam LBP 3. Nie było częścią aktualnej promocji na PSS (inFamous, Knack, TLoU i wcześniej Bloodborne i The Order były), a do tego w lipcu wychodzi jakiś spory dodatek - to wszystko może wskazywać, że gra wyląduje w Plusie.

 

A tak swoją drogą to ciekawe kiedy wycofają plusa z PS3 i PSV. I z której jako pierwszej :P

Odnośnik do komentarza

Myślę, że nie wycofają się prędko z Plusa na PS3 i PSV, bo tam tanim kosztem utrzymują spore grono abonentów. Nie sądzę, by musieli już bardzo starać o wkładanie tam past genowych staroci, bo dla wydawców to jest i tak lepszy taki szmal niż już żaden. Wycofają Plusa dopiero jak większość graczy porzuci już PS3 na dobre, a to jeszcze nie ten czas bo patrząc na ludzi którzy grają w online, to nie jest ich tak mało. Zresztą oferta na PS3 ratuje tą usługę, bo jakby miały być tylko indyki na PS4, to by usługa skończyła jak dawny PS Plus, czyli nie byłby zbyt popularny...

  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

mendrek jak zwykle "nie wiem ale sie wypowiem"

 

kolego by grac online na ps4 musisz miec plusa, gierki to tylko dodatek, a nie jak w przypadku vity/ps3 jedyny powod do posiadania tej uslugi

 

to wlasnie ten fakt napedza sprzedaz abonamentu co slusznie pisze szczurek - przed era ps4 tych abonamentow nie bylo tak duzo bo nie liczac biedakrajow jak polska to zachod europy, usa czy kkw stac na kupno gierki w dniu premiery

Odnośnik do komentarza

No ale tak czy siak PS+ to był łatwy i czysty zysk dla Sony, więc nie wiem o co te spiny. Inaczej by nie było takiej oferty, inaczej MS nie robiłby GWG. I dawno by Sony z tego na PS3 i PSV zrezygnowało?

 

Ej, jak to jest "że tego społeczność chciała" to dali. To co chce nasza społeczność, indyki? Serio, też bym chciał jedną grę z PSX i PSP miesięcznie (chociaż w Japonii oferta klasyków jest mega bogata). Mam ich trochę, zbieram głównie z sentymentu, dlatego mega zazdroszczę Japończykom ;)

Odnośnik do komentarza

ps plus w eu i us dla ps4 jest taki a nie inny bo sprzedaz ps4 to samograj wiec nie trzeba niczym przyciagac i oszczedzaja

ps4 w kkw dalej ustepuje w sprzedazt 3ds, a sa nawet dlugie miesiace, ze sprzedaje sie gorzej/tak samo jak vita wiec musza przyciagac czyms graczy jak np dobra oferta ps plus, porty takich gier z vity jak god eater czy touikiden itp

 

mendrek nie becz o indyki, z powodu tego, ze abonament na ps4 jest wymagany do gier online juz nigdy oferta dodatkowa czyli gry na ps4 nie bedzie taka jak w najlepszym okresie ps plus dla ps3, pewnie od czasu do czasu cos wpadnie ale jak za sto lat juz kupisz ps4 to pogodz sie ze nie przycebulisz na dzien dobry tyle soczystych tytulow co na ps3 czy vite

Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...